Chalupa Dolní Morava - ubytování Dolní MoravaUbytování v Orlických horách, Chalupa Dolní Morava k pronájmu.Ubytování Orlické hory
Kde jsem: Chaty a chalupy   Katalog 2023   Orlické hory   Chalupa Dolní Morava

Chalupa Dolní Morava

 - 

Dolní Morava

  objekt č. 0257 216 osob | 3 ložnice
Chalupa k pronájmu - ubytování Dolní Morava Orlické hory
hodnocení ceník kontakty mapa
Chalupa Dolní Morava - pronájem Chalupa Dolní Morava - chalupa ubytování Dolní Morava - 2 Chalupa k pronajmutí, ubytování Dolní Morava, ubytování Jeseníky Chalupa Dolní Morava - aktuální foto 6/2020 - k pronajmutí
Chalupa Dolní Morava - chalupa ubytování Dolní Morava - 5 LED Full HD Smart TV 48" - 121 cm - chalupa k pronájmu Dolní Morava Chalupa Dolní Morava - pronájem chalupy - 7 Chalupa Dolní Morava - chalupa k pronajmutí - 8 Chalupa Dolní Morava - chalupa ubytování Dolní Morava - 9 Chalupa Dolní Morava - chalupa k pronájmu - 10 Chalupa Dolní Morava - chalupa k pronajmutí - 11 Chalupa Dolní Morava - pronájem chalupy - 12 Chalupa Dolní Morava - chalupa - 13 Chalupa Dolní Morava - část A - Chalupa Dolní Morava - část A - k pronájmu Chalupa Dolní Morava - část A - Chalupa Dolní Morava - část B - Chalupa Dolní Morava - pronájem chalupy - 18 Chalupa Dolní Morava - chalupa - 19 Chalupa Dolní Morava - chalupa k pronajmutí - 20 Chalupa Dolní Morava - chalupa - 21 Chalupa Dolní Morava - chalupa k pronájmu - 22 Chalupa Dolní Morava - chalupa - 23 Chalupa Dolní Morava - chalupa - 24 Chalupa Dolní Morava - pronájem chalupy - 25 Chalupa Dolní Morava - chalupa - 26
Bez domácích mazlíčků Chalupa nekuřácký objekt Dostupnost internetu - wifi Bazén u chalupy Chalupa blízko sjezdovky

Nově postavená chalupa se saunou, internet zdarma, 120m2,myčka, pračka, terasa, 3 ložnice, LED SMART HD TV 121 cm se satelitním příjmem, až pro 8 lidí.

Virtuální prohlídka Chalupy Dolní Morava - klikněte zde: www.chalupa-dolni-morava.cz

Zveme Vás, do nově postavené chalupy v klidné části lyžařského centra Dolní Morava (2 nové 4 sedačkové lanovky! ), která se nachází v oblasti Národní přírodní rezervace Králický Sněžník na pomezí Orlické hory - Jeseníky.

Mapu nového skiareálu Dolní Morava se 2 novými 4sedačkovými lanovkami v pdf najdete zde: www.chalupa-dolni-morava.cz

Chalupa je nově postavena, má půdorys do „L“ a je rozdělena na dvě zcela samostatné části (poloviny). A - část západ a B - část jih. Každá část chalupy má svůj samostatný vchod, svoji soukromou terasu s posezením a zahradu na opačné straně chalupy. Také vnitřní uspořádání chalupy a stavební provedení zaručuje Vaše plné soukromí a klid. Pronájem každé části (poloviny) chalupy umožní komfortní celoroční ubytování až 8 osob.

Chalupa k pronájmu je nadstandartně vybavena: INTERNET ZDARMA, privátní sauna, moderní koupelna s vanou, WC, pračka. V sednici jsou krbová kamna, LED SMART HD TV 121 cm se satelitním příjmem, kuchyňská linka (vestavěná trouba, sklokeramická varná deska, mikrovlnná trouba, myčka, atd. ).

Dále jsou v chalupě v podkroví 3 ložnice a další WC. (vše je – tedy i sauna je privátní jen a jen pro Vás). Chalupa je vytápěna elektricky - přímotopy + podlahové topení, navíc v sednici jsou krbová kamna u kterých při praskajícím hřejícím ohni a třeba se sklenkou vína jistě strávíte nádherné večery.... Před chalupou je příjemné posezení u ohniště s možností grilování.

Pokud se Vám nebude chtít vařit - útulná stylová restaurace Moravská Krčma (mimo jiné dobroty je zde pizza z pece nebo výborné české točené pivo) je vzdálena jen 333 kroků asi 2 minuty chůze.

