Chalupa Dolní Morava - ubytování Dolní MoravaUbytování v Orlických horách, Chalupa Dolní Morava k pronájmu.Orlické hory
Kde jsem: Chaty a chalupy   Katalog 2024   Orlické hory   Chalupa Dolní Morava

Chalupa Dolní Morava

 - 

Dolní Morava

  objekt č. 0257 216 osob | 6 ložnic
Chalupa k pronájmu - ubytování Dolní Morava Orlické hory
hodnocení ceník kontakty mapa
Chalupa Dolní Morava - pronájem Chalupa Dolní Morava v zimě - ubytování Dolní Morava terasa B - chalupa k pronájmu Dolní Morava Chalupa Dolní Morava - chalupa k pronajmutí - 4
LED Full HD Smart TV 48" - 121 cm - chalupa ubytování Dolní Morava Chalupa Dolní Morava - chalupa k pronájmu - 6 Chalupa Dolní Morava - pronájem chalupy - 7 ložnice 1 - chalupa k pronajmutí Dolní Morava ložnice 1 - chalupa ubytování Dolní Morava Chalupa k pronajmutí, ubytování Dolní Morava, ubytování Jeseníky Chalupa Dolní Morava - chalupa k pronajmutí - 11 ložnice 2 - pronájem chalupy Dolní Morava ložnice 3 - Dolní Morava koupelna B - Dolní Morava koupelna B - chalupa k pronájmu Dolní Morava koupelna A - Dolní Morava koupelna A - Dolní Morava terasa A - pronájem chalupy Dolní Morava Chalupa Dolní Morava - část A - Chalupa Dolní Morava - část A - k pronajmutí zahrada A - Dolní Morava Chalupa Dolní Morava - chalupa k pronájmu - 22 Chalupa Dolní Morava - chalupa - 23 Chalupa Dolní Morava - chalupa - 24 Chalupa Dolní Morava - pronájem chalupy - 25 Chalupa Dolní Morava - chalupa - 26 Chalupa Dolní Morava - chalupa - 27 Chalupa Dolní Morava - chalupa k pronájmu - 28 samostatné WC - Dolní Morava Chalupa Dolní Morava - chalupa k pronajmutí - 30 Chalupa Dolní Morava - chalupa - 31 Chalupa Dolní Morava - aktuální foto 5/2024 - Chalupa Dolní Morava - chalupa - 33 Chalupa Dolní Morava - chalupa - 34 Chalupa Dolní Morava - chalupa - 35 Chalupa Dolní Morava - chalupa - 36
Bez domácích mazlíčků Chalupa nekuřácký objekt Dostupnost internetu - wifi Bazén u chalupy Chalupa blízko sjezdovky

Chalupa má půdorys do „L“ a je rozdělena na dvě zcela samostatné části - apartmány, které lze pronajmout samostatně: A - část západ a B - část jih.

V každé zcela samostatné polovině chalupy (společná je jen 1 zeď) je byt 120m2: 4 + kk + 2 WC + koupelna + privátní SAUNA jen a jen pro Vás.

Každá polovina má 3 ložnice, ve kterých je 7 řádných lůžek (1.ložnice manželské dvoulůžko, 2.ložnice 2x jednolůžko, 3.ložnice 2x jednolůžko + pohovka) + 1 přistýlka - lůžko s lamelovým roštem, které je možné dát do některé z ložnic + 2 lůžka na rozkládací pohovce v obýváku.

ONLINE ověření dostupnosti Chalupy Dolní Morava - klikněte zde: chalupa-dolni-morava.cz

V každé polovině chalupy je možné ubytování až 8 osob – pokud se vás vejde více (do 10), nám to nevadí.

Celkem jsme schopni ve 3 objektech ubytovat až 22 osob.

Fotogalerie Chalupy Dolní Morava - klikněte zde: chalupa-dolni-morava.cz

Každá část chalupy má svůj samostatný vchod, svoji soukromou terasu s posezením a zahradu na opačné straně chalupy.

Také vnitřní uspořádání chalupy a stavební provedení zaručuje Vaše plné soukromí a klid.

Chalupa k pronájmu je nadstandartně vybavena: INTERNET s WIFI ZDARMA, privátní sauna, moderní koupelna s vanou, WC, pračka. V sednici jsou krbová kamna, LED SMART HD TV 121 cm se satelitním příjmem, kuchyňská linka (vestavěná trouba, sklokeramická varná deska, mikrovlnná trouba, myčka, atd. ). K dispozici je gril, v létě bazén 3,66m.

