Ubytování Skuhrov nad BělouPenzion Továrníkova VilaUbytování v Skuhrově nad Bělou, soukromý penzion v Orlických horách.Ubytování Orlické hory
Kde jsem: Chaty a chalupy   Katalog 2022   Orlické hory   Penzion Skuhrov nad Bělou

Penzion Továrníkova Vila

 - 

Skuhrov nad Bělou

  objekt č. 0264 130 osob | 9 pokojů
Penzion na horách - ubytování Skuhrov nad Bělou Orlické hory
hodnocení ceník kontakty mapa
Penzion Továrníkova Vila - ubytování Skuhrov nad Bělou - 1 Penzion Továrníkova Vila - penzion - 2 Skuhrov nad Bělou Penzion Továrníkova Vila - ubytování Skuhrov nad Bělou - 3 Penzion Továrníkova Vila - ubytování Skuhrov nad Bělou - 4
Penzion Továrníkova Vila - penzion - 5 Skuhrov nad Bělou Penzion Továrníkova Vila - penzion - 6 Skuhrov nad Bělou Penzion Továrníkova Vila - ubytování Skuhrov nad Bělou - 7 Penzion Továrníkova Vila - penzion - 8 Skuhrov nad Bělou Penzion Továrníkova Vila - ubytování Skuhrov nad Bělou - 9 Penzion Továrníkova vila - Skuhrov nad Bělou Penzion Továrníkova Vila - penzion - 11 Skuhrov nad Bělou Penzion Továrníkova Vila - penzion - 12 Skuhrov nad Bělou Penzion Továrníkova Vila - penzion - 13 Skuhrov nad Bělou Penzion Továrníkova Vila - penzion - 14 Skuhrov nad Bělou Penzion Továrníkova Vila - ubytování Skuhrov nad Bělou - 15 Penzion Továrníkova Vila - penzion - 16 Skuhrov nad Bělou Penzion Továrníkova Vila - penzion - 17 Skuhrov nad Bělou Penzion Továrníkova Vila - penzion - 18 Skuhrov nad Bělou
Domácí mazlíček v penzionu povolen Penzion nekuřácký objekt Dostupnost internetu - wifi Penzion blízko sjezdovky

Penzion Továrníkova Vila se nachází v podhůří Orlických hor, v malé obci Skuhrov nad Bělou, která je vstupní branou do středisek zimních sportů a radovánek, jakými jsou Deštné či Říčky. Penzion vznikl v roce 2007 přebudováním bývalé soukromé rezidence továrníka, pana Porkerta.

Penzion se nachází zhruba uprostřed obce, naproti nově zbudovaného společenského centra, kousek od zastávky autobusu, kde zastavují v zimě i skibusy a v létě cyklobusy. Autobusy zde jezdí v pravidelných intervalech, lze je tedy použít k dopravě do a ze zimních středisek a zbavit se tak problematického parkování a obav o věci uložené v automobilu.

Zahradu obtéká malebná říčka Bělá, jejíž tichý zurkot dodává místu celoročně pocit klidu a relaxace. V létě je možno využít zahradu k společným hrám Vás a Vašich dětí, případně domácích zvířat, a v zimě slouží jako bezpečné místo pro zaparkování Vašich automobilů.

Uvnitř penzionu Vás přivítá velká společenská místnost s krbem a přímým vstupem do zahrady. Tento prostor, vybavený např. stolním fotbalem, lze využít i jako místo pro menší firemní meetingy či semináře.

Ubytování v penzionu

Penzion nabízí ubytování pro 130 osob v celkem 9 pokojích.

Ložnice a pokoje:
V přízemí se nacházejí tři 2 lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, které nabízejí soukromí a relaxaci párům všech věkových kategorií pro společně strávené chvíle. Bokem od těchto pokojů je na tomtéž podlaží 6 - ti lůžkový pokoj se samostatnou kuchyní a koupelnou. V prvním patře je luxusní apartmá se dvěmi ložnicemi, samostatnou kuchyní, koupelnou, 2 terasy. V apartmá jsou 4 lůžka a možnost až 4 přistýlek. Ve druhém patře je podkrovní apatmá, které se skládá ze 3 dvojlůžkových pokojů

Sociální zařízení:
Koupelny a sociální zařízení jsou kompletně vybavena veškerým spotřebním materiálem. V některých pokojích je jen sprchový kout, jinde i vana.

Vytápění:
Automatické. Krb ve společenské místnosti slouží pro radost.

Doprava, parkování:
Autem, parkování zdarma zajištěno na pozemku. Autobusem, zastávka vzdálena cca 100m.