Pro u nás ubytované hosty možnost nabíjení elektromobilů, hybridů, EV - informace na tomto odkazu:

www.chalupa-dolni-morava.cz

Ubytování na chalupě

Chalupa k pronájmu poskytuje ubytování pro 216 osob ve 3 ložnicích.

Rozdělení objektu: zobrazit 2 jednotky skrýt přehled jednotek

Chalupa A - západ
samostatný objekt 8+0 | počet ložnic: 3

Chalupa k pronajmutí je nově postavena, má půdorys do „L“ a je rozdělena na dvě zcela samostatné části (poloviny).
Každá část chalupy má svůj samostatný vchod z jiné strany, privátní saunu, svoji soukromou terasu s posezením a zahradu na opačné straně chalupy. Také vnitřní uspořádání chalupy a stavební provedení zaručuje Vaše plné soukromí a klid - společná je pouze 1 zeď.

V každé části chalupy je vlastně patrový byt 120m2: 4 + kk + 2 WC + koupelna + SAUNA jen pro Vás. Ve 3 ložnicích je 6 řádných lůžek + 2-4 lůžka na rozkládací pohovce v obýváku - zde je i Full HD Smart TV s wi-fi 48" - 121 cm s USB a HDMI vstupy.
Pronájem každé části (poloviny) chalupy umožní komfortní celoroční ubytování až 8-10 osob.

Celkem jsme schopni ve 3 objektech ubytovat až 24 osob

Chalupa B - jih
samostatný objekt 8+0 | počet ložnic: 3

Chalupa k pronajmutí je nově postavena, má půdorys do „L“ a je rozdělena na dvě zcela samostatné části (poloviny).
Každá část chalupy má svůj samostatný vchod z jiné strany, privátní saunu, svoji soukromou terasu s posezením a zahradu na opačné straně chalupy. Také vnitřní uspořádání chalupy a stavební provedení zaručuje Vaše plné soukromí a klid - společná je pouze 1 zeď.

V každé části chalupy je vlastně patrový byt 120m2: 4 + kk + 2 WC + koupelna + SAUNA jen pro Vás. Ve 3 ložnicích je 6 řádných lůžek + 2-4 lůžka na rozkládací pohovce v obýváku - zde je i Full HD Smart TV s wi-fi 48" - 121 cm s USB a HDMI vstupy.
Pronájem každé části (poloviny) chalupy umožní komfortní celoroční ubytování až 8-10 osob.

Celkem jsme schopni ve 3 objektech ubytovat až 24 osob

Ložnice a pokoje:
celkem 3 ložnice, se dvěma lůžky, z toho jedna s manželským lůžkem, skříně, lampičky

Sociální zařízení:
koupelna s podlahovým vytápěním, vanou a WC, v patře WC s podlahovým výtápěním a pračkou

Vytápění:
Elektrické, koupelny, WC navíc podlahové, v obýváku krbová kamna.

Doprava, parkování:
Parkování přímo u chalupy, jedno místo v krytém parkovacím stání. I v zimě bezproblémový přijezd bez řetězů.

Stravování

Plně vybavená kuchyň, sklokeramická varná deska, horkovzdušná trouba, mikrovlnka, myčka k dispozici

Vybavení chalupy

V přízemí vstupujeme do předsíně, kde jsou i prostory pro odložení lyží, snowboardů, či v létě kol a sušák na boty.. Z chodby je přístupná koupelna s umyvadlem, WC, vanou, pračkou. V koupelně je pro Váš komfort podlahové vytápění.

Přes chodbu se dostanete do obývacího pokoje s LED SMART HD TV 121 cm se satelitním příjmem. Rozkládací sedačka, umožňuje komfortní úpravu na dvoulůžko. Topení je elektrické plně automatické, nebo si můžete večery zpříjemnit neopakovatelnou atmosférou, kterou poskytují krbová kamna a v nich plápolající, praskající oheň a příjemně se linoucí teplo... no a se sklenkou vína…

V části obývacího pokoje je i kuchyň, kompletně vybavená pro 8 lidí. Je zde sporák s troubou, lednička s mrazákem, mikrovlná trouba, kávovar, opékač topinek, nerezové hrnce a příbory, myčka….

