chaty a chalupy

Ubytování Doudleby nad Orlicí - chaty a chalupy, penziony, apartmány, levné ubytování v soukromí v Doudlebech nad Orlicí - oblast Orlické hory

Ubytování Doudleby nad Orlicí

Doudleby nad Orlicí, okres Rychnov nad Kněžnou

Hájovna

ubytování Doudleby nad Orlicí na chalupě
2 až 6 osob
2 ložnice

Objekt hájovny je zcela nově zrekonstruován a vybaven pro pobyt 1 - 2 párů, nebo rodiny s dětmi. Nachází se na samotě uvnitř obory se zvěří...

ceny ubytování (chalupa/noc):
Léto: 1200 kč / Zima: 1200 kč
Mimo sezónu: 1200 kč

Zobrazit ubytování v okolí Doudleb nad Orlicí na mapě.

Chaty a chalupy v okolních obcích:

Svídnice
ubytování Doudleby nad Orlicí na chalupě k pronájmu
8 osob
Peklo
Chata k pronajmutí - Peklo nad Zdobnicí Orlické hory
10 osob
Polom u Potštejna
ubytování Polom u Potštejna Chalupa k pronajmutí
1 až 6 osob
 

Ubytování v okolí Doudleb nad Orlicí

V okolí Doudleb nad Orlicí byly nalezeny další možnosti levného i kvalitního ubytování v Orlických horách v těchto 25 obcích:

Okolní obce:

Možnosti sportu a zábavy

Dostupné skiareály a lyžařské sjezdovky: Sopotnice, Na Dlouhých Honech - Dlouhoňovice, Ski centrum Zdobnice, Říčky v O.h., Start - Deštné v Orlických horách, Přívrat, Deštné v Orlických horách, Deštné - Na Špičáku, Orlické Záhoří - Jadrná, Orlické Záhoří - Bedřichovka.

Vodní plochy v dosahu Doudleb nad Orlicí: koupaliště Vamperk, koupaliště Kostelec nad Orlicí, bazén Rychnov nad Kněžnou, koupaliště Rychnov nad Kněžnou, koupaliště Zdelov, lom Rašovice, koupaliště Borohrádek, koupaliště Brandýs nad Orlicí, koupaliště Choceň, Týniště nad Orlicí - Písák.

Tipy, zajímavosti, informace:

Doudleby nad Orlicí - přidat informaci nebo Váš tip

K nabídce ubytování naleznete doplňující informace např. na mistopisy.cz/doudleby-nad-orlici_10406.html.

Přidejte svůj tip k obci Doudleby nad Orlicí

Víte o nějaké zajímavosti v obci Doudleby nad Orlicí nebo v okolí? Máte zde oblíbenou restauraci, hospůdku, skiareál nebo sjezdovku? Víte o zajímavém místě, možnosti koupání, tipu na výlet či atrakci v Doudlebech nad Orlicí v Orlických horách? Podělte se s námi a dejte tip ostatním, kteří se chystájí navštívit Orlické hory!

Doudleby nad Orlicí - přidat informaci nebo Váš tip

Navigace: Chaty a chalupy   Katalog 2018 / 2019   Orlické hory   Ubytování   Doudleby nad Orlicí
byty k pronájmu :: ubytování, penziony Orlické hory :: chaty a chalupy k pronajmutí :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2018 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2019 :: rezervační systém ubytování :: ochrana osobních údajů :: REGISTRACE objektu
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.

e-chalupy.cz