Chalupa je vytápěna elektricky - přímotopy + podlahové topení, navíc v sednici jsou krbová kamna u kterých při praskajícím hřejícím ohni a třeba se sklenkou vína jistě strávíte nádherné večery.... Před chalupou je příjemné posezení u ohniště s možností grilování.

Pokud se Vám nebude chtít vařit - útulná stylová restaurace Moravská Krčma (mimo jiné dobroty je zde pizza z pece nebo výborné české točené pivo) je vzdálena jen 333 kroků asi 2 minuty chůze.

Pro u nás ubytované hosty možnost nabíjení elektromobilů, hybridů, EV - informace na tomto odkazu:

www.chalupa-dolni-morava.cz

Ubytování na chalupě

Chalupa k pronájmu poskytuje ubytování pro 216 osob v 6 ložnicích.

Rozdělení objektu: zobrazit 3 jednotky skrýt přehled jednotek

Chalupa A - západ
samostatný objekt 8+0 | počet ložnic: 3

Chalupa k pronajmutí je nově postavena, má půdorys do „L“ a je rozdělena na dvě zcela samostatné části (poloviny).
Každá část chalupy má svůj samostatný vchod z jiné strany, privátní saunu, svoji soukromou terasu s posezením a zahradu na opačné straně chalupy. Také vnitřní uspořádání chalupy a stavební provedení zaručuje Vaše plné soukromí a klid - společná je pouze 1 zeď.

V každé části chalupy je vlastně patrový byt 120m2: 4 + kk + 2 WC + koupelna + SAUNA jen pro Vás. Ve 3 ložnicích je 6 řádných lůžek + 2-4 lůžka na rozkládací pohovce v obýváku - zde je i Full HD Smart TV s wi-fi 48" - 121 cm s USB a HDMI vstupy.
Pronájem každé části (poloviny) chalupy umožní komfortní celoroční ubytování až 8-10 osob.

Celkem jsme schopni ve 3 objektech ubytovat až 24 osob

Chalupa B - jih
samostatný objekt 8+0 | počet ložnic: 3

Chalupa k pronajmutí je nově postavena, má půdorys do „L“ a je rozdělena na dvě zcela samostatné části (poloviny).
Každá část chalupy má svůj samostatný vchod z jiné strany, privátní saunu, svoji soukromou terasu s posezením a zahradu na opačné straně chalupy. Také vnitřní uspořádání chalupy a stavební provedení zaručuje Vaše plné soukromí a klid - společná je pouze 1 zeď.

V každé části chalupy je vlastně patrový byt 120m2: 4 + kk + 2 WC + koupelna + SAUNA jen pro Vás. Ve 3 ložnicích je 6 řádných lůžek + 2-4 lůžka na rozkládací pohovce v obýváku - zde je i Full HD Smart TV s wi-fi 48" - 121 cm s USB a HDMI vstupy.
Pronájem každé části (poloviny) chalupy umožní komfortní celoroční ubytování až 8-10 osob.

Celkem jsme schopni ve 3 objektech ubytovat až 24 osob

Chaloupka Dolní Morava s privátní saunou
samostatný objekt 4+2 | počet ložnic: 1

V chaloupce je jedna uzavřená ložnice se 2 lůžky, dvoulůžko na otevřené galerii,
a 2 lůžka v obýváku na rozkládací pohovce s lamelovým roštem.
Takže je to spíš pro rodinu, není tam tolik soukromí (oddělené ložnice) jako v chalupě…
Vybavení ja naprosto totožné s chalupami,
tj. privátní sauna, myčka, pračka, WIFI, LED smart HD TV SONY, krbová kamna, sklokeramická deska, trouba, mikrovlnka, atd….
Bohužel není možné ubytovat domácí mazlíčky.

foto a půdorysy najdete zde:
[https://chalupa-dolni-morava.cz/chaloupka/]

Ložnice, pokoje a další místnosti:
Dvě zcela samostatné poloviny - apartmány, v každém 3 ložnice, ve kterých je 7 řádných lůžek (1.ložnice manželské dvoulůžko, 2.ložnice 2x jednolůžko, 3.ložnice 2x jednolůžko + pohovka) + 1 přistýlka - lůžko s lamelovým roštem, ktré je možné dát do některé z ložnic + 2 lůžka na rozkládací pohovce v obýváku, skříně, lampičky

Sociální zařízení:
koupelna s podlahovým vytápěním, vanou a WC, v patře WC s podlahovým výtápěním a pračkou

Vytápění:
Elektrické, koupelny, WC navíc podlahové, v obýváku krbová kamna.

Doprava, parkování:
Parkování přímo u chalupy, jedno místo v krytém parkovacím stání. I v zimě bezproblémový přijezd bez řetězů.