Po schodech se dostaneme do podkroví, kde jsou 3 ložnice, každá pro 2 nocležníky, samozřejmě nechybí úložné prostory a další, tentokrát

Výlety, atrakce, zábava

Ski centrum Sněžník a Snowpark Větrný Vrch je od chalupy jen cca 2 - 3 minuty autem. Skicentrum - má 2 nové 4 sedačkové lanovky a sjezdovky (s umělým zasněžováním a osvětlením) – např. černá sjezdovka je nejprudší sjezdovka v ČR! ! Krásné jsou i udržované okruhy pro běžkaře vedoucí nádhernou nedotčenou přírodou národní přírodní rezervace v okolí chalupy.

V létě je 300 m d chalupy tenisový kurt s umělým povrchem, fotbalové hřiště. V Dolní Moravě si můžete užít legraci a zvýšit adrenalin na zcela nových atrakcích: Bobové dráze - Lanové centrum - DiscGolfPark - PowerFun - Big swing - Horolezecká věž - Pohádkové Česko.

Podrobný popis najedete zde: www.chalupa-dolni-morava.cz

LD Sněžník, je opravdu moderním zařízením na světové úrovni, neboť má odpojitelný systém, který Vám zaručí to nejpohodlnější nasedání a vysedání při zajištění Vaší bezpečnosti.

Sedačky mají vyhřívání, takže i posezení bude o mnoho příjemnější. Lanovka Sněžník disponuje i garážováním sedaček.

Druhá lanovka - U Slona, je dopravním zařízením u nové 80 m široké modré sjezdovky, která svou délkou 1.244 m podstatným způsobem rozšířila nabídku sjezdového lyžování na Dolní Moravě.

Zároveň bude LD U Slona zajišťovat dopravu lyžařů i do stávajícího areálu Sněžník, protože oba areály (Sněžník a U Slona) jsou propojeny sítí lesních lyžařských cest.

Dopravu mezi oběma areály opět posílí i SKIBUS, a to ZDARMA!

Ale nejen zimní pobyty na chalupě jsou oblíbené. Dolní Morava, (pomezí Orlické hory - Jeseníky) je jako stvořená pro aktivní odpočinek: výlety, pěší turistika, cykloturistika.. atd.. Jsou zde dobře značené turistické a cykloturistické trasy. Okolní lesy jsou plné hub a lesních plodů. V létě je v blízkém i vzdálenějším okolí několik možností koupání, nejblíže je koupaliště v Králíkách, aquapark Žamberk, kousek dál je přehrada Pastviny. V Pastvinách a na řekách Moravě a Orlici je též možnost rybaření. Přímo v obci Dolní Morava je veřejné fotbalové hřiště a na nové málo frekventované silnici je možno využít kolečkové brusle.

Možnosti koupání: koupaliště Králíky, Hynčice pod Sušinou - rybník Úžas, bazén Mezilesí, koupaliště Ruda nad Moravou, koupaliště Jablonné nad Orlicí, přehrada Pastviny, Štíty - Acrobat Park, termální koupaliště Velké Losiny, Velké Losiny - termály, koupaliště Rapotín, koupaliště Šumperk - Bratrušák, koupaliště Bludov - Vlčí Důl, koupaliště Kunvald.

Blízká lyžařská střediska: Dolní Morava - Větrný vrch, Dolní Morava - Sněžník, Malá Morava - Vysoká, Hynčice - Kraličák, Šanov, Stříbrnice - Návrší, Stříbrnice.

Turistické cíle v okolí: Stezka v oblacích.

Dolní Morava - tipy na výlet

Ceník ubytování / pronájmu
kapacita 216 osob - 3 ložnice

Minimální délka ubytování 2 noci.

Ceny za noc za apartmán

Zimní sezona: 2799 Kč
Letní sezona: 2799 Kč
Mimo sezonu: 1999 Kč

Cena za víkend za apartmán

Zimní sezona: jen týde
Letní sezona: jen týde
Mimo sezonu: 6999 Kč

Silvestr 2023 - máme ještě volno

39999 Kč
26.12.-2.1.2024 chalupa pro až 8 osob s privátní saunou, krbovými kamny, wifi....

Jarní prázdniny 2024 - obsazenost dle kalendáře

19999 Kč
za týden a chalupu pro až 8 osob, intrernet, možnost sauny, myčky...
klid a pohoda, a 2 nové 4sedačkové lanovky, bobová dráha, sáňkařská dráha, snowboard park...

Velikonoce 2023 - rok 2023 obsazen

11999 Kč
cena 4 noci chalupa se saunou, internetem až pro 8 osob

Provoz, poplatky, ceny

Ceník, online ověření dostupnosti i online rezervace - klikněte zde: chalupa-dolni-morava.cz

Provoz celoročně. Možnost ubytování i na víkend. Silvestrovské pobyty. Vánoční pobyty.