Stravování

Vlastní vaření v plně vybavených kuchyňích, popřípadě restaurace v okolí.

Vybavení penzionu

Všechny pokoje či apartmány s vlastním sociálním zařízením. Plně vybavené kuchyně (nádobí, lednice, rychlovarná konev, mikrovenka atd. ). Zdarma dětská postýlka s peřinkami, povlečením, dětským ručníkem. Společenská místnost s dětskými hračkami, televizí, krbem a stolním fotbálekem. Zdarma připojení k internetu přes wi - fi. Parkování zdarma na pozemku penzionu. Velká zahradou okolo penzionu, na které je dětské hřiště se skluzavkou, pískovištěm s hračkami, domečkem, lezečkou stěnou, houpačkou. Dále je k dispozici zahradní houpačka, ohniště s tyčemi na opýkání špekáčků.

Výlety, atrakce, zábava

Skuhrov nad Bělou - První historicky ověřené zprávy o Skuhrově se datují od roku 1279 (Dalimilova kronika). V této době byl zdejší hrad sídlem Mutiny z rodu pánů z Dobrušky. V roce 1310 se stal Skuhrov městečkem, roku 1396 pak městem s právem pečeti a středem rozsáhlého panství. Po husitských válkách připadl hrad panovníkovi a v polovině 16.století byl již hrad pustý. Nový rozmach přineslo 18.století. Na řece Bělé byly budovány hamry, které zpracovávaly železnou rudu z okolních míst. Koncem 18.století byla F. Wildmanem v místech bývalých hamrů zbudována železárna, kterou později koupil F. K. Liebštejnský.

Zámek v Doudlebách nad Orlicí - Malé venkovské šlechtické sídlo bylo přestavováno v letech 1585 - 1590 na místě středověké tvrze Mikuláše z Bubnu a Litic na renesanční zámek čtvercového půdorysu s bohatou sgrafitovou výzdobou. V 17.století byly provedeny pozdně renesanční stavební úpravy, v letech 1668 - 1690.

Kostelec nad Orlicí - Nejdůležitější a nejhustší osídlení je zaznamenáno v mladší době bronzové, kterou ve východních Čechách představoval lid popelnicových polí. Původní osada, založená ve 12.- 13.století se připomíná jako hrazené město r. 1358.

Zámek v Častolovicích - Původně renesanční zámek z let 1588 - 1644 postaven na místě původní vodní tvrze. V 2.polovině 19.století novogoticky upravován a na začátku 20.století restaurován vídeňským architektem Hubertem Walcherem z Moltheimu.

Deštné v Orlických horách - Obec je vyhledávaným rekreačním střediskem v klínu “Kačenčiných” hor. Původně zemědělská a dřevařská osada se v 16.až 20.století stala i významnám sklářským centrem. O historii obce vypovídají poutavé expozice místního Muzea zimních sportů, turistiky a řemesel.

Možnosti koupání: koupaliště Dobré, koupaliště Hroška, koupaliště Rychnov nad Kněžnou, bazén Rychnov nad Kněžnou, bazén Deštné v Orlických horách, koupaliště Dobruška, koupaliště Bystré, koupaliště Vamperk, rybník Broumar, koupaliště Kostelec nad Orlicí, lom Rašovice, koupaliště Rokytnice v Orlických horách, Týniště nad Orlicí - Písák, koupaliště Zdelov, bazén Nové Město nad Metují.

Blízká lyžařská střediska: Ski centrum Zdobnice, Start - Deštné v Orlických horách, SKI KLUB Kostelec - Zdobnice, Deštné v Orlických horách, Deštné - Na Špičáku.

Skuhrov nad Bělou - tipy na výlet

Ceník ubytování / pronájmu
kapacita 130 osob - 9 pokojů

Minimální délka ubytování 1 noc.

Ceny za noc za osobu

Zimní sezona: od 180 Kč
Letní sezona: od 180 Kč
Mimo sezonu: od 180 Kč

Cena za víkend za osobu

Zimní sezona: od 200 Kč
Letní sezona: od 200 Kč
Mimo sezonu: od 180 Kč

Silvestr - máme ještě volno

Cena neuvedena
Bližší info na http://ubytovaniorlickehory.cz

Vánoce - máme ještě volno

270 Kč
Cena od 270 Kč/osoba/noc. Sleva pro velké skupiny.
Přes Vánoce je možné objekt pronajmout např. pro skupinu přátel. K dispozici je velká společenská místnost s krbem, kde je velký stůl a spousta místa pro vánoční stromek.