Stravování

Plně vybavená kuchyň, sklokeramická varná deska, horkovzdušná trouba, mikrovlnka, myčka k dispozici

Vybavení chalupy

V přízemí vstupujeme do předsíně, kde jsou i prostory pro odložení lyží, snowboardů, či v létě kol a sušák na boty.. Z chodby je přístupná koupelna s umyvadlem, WC, vanou, pračkou. V koupelně je pro Váš komfort podlahové vytápění.

Přes chodbu se dostanete do obývacího pokoje s LED SMART HD TV 121 cm se satelitním příjmem. Rozkládací sedačka, umožňuje komfortní úpravu na dvoulůžko. Topení je elektrické plně automatické, nebo si můžete večery zpříjemnit neopakovatelnou atmosférou, kterou poskytují krbová kamna a v nich plápolající, praskající oheň a příjemně se linoucí teplo... no a se sklenkou vína…

V části obývacího pokoje je i kuchyň, kompletně vybavená pro 8 lidí. Je zde sporák s troubou, lednička s mrazákem, mikrovlná trouba, kávovar, opékač topinek, nerezové hrnce a příbory, myčka….

Po schodech se dostaneme do podkroví, kde jsou 3 ložnice

Výlety, atrakce, zábava

Chalupa je v klidném místě, za chalupou je obrovská louka. Za loukou nekonečné lesy plné hub a lesních plodů.

Ski centrum Sněžník a Snowpark Větrný Vrch je od chalupy jen cca 2 - 3 minuty autem. Skicentrum - má 2 nové 4 sedačkové lanovky a sjezdovky (s umělým zasněžováním a osvětlením) – např. černá sjezdovka je nejprudší sjezdovka v ČR! !

Krásné jsou i udržované okruhy pro běžkaře vedoucí nádhernou nedotčenou přírodou národní přírodní rezervace v okolí chalupy.

V létě je 300 m d chalupy tenisový kurt s umělým povrchem, fotbalové hřiště.

V Dolní Moravě si můžete užít legraci a zvýšit adrenalin na zcela nových atrakcích: Bobové dráze - Lanové centrum - DiscGolfPark - PowerFun - Big swing - Horolezecká věž - Pohádkové Česko.

Podrobný popis najedete zde: chalupa-dolni-morava.cz

LD Sněžník, je opravdu moderním zařízením na světové úrovni, neboť má odpojitelný systém, který Vám zaručí to nejpohodlnější nasedání a vysedání při zajištění Vaší bezpečnosti.

Sedačky mají vyhřívání, takže i posezení bude o mnoho příjemnější. Lanovka Sněžník disponuje i garážováním sedaček.

Druhá lanovka - U Slona, je dopravním zařízením u nové 80 m široké modré sjezdovky, která svou délkou 1.244 m podstatným způsobem rozšířila nabídku sjezdového lyžování na Dolní Moravě.

Zároveň bude LD U Slona zajišťovat dopravu lyžařů i do stávajícího areálu Sněžník, protože oba areály (Sněžník a U Slona) jsou propojeny sítí lesních lyžařských cest.

Dopravu mezi oběma areály opět posílí i SKIBUS!

Ale nejen zimní pobyty na chalupě jsou oblíbené. Dolní Morava, (pomezí Orlické hory - Jeseníky) je jako stvořená pro aktivní odpočinek: výlety, pěší turistika, cykloturistika.. atd..

Jsou zde dobře značené turistické a cykloturistické trasy. Okolní lesy jsou plné hub a lesních plodů. V létě je v blízkém i vzdálenějším okolí několik možností koupání, nejblíže je koupaliště v Králíkách, aquapark Žamberk, kousek dál je přehrada Pastviny. V Pastvinách a na řekách Moravě a Orlici je též možnost rybaření.

Přímo v obci Dolní Morava je veřejné fotbalové hřiště a na nové málo frekventované silnici je možno využít kolečkové brusle.

Možnosti koupání: koupaliště Králíky, Hynčice pod Sušinou - rybník Úžas, bazén Mezilesí, koupaliště Ruda nad Moravou, koupaliště Jablonné nad Orlicí, přehrada Pastviny, Štíty - Acrobat Park, Velké Losiny - termály, termální koupaliště Velké Losiny, koupaliště Rapotín, koupaliště Šumperk - Bratrušák, koupaliště Bludov - Vlčí Důl, koupaliště Kunvald.

Blízká lyžařská střediska: Dolní Morava - Větrný vrch, Dolní Morava - Sněžník, Malá Morava - Vysoká, Hynčice - Kraličák, Šanov, Stříbrnice - Návrší, Stříbrnice.

