Ubytování Skuhrov nad BělouPenzion Továrníkova VilaUbytování v Skuhrově nad Bělou, soukromý penzion v Orlických horách.Orlické hory
Kde jsem: Chaty a chalupy   Katalog 2023 / 2024   Orlické hory   Penzion Skuhrov nad Bělou

Penzion Továrníkova Vila

 - 

Skuhrov nad Bělou

  objekt č. 0264 130 osob | 9 pokojů
Penzion na horách - ubytování Skuhrov nad Bělou Orlické hory
hodnocení ceník kontakty mapa
Penzion Továrníkova Vila - ubytování Skuhrov nad Bělou - 1 Penzion Továrníkova Vila - penzion - 2 Skuhrov nad Bělou Penzion Továrníkova Vila - ubytování Skuhrov nad Bělou - 3 Penzion Továrníkova Vila - ubytování Skuhrov nad Bělou - 4
Penzion Továrníkova Vila - penzion - 5 Skuhrov nad Bělou Penzion Továrníkova Vila - penzion - 6 Skuhrov nad Bělou Penzion Továrníkova Vila - ubytování Skuhrov nad Bělou - 7 Penzion Továrníkova Vila - penzion - 8 Skuhrov nad Bělou Penzion Továrníkova Vila - ubytování Skuhrov nad Bělou - 9 Penzion Továrníkova vila - Skuhrov nad Bělou Penzion Továrníkova Vila - penzion - 11 Skuhrov nad Bělou Penzion Továrníkova Vila - penzion - 12 Skuhrov nad Bělou Penzion Továrníkova Vila - penzion - 13 Skuhrov nad Bělou Penzion Továrníkova Vila - penzion - 14 Skuhrov nad Bělou Penzion Továrníkova Vila - ubytování Skuhrov nad Bělou - 15 Penzion Továrníkova Vila - penzion - 16 Skuhrov nad Bělou Penzion Továrníkova Vila - penzion - 17 Skuhrov nad Bělou Penzion Továrníkova Vila - penzion - 18 Skuhrov nad Bělou
Domácí mazlíček v penzionu povolen Penzion nekuřácký objekt Dostupnost internetu - wifi Penzion blízko sjezdovky

Penzion Továrníkova Vila se nachází v podhůří Orlických hor, v malé obci Skuhrov nad Bělou, která je vstupní branou do středisek zimních sportů a radovánek, jakými jsou Deštné či Říčky. Penzion vznikl v roce 2007 přebudováním bývalé soukromé rezidence továrníka, pana Porkerta.

Penzion se nachází zhruba uprostřed obce, naproti nově zbudovaného společenského centra, kousek od zastávky autobusu, kde zastavují v zimě i skibusy a v létě cyklobusy. Autobusy zde jezdí v pravidelných intervalech, lze je tedy použít k dopravě do a ze zimních středisek a zbavit se tak problematického parkování a obav o věci uložené v automobilu.

Zahradu obtéká malebná říčka Bělá, jejíž tichý zurkot dodává místu celoročně pocit klidu a relaxace. V létě je možno využít zahradu k společným hrám Vás a Vašich dětí, případně domácích zvířat, a v zimě slouží jako bezpečné místo pro zaparkování Vašich automobilů.

Uvnitř penzionu Vás přivítá velká společenská místnost s krbem a přímým vstupem do zahrady. Tento prostor, vybavený např. stolním fotbalem, lze využít i jako místo pro menší firemní meetingy či semináře.

Ubytování v penzionu

Penzion nabízí ubytování pro 130 osob v celkem 9 pokojích.

Ložnice a pokoje:
V přízemí se nacházejí tři 2 lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, které nabízejí soukromí a relaxaci párům všech věkových kategorií pro společně strávené chvíle. Bokem od těchto pokojů je na tomtéž podlaží 6 - ti lůžkový pokoj se samostatnou kuchyní a koupelnou. V prvním patře je luxusní apartmá se dvěmi ložnicemi, samostatnou kuchyní, koupelnou, 2 terasy. V apartmá jsou 4 lůžka a možnost až 4 přistýlek. Ve druhém patře je podkrovní apatmá, které se skládá ze 3 dvojlůžkových pokojů

Sociální zařízení:
Koupelny a sociální zařízení jsou kompletně vybavena veškerým spotřebním materiálem. V některých pokojích je jen sprchový kout, jinde i vana.

Vytápění:
Automatické. Krb ve společenské místnosti slouží pro radost.

Doprava, parkování:
Autem, parkování zdarma zajištěno na pozemku. Autobusem, zastávka vzdálena cca 100m.