Cena zahrnuje:
pronájem samostatné poloviny objektu pro až 8 osob: obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, kuchyňský kout, 3 ložnice 2x s 2 lůžky, 1x dvoulůžko, koupelna s vanou, 2x WC, spotřebu vody, spotřebu dřeva na topení, INTERNET ZDARMA

Cena nezahrnuje:
kauci (2000,-) splatnou na místě, elektrickou energii - placenou dle skutečné spotřeby
na místě stržením z kauce, povlečení, ručníky, utěrky, závěrečný úklid, toaletní papír, povinný rekreační poplatek Obecnímu úřadu ve výši 20,- /den/osoba
povinný poplatek za závěrečný úklid 1199,- /pobyt

Můžete si připlatit:
využití privátní sauny jen a jen pro Vás 999,- /týden
povlečení+ručníky+utěrky 199,- /osobu
povlečení 149,- /osobu
používání myčky nádobí 499,- /týden


Slevy pro dlouhodobý pobyt:
10% sleva z ceny 2. týdne při 2týdenním pobytu
15% sleva z ceny 2. a 3. týdne při 3týdenním pobytu

Příplatek za krátký pobyt:
2 noci + 20%,
do 3 nocí + 15%,
do 4 nocí + 10%


Kontakt na pronajímatele nebo provozovatele chalupy

Telefon: 603 243 650
chalupa-dolni-morava.cz
Adresa: Dolní Morava 107   |   GPS chalupy: 50.12027N, 16.80162E - otevřít větší mapu

V okolí naleznete:

autobus Dolní Morava - Moravská Krčma (300m)
vlak Červený Potok (3km)
restaurace Moravská Krčma (300m)
koupání bazén u chalupy, kouplaliště Králíky (4km), Aquapark Žamberk (20km), přehrada Pastviny (17km)
lyžařský vlek Snowpark Větrný Vrch (1,3km), Skicentrum Dolní Morava (2km), Skicentrum Sněžník (3,8km)
obchod Potraviny (1km), supermarket (4km)
pošta Králíky (4km)
bankomat Králíky (4km)
les za chalupou
Možnosti ubytování v okolí: Dolní Morava | Orlické hory | Králický Sněžník | Dolní Morava |

Přehled vybavení

Obecně:
Není možné ubytování domácího zvířete na chalupě zákaz domácích mazlíčků
Internetové, wi-fi připojení wifi, internet
Zákaz kouření na chalupě nekuřácký objekt
Společenská místnost společenská místnost
K dispozici dětská postýlka dětská postýlka k dispozici

Vnitřní vybavení:
na chalupě je vnitřní krb krb / krbová kamna
Televize televize
chalupa se satelitem satelitní příjem
Rychlovarná konvice rychlovarná konvice
na chalupě je k dispozici mikrovlnka mikrovlnná trouba
S ledničkou lednička
Myčka nádobí myčka nádobí
Pračka k dispozici pračka
Vana vana
chalupa se saunou sauna nebo infrasauna

Venkovní vybavení:
chalupa má vnější terasu terasa
chalupa s bazénem bazén
Se zahradním nábyktem zahradní nábytek
Gril k dispozici gril
Pískoviště u chalupy pískoviště

Okolí chalupy:
Parkování u chalupy s parkováním
Okolní zahrada se zahradou
Travnatá plocha v okolí chalupy travnatá plocha

Možnosti zábavy:
Cyklostezky v okolí cykloturistika
Tenis tenisové kurty
chalupa pro rybáře rybaření
Hřiště u chalupy hřiště

Hodnocení a recenze: Chalupa Dolní Morava

Tento objekt zatím nemá žádná zveřejněná hodnocení nebo recenze.

Podobné ubytování nebo pronájem v okolí Dolní Moravy

Sedloňov : Celné : Souvlastní : Žamberk : Dolní Morava : Kounov : Vlčkovice : Studené : Dolní Orlice : Moravský Karlov

Nacházíte se na stránce ubytování Dolní Morava v Orlických horách, objekt: Chalupa Dolní Morava, chalupa k pronájmu.

Chaty a chalupy k pronajmutí -::- webmaster e-chalupy.cz
7 ubytování Dolní Morava :: ubytování na chatách a chalupách :: ubytování Králický Sněžník :: ubytování Dolní Morava :: pronájem chalupy v Orlických horách :: penzion Orlické hory počítadlo :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: na horách :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2023 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2024 :: rezervační systém ubytování :: ochrana osobních údajů
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.e-chalupy.cz