chaty a chalupy

Ubytování Bílý Kostel nad Nisou - chaty a chalupy, penziony, apartmány, levné ubytování v soukromí v Bílém Kostele nad Nisou - oblast Lužické hory

Ubytování Bílý Kostel nad Nisou

Bílý Kostel nad Nisou, okres Liberec

Chalupa k pronajmutí - Bílý Kostel nad Nisou

ubytování Bílý Kostel nad Nisou na chalupě
10 až 12 osob
5 ložnic

Nově zrekonstuovaná chalupa, vše nově zařízeno Ikea, Kika. Leží v klidné obci na cyklotrase a obklopena nádhernou přírodou....

ceny ubytování (chalupa/týden):
Léto: 21000 kč / Zima: 21000 kč

Zobrazit ubytování v okolí Bílého Kostela nad Nisou na mapě.

Chaty a chalupy v okolních obcích:

Chrastava
ubytování Bílý Kostel nad Nisou v penzionu na horách
1 až 41 osob
Jítrava
ubytování Jítrava Rekreační dům na horách
2 až 13 osob
 
Rynoltice
Chalupa k pronajmutí - okolí Bílého Kostela nad Nisou
4 až 16 osob

Ubytování v okolí Bílého Kostela nad Nisou

V okolí Bílého Kostela nad Nisou byly nalezeny další možnosti levného i kvalitního ubytování v Lužických horách v těchto 23 obcích:

Okolní obce:

Možnosti sportu a zábavy

Dostupné skiareály a lyžařské sjezdovky: Ještěd, Světlá pod Ještědem, Dolní Pláně, Vesec, Obří sud Jeřmanice - Javorník, Buřín - Hodkovice nad Mohelkou.

Vodní plochy v dosahu Bílého Kostela nad Nisou: vodní nádrž Fojtka, aquapark Centrum Babylon - Liberec, přehrada Harcov, vodní nádrž Hamr na Jezeře, Vesecký rybník - Tajch, vodní nádrž Horka - Stráž pod Ralskem, koupaliště Obří sud - Javorník, Koupaliště Hodkovice, Malý a Velký písečák, koupaliště Dolní Bukovina.

Tipy, zajímavosti, informace:

Bílý Kostel nad Nisou - přidat informaci nebo Váš tip

K nabídce ubytování naleznete doplňující informace např. na mistopisy.cz/bily-kostel-nad-nisou_8746.html.

Přidejte svůj tip k obci Bílý Kostel nad Nisou

Víte o nějaké zajímavosti v obci Bílý Kostel nad Nisou nebo v okolí? Máte zde oblíbenou restauraci, hospůdku, skiareál nebo sjezdovku? Víte o zajímavém místě, možnosti koupání, tipu na výlet či atrakci v Bílém Kostele nad Nisou v Lužických horách? Podělte se s námi a dejte tip ostatním, kteří se chystájí navštívit Lužické hory!

Bílý Kostel nad Nisou - přidat informaci nebo Váš tip

Navigace: Chaty a chalupy   Katalog 2018 / 2019   Lužické hory   Ubytování   Bílý Kostel nad Nisou
byty k pronájmu :: ubytování, penziony Lužické hory :: chaty a chalupy k pronajmutí :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2018 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2019 :: rezervační systém ubytování :: ochrana osobních údajů :: REGISTRACE objektu
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.

e-chalupy.cz