Jarní prázdniny - obsazenost dle kalendáře

270 Kč
Objekt je vhodný pro jednotlivce ale i pro větší skupiny, kterým nabízíme možnost individulání ceny při zaslání poptávky na e-mail pluhackova@ubytovaniorlickehor.cz

Velikonoce - máme ještě volno

197 Kč
Pro velké skupiny nabízíme individuální cenu. Stačí poslat poptávku na pluhackova@ubytovaniorlickehory.cz
Přijeďte se podívat na Velikonoce do Orlických hor. Příroda se probouzí, vše se zelená a kromě svěžího vzduchu se můžete kochat hojnými "koberci" z bledulí.

Provoz, poplatky, ceny

Provoz celoročně. Možnost ubytování i na víkend. Silvestrovské pobyty. Vánoční pobyty.
V ceně zahrnut internet, stolní fotbálek, ručníky, ložní prádlo, čistící prostředky do kuchyně, vybavení kuchyně, krbové dřevo, parkování na pozemku.


Kontakt na pronajímatele nebo provozovatele penzionu

Telefon: 777 225 931
ubytovaniorlickehory.cz
FB/Penzion-Továrníkova-vila-152512058200660/
GPS penzionu: 50.22851N, 16.29149E - otevřít větší mapu

V okolí naleznete:

autobus Skuhrov, náměstí, 100m
vlak Solnice, 6 km
restaurace U Kouřímů, 50 m
koupání Bazény: Rychnov nad Kněžnou - 11 km, Dobruška - 13 km, Opočno 18 km, Aquapark Žamberk 32 km
lyžařský vlek V sezóně jezdí skibus, vlek 14 km, Deštné v orl. horách, Říčky, Sedloňov atd.
obchod potraviny, smíšené zboží v obci
pošta Ano v obci
nákupní centrum Tesco, Penny Market, Lidl, Rychnov nad Kněžnou, 11,5 km
bankomat ČS - Solnice 6 km, ČS, GE, KB - Rychnov nad Kněžnou, 11,5 km
les Udržované cyklostezky, běžkařské stopy
Možnosti ubytování v okolí: Skuhrov nad Bělou | Orlické hory |

Přehled vybavení

Obecně:
Možnost ubytování domácího zvířete v penzionu ubytování se psem
Internetové, wi-fi připojení wifi, internet
Zákaz kouření v penzionu nekuřácký objekt
Společenská místnost společenská místnost
K dispozici dětská postýlka dětská postýlka k dispozici

Vnitřní vybavení:
v penzionu je vnitřní krb krb / krbová kamna
Televize televize
penzion se satelitem satelitní příjem
Rychlovarná konvice rychlovarná konvice
v penzionu je k dispozici mikrovlnka mikrovlnná trouba
S ledničkou lednička
Sprchový kout v penzionu sprchový kout
Vana vana

Venkovní vybavení:
penzion má vnější terasu terasa
U penzionu venkovní krb krb
Se zahradním nábyktem zahradní nábytek
Ohniště ohniště
Gril k dispozici gril
Pískoviště u penzionu pískoviště
Houpačka nebo jiné dětské hry u penzionu houpačka nebo jiné dětské hry

Okolí penzionu:
Oplocení kolem penzionu oploceno
Parkování u penzionu s parkováním
Okolní zahrada se zahradou
Travnatá plocha v okolí penzionu travnatá plocha
Potok u penzionu u potoku

Možnosti zábavy:
Přírodní koupaliště poblíž přírodní koupání
Bazén poblíž penzionu koupaliště nebo bazén
Cyklostezky v okolí cykloturistika
Tenis tenisové kurty
Hřiště u penzionu hřiště

Hodnocení a recenze: Penzion Továrníkova Vila

Tento objekt zatím nemá žádná zveřejněná hodnocení nebo recenze

Podobné ubytování nebo pronájem v okolí Skuhrova nad Bělou

T Sedloňov - Polom : Čenkovice : Jablonné n. O. : Horní Čermná : Bartošovice : Čenkovice : Orličky

Nacházíte se na stránce ubytování Skuhrov nad Bělou v Orlických horách, objekt: Penzion Továrníkova Vila, penzion na horách.

Chaty a chalupy k pronajmutí -::- webmaster e-chalupy.cz
ubytování Skuhrov nad Bělou :: ubytování na chatách a chalupách :: pronájem chat a chalup v Orlických horách :: penzion Orlické hory počítadlo :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: na horách :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2022 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2022 :: rezervační systém ubytování :: ochrana osobních údajů
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.e-chalupy.cz