Ubytování Špindlerův mlýn

Chalupa Dias

Ubytování ve Špindlerově Mlýně, soukromá chata k pronajmutí v Krkonoších.

Ubytování Krkonoše

Chalupa Dias
Špindlerův mlýn
1322 osob | 5 ložnic
Navigace: Chaty a chalupy   Katalog 2019   Krkonoše   chata Špindlerův mlýn

Chalupa Dias

 - 

Špindlerův mlýn

  objekt č. 0424 1322 osob | 5 ložnic
chata ubytování Špindlerův mlýn Krkonoše
Chata DIAS v zimě - pod sjezdovkou Stoh Zimní mapa a Chata DIAS 805 m n.m. Chata DIAS v květnu Chalupa s modrou oblohou
Chata DIAS pod Kozími hřbety Chalupa ve filmu a dnes Společenská místnost pro 20 lidí s kuchyní Vstupní chodba s mapou a informacemi Pokoj č. 1 - 4 lůžka + 1,5 přistýlka Pokoj č.2:  4 lůžka Pokoj č.3:  3 lůžka + 1,5 přistýlka Pokoj č.4:  3 lůžka + 1 přistýlka Pokoj č.5:  5 lůžek TV koutek - TV se satelitem, internetem... Chodba - pohledy do pokojů 3 a 5 v patře 3 x WC s předsíňkou 3 x Sprcha s termostatickou baterií Chata DIAS v zimě - pohled na Luční horu Skiareál-sjezdovky-DIAS-Sněžka Letecká fotka - Chata DIAS 805 m n.m. Sjezdovka STOH - pod ní je chata DIAS Pohled lyžaře ze sjezdovky Stoh Sjezdovka Hromovka Medvědín - na obzoru Sněžka Chalupa v zimě Chalupa DIAS pod Kozími hřbety
10 hodnoceníkontakty ceník
chata k pronajmutí Ubytování na chatě Krkonoše Dostupnost internetu - wi-fi

Chata DIAS (805 m n. m. ) je v údolí Svatý Petr pod Kozími hřbety ve Špindlerově Mlýně a to přímo pod sjezdovkou STOH.

Pronájem chalupy z filmu "Jak vytrhnout velrybě stoličku".

Chata se pronajímá výhradně celá (13 - 19 osob).

Kapacita: 19 lůžek + 3 přistýlky (pro děti) na 5 pokojích + společenská místnost s vybavenou kuchyní.

Pronájem v zimě na týden (Ne - Ne) a v létě na 2 - 7 nocí. Pro ceny ubytování a volné termíny klikni na www.chatadias.cz

Je tu krásně, jak v zimě na lyžování, tak v létě na turistiku. Chalupa je přímo pod sjezdovkou Stoh a u zastávky skibusu do Skiareálu. Kolem a poblíž chalupy vede několik značených turistických tras - např. na Výrovku (4,5 km), na Luční (6 km) na Sněžku (10 km). Turistická mapa s chalupou Dias:

mapy.cz/s/1AuJc

Film "Jak vytrhnout velrybě stoličku", který se zde natáčel, zná určitě každý. S partou přátel a s dětmi zde můžete na "své chalupě" prožít týden jako ve filmu. Na chalupě byla stanice Horské služby, kde sloužil Vaškův táta horolezec Luboš. Více zde: www.chatadias.cz

Ubytování na chatě

Chata k pronajmutí poskytuje ubytování pro 1322 osob v 5 ložnicích.

Ložnice a pokoje: Pronajímáme vždy celou chalupu. Je zde celkem 5 pokojů pro 19 lidí + možnost 3 přistýlek (pro děti). V přízemí je jeden 4 - lůžkový (+1,5přistýlka), patře dva 3 - lůžkové (+1 a 1,5 přistýlka), 4 - lůžkový a 5 - lůžkový. V přízemí je společenská místnost pro 20 osob u stolu s vybavenou kuchyní, v patře je malé sezení s TV a WiFi v celé chalupě. Více o ubytování zde... www.chatadias.cz

Sociální zařízení: Na všech pokojích jsou hygienické kouty s umyvadlem s teplou vodou, skříňkou a zrcadlem. V přízemí 3x sprchový kout a 3x WC s předsíňkou. Podívejte se na fotky.