Stravování

Vlastní vaření v plně vybavených kuchyňích, popřípadě restaurace v okolí.

Vybavení penzionu

Všechny pokoje či apartmány s vlastním sociálním zařízením. Plně vybavené kuchyně (nádobí, lednice, rychlovarná konev, mikrovenka atd. ). Zdarma dětská postýlka s peřinkami, povlečením, dětským ručníkem. Společenská místnost s dětskými hračkami, televizí, krbem a stolním fotbálekem. Zdarma připojení k internetu přes wi - fi. Parkování zdarma na pozemku penzionu. Velká zahradou okolo penzionu, na které je dětské hřiště se skluzavkou, pískovištěm s hračkami, domečkem, lezečkou stěnou, houpačkou. Dále je k dispozici zahradní houpačka, ohniště s tyčemi na opýkání špekáčků.

Výlety, atrakce, zábava

Skuhrov nad Bělou - První historicky ověřené zprávy o Skuhrově se datují od roku 1279 (Dalimilova kronika). V této době byl zdejší hrad sídlem Mutiny z rodu pánů z Dobrušky. V roce 1310 se stal Skuhrov městečkem, roku 1396 pak městem s právem pečeti a středem rozsáhlého panství. Po husitských válkách připadl hrad panovníkovi a v polovině 16.století byl již hrad pustý. Nový rozmach přineslo 18.století. Na řece Bělé byly budovány hamry, které zpracovávaly železnou rudu z okolních míst. Koncem 18.století byla F. Wildmanem v místech bývalých hamrů zbudována železárna, kterou později koupil F. K. Liebštejnský.

Zámek v Doudlebách nad Orlicí - Malé venkovské šlechtické sídlo bylo přestavováno v letech 1585 - 1590 na místě středověké tvrze Mikuláše z Bubnu a Litic na renesanční zámek čtvercového půdorysu s bohatou sgrafitovou výzdobou. V 17.století byly provedeny pozdně renesanční stavební úpravy, v letech 1668 - 1690.

Kostelec nad Orlicí - Nejdůležitější a nejhustší osídlení je zaznamenáno v mladší době bronzové, kterou ve východních Čechách představoval lid popelnicových polí. Původní osada, založená ve 12.- 13.století se připomíná jako hrazené město r. 1358.

Zámek v Častolovicích - Původně renesanční zámek z let 1588 - 1644 postaven na místě původní vodní tvrze. V 2.polovině 19.století novogoticky upravován a na začátku 20.století restaurován vídeňským architektem Hubertem Walcherem z Moltheimu.

Deštné v Orlických horách - Obec je vyhledávaným rekreačním střediskem v klínu “Kačenčiných” hor. Původně zemědělská a dřevařská osada se v 16.až 20.století stala i významnám sklářským centrem. O historii obce vypovídají poutavé expozice místního Muzea zimních sportů, turistiky a řemesel.

Možnosti koupání: koupaliště Dobré, koupaliště Hroška, koupaliště Rychnov nad Kněžnou, bazén Rychnov nad Kněžnou, bazén Deštné v Orlických horách, koupaliště Dobruška, koupaliště Bystré, koupaliště Vamperk, koupaliště Broumar, koupaliště Kostelec nad Orlicí, lom Rašovice, koupaliště Rokytnice v Orlických horách, Týniště nad Orlicí - Písák, koupaliště Zdelov, bazén Nové Město nad Metují.

Blízká lyžařská střediska: Ski centrum Zdobnice, Start - Deštné v Orlických horách, SKI KLUB Kostelec - Zdobnice, Deštné v Orlických horách, Deštné - Na Špičáku.

Skuhrov nad Bělou - tipy na výlet

Ceník ubytování / pronájmu
kapacita 130 osob - 9 pokojů

Minimální délka ubytování 1 noc.

Ceny za noc za osobu

Zimní sezona: 250 Kč
Letní sezona: 250 Kč
Mimo sezonu: 250 Kč

Cena za víkend za osobu

Zimní sezona: 400 Kč
Letní sezona: 400 Kč
Mimo sezonu: 400 Kč

Vánoce 2023 - máme ještě volno

400 Kč
Cena od 400 Kč/osoba/noc. Sleva pro velké skupiny.
Přes Vánoce je možné objekt pronajmout např. pro skupinu přátel. K dispozici je velká společenská místnost, kde je velký stůl a spousta místa pro vánoční stromek.