Turistické cíle v okolí: Stezka v oblacích.

Dolní Morava - tipy na výlet

Ceník ubytování / pronájmu
kapacita 216 osob - 6 ložnic

Letní sezóna: 15.června do 15.září
Zimní sezóna: 20.prosinec až 20.březen
Minimální délka ubytování 2 noci.

Ceny za noc za apartmán

Zimní sezona: 2799 Kč
Letní sezona: 2799 Kč
Mimo sezonu: 1999 Kč

Cena za víkend za apartmán

Zimní sezona: jen týde
Letní sezona: jen týde
Mimo sezonu: 6999 Kč

Vánoce 2024 - máme ještě volno

12999 Kč
22.-26.12. Vánoce v chalupce s privátní saunou, krbová kamna... pro až 6 osob
kdy je v ceně komplet vše, tj.: vč. 6 sad povlečení a ručníků,
spotřeba elektřiny, využití privátní sauny a myčky, uhrazení poplatků obci, závěrečný úklid…

Pokud nejste rodina, ale skupina mladých, bude potřeba složit vratnou kauci 2500,- Kč

popis najdete zde:
https://chalupa-dolni-morava.cz/chaloupka/

Silvestr 2024 - máme ještě volno

25999 Kč
26.12.-2.1.2024 chalupa pro 4 - 6 osob s privátní saunou, krbovými kamny, wifi....
kdy je v ceně komplet vše, tj.: vč. 6 sad povlečení a ručníků,
spotřeba elektřiny, využití privátní sauny a myčky, uhrazení poplatků obci, závěrečný úklid…

Pokud nejste rodina, ale skupina mladých, bude potřeba složit vratnou kauci 2500,- Kč

popis najdete zde:
https://chalupa-dolni-morava.cz/chaloupka/

Jarní prázdniny 2025 - obsazenost dle kalendáře

19999 Kč
za týden a chalupu pro až 8 osob, intrernet, možnost sauny, myčky...
klid a pohoda, a 2 nové 4sedačkové lanovky, bobová dráha, sáňkařská dráha, snowboard park...

Velikonoce 2025 - máme ještě volno

11999 Kč
cena 4 noci chalupa se saunou, internetem až pro 8 osob
Termín 13.8.2024 - 15.8.2024 (Chalupa B - jih, 8)
Chalupa s bazénem, privátní saunou, 3 ložnicemi, bazénem, krbová kamna, pro až 8 osob, 120m2

Za chalupou obrovská louka, klidné místo :-) V Dolní Moravě Sky Bridge 721 - nejdelší visutý most na světě, Stezka v Oblacích, Mamutí bobová dráha, atd. atd. Video z dronu: https://youtu.be/3oeeIeMnfBg Přijeďte si odpočinout do nezničené přírody, kde vzduch ještě voní a hvězdy září. Online ověření dostupnosti, ceny a rezervace: http://chalupa-dolni-morava.cz/cenik/

Termín 14.8.2024 - 18.8.2024 (Chalupa A - západ, 8)
Chalupa s bazénem, privátní saunou, 3 ložnicemi, bazénem, krbová kamna, pro až 8 osob, 120m2

Za chalupou obrovská louka, klidné místo :-) V Dolní Moravě Sky Bridge 721 - nejdelší visutý most na světě, Stezka v Oblacích, Mamutí bobová dráha, atd. atd. Video z dronu: https://youtu.be/3oeeIeMnfBg Přijeďte si odpočinout do nezničené přírody, kde vzduch ještě voní a hvězdy září. Online ověření dostupnosti, ceny a rezervace: http://chalupa-dolni-morava.cz/cenik/

Termín 22.8.2024 - 25.8.2024 (Chalupa A - západ, 8)
Chalupa s bazénem, privátní saunou, 3 ložnicemi, bazénem, krbová kamna, pro až 8 osob, 120m2

Za chalupou obrovská louka, klidné místo :-) V Dolní Moravě Sky Bridge 721 - nejdelší visutý most na světě, Stezka v Oblacích, Mamutí bobová dráha, atd. atd. Video z dronu: https://youtu.be/3oeeIeMnfBg Přijeďte si odpočinout do nezničené přírody, kde vzduch ještě voní a hvězdy září. Online ověření dostupnosti, ceny a rezervace: http://chalupa-dolni-morava.cz/cenik/

Provoz, poplatky, ceny

Ceník, online ověření dostupnosti i online rezervace - klikněte zde: chalupa-dolni-morava.cz

Provoz celoročně. Možnost ubytování i na víkend. Silvestrovské pobyty. Vánoční pobyty.