Vytápění: Vytápění je zde plynové automatické, radiátory maji termostatické hlavice. Na všech pokojích je teplá a studená voda. Ve sprchách jsou termostatické sprchové baterie Grohe.

Doprava, parkování: K chalupě dojedete pohodlně podél Dolského (Svatopetrského) potoka a to i v zimě (silnice je pravidelně uklízena). Parkování přímo u chaty cca 6 - 8 míst.

Jak se k nám dostanete: www.chatadias.cz

Stravování

Stravování je možné řešit přimo v chalupě ve společenské místnosti s vybavenou kuchyní. Nebo v nedalekých restauracích Stoh, Kristýna, Olympie nad chalupou - doporučujeme (výborná kuchyně) cca 100 metrů. Ve městě doporučujeme Českou hospodu, Eden a Hubertus (klasická česká kuchyně), mexickou Abacante nebo srub U Medvěda na cestě k Medvědínu (příjemné prostředí a domácí kuchyně).

Vybavení chaty

Objekt je vybaven společenskou místností s kuchyní s patřičným počtem nádobí, 4 plotýnkovou a 2 plotýnkovou varnou deskou, 2x mikrovlnkou, myčkou a velkou chladničkou bez mrazáku. Dále je zde TV se satelitem a WiFi internet. V přístřešku je v létě místo pro kola a v zimě lyžárna.

U objektu je venkovní posezení (zahradní stoly a lavice) s ohništěm nebo grilem, prolézačka pro děti. Travnatá posekaná plocha na fotbálek. Na hranici pozemku teče Dolský (Svatopetrský) potok, kde se mohou děti "cachtat".

Přímo u chaty je 6 - 8 parkovacích míst pro auta ubytovaných.

Výlety, atrakce, zábava

________________________________________________________________________

LÉTO

_________________________________________________________________________

U chalupy DIAS je udržovaný pozemek, kde jsou zahradní stoly s lavicemi, ohniště a venkovní gril. Pro děti prolézačka s houpačkou, plácek na fotbálek. Na hranici pozemku je potok, kde se v létě můžete "cachtat" nebo chladit pivo.

Chata DIAS (805 m n. m. ) je ideální nástupní místo pro turistiku v údolích (Bílé Labe, Labský Důl, Svatopetrské údolí) nebo pro túry na Sněžku, Vrbatovu boudu, Luční boudu, Špindlerovku. Na kole se můžete projíždět údolími, nebo na horském kole po hřebenech (např. na Luční boudu, Vrbatovu boudu, Labskou boudu... ) nebo můžete sjíždět po sjezdovkách na horských speciálech.

Více o turistice zde... www.chatadias.cz

Kolem chaty jezdí výletní vláček, který jezdí vyhlídkové okruhy po Špindlu a okolí. Od chaty vedou turistické trasy na Výrovku (4,5km) na Luční boudu (6 km) na Sněžku (10 km). Dvě lanovky Svatý Petr a Medvědín vás vyvezou na hřebeny (kola vozí zdarma). Autobus nebo taxi vás doveze na hřebeny až na Špindlerovu boudu (za 50 - 70Kč).

_________________________________________________________________________

ZIMA

_________________________________________________________________________

Chata DIAS (805 m n. m. ) je přímo pod sjezdovkou STOH a u zastávky skibusu, který jezdí zdarma do Skiareálu Svatý Petr - Hromovka nebo Medvědín - Mísečky

ZÁRUKA: V zimě u nás máte záruku sněhu a lyžování - jinak sleva 30% - klikni www.chatadias.cz

Přímo u chalupy můžete lyžovat na sjezdovce Stoh (za 450 Kč/den) nebo v dětském Ski parku s pohyblivým kobercem pro nejmenší děti a vlekem Poma, který je hned vedle.