Silvestr 2023 - máme ještě volno

Cena neuvedena
Bližší info na http://ubytovaniorlickehory.cz

Jarní prázdniny 2024 - obsazenost dle kalendáře

400 Kč
Objekt je vhodný pro jednotlivce ale i pro větší skupiny, kterým nabízíme možnost individulání ceny při zaslání poptávky na e-mail pluhackova@ubytovaniorlickehor.cz

Velikonoce 2024 - máme ještě volno

400 Kč
Pro velké skupiny nabízíme individuální cenu. Stačí poslat poptávku na pluhackova@ubytovaniorlickehory.cz
Přijeďte se podívat na Velikonoce do Orlických hor. Příroda se probouzí, vše se zelená a kromě svěžího vzduchu se můžete kochat hojnými "koberci" z bledulí.

Provoz, poplatky, ceny

Provoz celoročně. Možnost ubytování i na víkend. Silvestrovské pobyty. Vánoční pobyty.
V ceně zahrnut internet, stolní fotbálek, ručníky, ložní prádlo, čistící prostředky do kuchyně, vybavení kuchyně, krbové dřevo, parkování na pozemku.
Aktuální ceník na ubytovaniorlickehory.cz, případné individuální poptávky, např. pronájem celého objektu zasílejte na mail pluhackova@ubytovaniorlickehory.cz


Kontakt na pronajímatele nebo provozovatele penzionu

Telefon: Zobrazit telefonní číslo
ubytovaniorlickehory.cz
FB/Penzion-Továrníkova-vila-152512058200660/
  |   GPS penzionu: 50.22851N, 16.29149E - otevřít větší mapu

V okolí naleznete:

autobus Skuhrov, náměstí, 100m
vlak Solnice, 6 km
restaurace U Kouřímů, 50 m
koupání Bazény: Rychnov nad Kněžnou - 11 km, Dobruška - 13 km, Opočno 18 km, Aquapark Žamberk 32 km
lyžařský vlek V sezóně jezdí skibus, vlek 14 km, Deštné v orl. horách, Říčky, Sedloňov atd.
obchod potraviny, smíšené zboží v obci
pošta Ano v obci
nákupní centrum Tesco, Penny Market, Lidl, Rychnov nad Kněžnou, 11,5 km
bankomat ČS - Solnice 6 km, ČS, GE, KB - Rychnov nad Kněžnou, 11,5 km
les Udržované cyklostezky, běžkařské stopy
Možnosti ubytování v okolí: Skuhrov nad Bělou | Orlické hory |

Přehled vybavení

Obecně:
Možnost ubytování domácího zvířete v penzionu ubytování se psem
Internetové, wi-fi připojení wifi, internet
Zákaz kouření v penzionu nekuřácký objekt
Společenská místnost společenská místnost
K dispozici dětská postýlka dětská postýlka k dispozici

Vnitřní vybavení:
v penzionu je vnitřní krb krb / krbová kamna
Televize televize
penzion se satelitem satelitní příjem
Rychlovarná konvice rychlovarná konvice
v penzionu je k dispozici mikrovlnka mikrovlnná trouba
S ledničkou lednička
Sprchový kout v penzionu sprchový kout
Vana vana

Venkovní vybavení:
penzion má vnější terasu terasa
U penzionu venkovní krb krb
Se zahradním nábyktem zahradní nábytek
Ohniště ohniště
Gril k dispozici gril
Pískoviště u penzionu pískoviště
Houpačka nebo jiné dětské hry u penzionu houpačka nebo jiné dětské hry

Okolí penzionu:
Oplocení kolem penzionu oploceno
Parkování u penzionu s parkováním
Okolní zahrada se zahradou
Travnatá plocha v okolí penzionu travnatá plocha
Potok u penzionu u potoku

Možnosti zábavy:
Cyklostezky v okolí cykloturistika
Tenis tenisové kurty
Hřiště u penzionu hřiště

Hodnocení a recenze: Penzion Továrníkova Vila

Tento objekt zatím nemá žádná zveřejněná hodnocení nebo recenze.

Podobné ubytování nebo pronájem v okolí Skuhrova nad Bělou

Sedloňov - Polom : Čenkovice : Jablonné n. O. : Horní Čermná : Bartošovice : Čenkovice : Orličky : Mladkov - Vlčkovice : Červená Voda : Hořičky

Nacházíte se na stránce ubytování Skuhrov nad Bělou v Orlických horách, objekt: Penzion Továrníkova Vila, penzion na horách.

Chaty a chalupy k pronajmutí -::- webmaster e-chalupy.cz
ubytování Skuhrov nad Bělou :: ubytování na chatách a chalupách :: pronájem chat a chalup v Orlických horách :: penzion Orlické hory počítadlo :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: na horách :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2023 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2024 :: rezervační systém ubytování :: ochrana osobních údajů
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.e-chalupy.cz