Cena zahrnuje:
pronájem samostatné poloviny objektu pro až 8 osob: obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, kuchyňský kout, 3 ložnice 2x s 2 lůžky, 1x dvoulůžko, koupelna s vanou, 2x WC, spotřebu vody, spotřebu dřeva na topení, INTERNET ZDARMA

Cena nezahrnuje:
kauci (2000,-) splatnou na místě, elektrickou energii - placenou dle skutečné spotřeby
na místě stržením z kauce, povlečení, ručníky, utěrky, závěrečný úklid, toaletní papír, povinný rekreační poplatek Obecnímu úřadu ve výši 20,- /den/osoba
povinný poplatek za závěrečný úklid 1299,- /pobyt

Můžete si připlatit:
využití privátní sauny jen a jen pro Vás 1399,- /týden nebo 499,- víkendový pobyt
povlečení+ručníky+utěrky 199,- /osobu
povlečení 149,- /osobuSlevy pro dlouhodobý pobyt:
10% sleva z ceny 2. týdne při 2týdenním pobytu
15% sleva z ceny 2. a 3. týdne při 3týdenním pobytu

Příplatek za krátký pobyt:
2 noci + 20%,
do 3 nocí + 15%,
do 4 nocí + 10%


Kontakt na pronajímatele nebo provozovatele chalupy

Telefon: Zobrazit telefonní číslo
chalupa-dolni-morava.cz
Adresa: Dolní Morava 107   |   GPS chalupy: 50.12027N, 16.80162E - otevřít větší mapu

V okolí naleznete:

autobus Dolní Morava - Moravská Krčma (300m)
vlak Červený Potok (3km)
restaurace Moravská Krčma (300m)
koupání bazén u chalupy, kouplaliště Králíky (4km), Aquapark Žamberk (20km), přehrada Pastviny (17km)
lyžařský vlek Snowpark Větrný Vrch (1,3km), Skicentrum Dolní Morava (2km), Skicentrum Sněžník (3,8km)
obchod Potraviny (1km), supermarket (4km)
pošta Králíky (4km)
bankomat Králíky (4km)
les za chalupou
Možnosti ubytování v okolí: Dolní Morava | Orlické hory | Králický Sněžník | Dolní Morava |

Přehled vybavení

Obecně:
Není možné ubytování domácího zvířete na chalupě zákaz domácích mazlíčků
Internetové, wi-fi připojení wifi, internet
Zákaz kouření na chalupě nekuřácký objekt
Společenská místnost společenská místnost
K dispozici dětská postýlka dětská postýlka k dispozici

Vnitřní vybavení:
na chalupě je vnitřní krb krb / krbová kamna
Televize televize
chalupa se satelitem satelitní příjem
Rychlovarná konvice rychlovarná konvice
na chalupě je k dispozici mikrovlnka mikrovlnná trouba
S ledničkou lednička
Myčka nádobí myčka nádobí
Pračka k dispozici pračka
Vana vana
chalupa se saunou sauna nebo infrasauna

Venkovní vybavení:
chalupa má vnější terasu terasa
chalupa s bazénem bazén
Se zahradním nábyktem zahradní nábytek
Gril k dispozici gril
Pískoviště u chalupy pískoviště

Okolí chalupy:
Parkování u chalupy s parkováním
Okolní zahrada se zahradou
Travnatá plocha v okolí chalupy travnatá plocha

Možnosti zábavy:
Cyklostezky v okolí cykloturistika
Tenis tenisové kurty
chalupa pro rybáře rybaření
Hřiště u chalupy hřiště

Hodnocení a recenze: Chalupa Dolní Morava

Tento objekt zatím nemá žádná zveřejněná hodnocení nebo recenze.

Podobné ubytování nebo pronájem v okolí Dolní Moravy

Sedloňov : Celné : Souvlastní : Žamberk : Dolní Morava : Kounov : Vlčkovice : Studené : Moravský Karlov : Kunačice

Nacházíte se na stránce ubytování Dolní Morava v Orlických horách, objekt: Chalupa Dolní Morava, chalupa k pronájmu.

Chaty a chalupy k pronajmutí -::- webmaster e-chalupy.cz
ubytování Dolní Morava :: ubytování na chatách a chalupách :: ubytování Králický Sněžník :: ubytování Dolní Morava :: pronájem chalupy v Orlických horách :: penzion Orlické hory počítadlo :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: na horách :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2024 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2025 :: rezervační systém ubytování :: ochrana osobních údajů
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.

e-chalupy.cz