Sjezdovka Stoh:

- délka 1200 m

- převýšení 407m (810 - 1217 m n. m. )

- vlek kotva

- celodenní skipas pro dospělého 450,- Kč.

+ Poblíž je ještě několik menších vleků a koberec pro děti (lyžařská škola).

Zimní video: youtu.be

Lyžovat můžete i ve Skiareálu - skibus, který má zastávku u chalupy vás zdarma (za 5 minut) doveze do nejlepšího 5 hvězdičkového lyžařského střediska v ČR - Skiareálu Špindlerův Mlýn Svatý Petr nebo Medvědín - Mísečky či Labská nebo i do centra Špindlu.

SKIAREÁL Špindlerův Mlýn

6 lanovek a 10 vleků

25 km sjezdovek (černé, červené i modré a budou další až 40 km)

3 snowparky + U rampa a 2 dětské skiparky

85 km upravovaných běžeckých tratí

lyžařské a snowbordové školy

ZADARMO

je tu:

- skipas pro děti do 6 let

- skibus po celém Špindlu

- parkování na parkovištích Skiareálu

Blízko chalupy je snowtubing (u Olympie). Ve Špindlu je i bobová dráha u Harmony a sáňkařská dráha od Špindlerovy boudy a to včetně nočních jízd.

.... více o lyžování na www.chatadias.cz

__________________________________________________________________________

Ve Špindlu je Aquapark pod Medvědínem, pěkný krytý bazén je na Bedřichově ve Vojenské zotavovně a bazény pro veřejnost jsou i v řadě dalších hotelů (Horal nad chalupou, Harmony... ). U Harmony je bobová dráha, na přehradě a u Medvědína adrenalinové centrum Yelowpoint. Obchody, restaurace (v létě se zahrádkami), cukrárny, kavárny, diskotéky, bazény, sauny, aquapark, půjčovny lyží, kol a dalších sportovních potřeb to vše je v provozu ve Špindlerově Mlýně po celý rok 7 dní v týdnu, stejně jako místní doprava, lanovky.

___________________________________________________________________________

Chalupa z filmu "Jak vytrhnout velrybě stoličku" je na výjimečném místě v údolí Svatý Petr v prestižním horském středisku Špindlerův Mlýn a je zárukou relaxace v každém ročním období. ___________________________________________________________________________

Možnosti koupání: přehrada Labská, aquapark Špindlerův Mlýn, koupaliště Valteřice, rybník Vejsplachy, koupaliště Poniklá - Homole v Dolích, koupaliště Čistá, koupaliště Jablonec nad Jizerou, aquacentrum Jánské Lázně, koupaliště Zákoutí Harrachov, koupaliště V Mlejnkách, bazén Jilemnice, koupaliště Jilemnice, rybník U Mlejna, koupaliště Mříčná, koupaliště Retro park Sejfy.

Blízká lyžařská střediska: Špindlerův Mlýn, Svatý Petr - Stoh, Svatý Petr, Špindlerův Mlýn - Medvědín, Svatý Petr - Hromovka, Labská, Horní Mísečky, Strážné, Dolní Dvůr - Luisino údolí, Pec pod Sněžkou, Herlíkovice - Bubákov, Janova Hora, Ski Family - Dolní Dvůr, Karpacz - Kopa, Benecko.

Turistické cíle v okolí: Sněžka, Labská bouda.

Ceník ubytování / pronájmu
kapacita 1322 osob - 5 ložnic

Ceny za noc za celou chatu

Zimní sezona: 5150-7150,- Kč
Letní sezona: od 4150,- Kč
Mimo sezonu: od 4150,- Kč

Cena za víkend za celou chatu

Zimní sezona: od 16000,- Kč
Letní sezona: 13000,- Kč
Mimo sezonu: 13000,- Kč

Silvestr - máme již obsazen

65000,- Kč
Cena je za celou chalupu pro až 22 osob na týden (7 nocí)

Vánoce - letos již obsazeno

56000,- Kč
Cena je za celou chalupu pro max. 22 osob
Cena včetně všech energií a poplatků Záruka sněhu a lyžování!
Chalupa z filmu "Jak vytrhnout velrybě stoličku" pod vysněženou sjezdovkou Stoh. Ve společenské místnosti bude ozdobený vánoční stromeček. Vhodné pro rodinné Vánoce velké rodiny nebo několika rodin s dětmi. Chalupa je v překrásném údolí Svatý Petr ve Špindlerově Mlýně.

Jarní prázdniny

320,- Kč
za osobu/den - chalupa se pronajímá celá na týden (cena při plně obsazené chalupě)
Chalupa u sjezdovky ve Špindlu za 50.000,-Kč na týden. Pronájem vždy celé chalupy pod sjezdovkou Stoh v údolí Svatý Petr, Špindlerův Mlýn. Chalupa je pro 19-22 lidí + velká společenská místnost s kuchyní pro 20 lidí u stolu. Cena je konečná včetně všech energií a poplatků. Lyžuje se u nás přímo u chalupy + skibus jezdí zdarma od chalupy do Skiareálu i do centra.

Velikonoce - rok 2019 obsazen

400,- Kč
cena za osobu/noc - při obsazení chalupy 20 lidmi - pronájem celé chalupy na 4 noci - Velikonoce
Velikonoce na horách - Chata DIAS Špindl u sjezdovky Stoh. Využijte dny volna a prožijte s dětmi poslední dny na sněhu ve Špindlerově Mlýně. O Velikonocích bývá často slunce a nádherné lyžování na sjezdovce Stoh u chalupy, ve Skiareálu ve Svatém Petru a někdy i na Medvědíně a Mísečkách. Velikonoce na sněhu, na lyžích, na horách a na slunci - to je zážitek.
Termín 5.5.2019 - 17.5.2019
220 - 350 Kč/noc/osobu - podle počtu dní a obsazenosti chalupy (19 lůžek+3 přistýlky)

Chalupa ve Svatém Petru, kde se točil film "Jak vytrhnout velrybě stoličku" může být vaše a to na týden nebo jen na víkend. Kapacita 19 lůžek + 3 dětské přistýlky. Užijte si i vy posezení před Chatou Dias s pohledem na sjezdovku Stoh. Podívejte se na náš web: http://www.chatadias.cz/cs/letni-sezona

Provoz, poplatky, ceny

Podrobný ceník zde: www.chatadias.cz
Provoz celoročně. Možnost ubytování i na víkend. Silvestrovské pobyty. Vánoční pobyty.
Chalupa se pronajímá vždy celá.
V zimě přednostně na týden od neděle do neděle. Na jaře, v létě a na podzim na 2 až 7 dní(Ne - Ne)
Cena je stanovena vždy za celou chalupu a je včetně povlečení, všech energií a poplatků.
Kapacita je 19 lůžek + 3 přistýlky + společenská místnost s kuchyní
Kauce za objekt je 5.000,- Kč
Ceny na webu: www.chatadias.cz


Kontakt na pronajímatele nebo provozovatele chaty

Telefon: +420 602 483 783 | +420 602 462 562
www.chatadias.cz
www.facebook.com/ChataDIAS
GPS chaty: 50.72528N, 15.63175E - otevřít větší mapu

V okolí naleznete:

autobus Skibus 40m (gratis zima), MHD 40m (10 Kč léto), autobusové nádraží 2km
vlak Vrchlabí 19 km + vyhlídkový vláček jezdí kolem chalupy
restaurace 100 m (nejbližší) + řada dalších restaurací ve Svatém Petru a v centru
koupání 300 m (Aquapark, Vodní ráj, další kryté bazény, Labská přehrada)
lyžařský vlek Stoh - 50m, Skiareál - 1,5km (skibus zdarma od chalupy)
obchod 2 km (v centru Špindlu)
pošta 2 km (v centru Špindlu)
nákupní centrum 3 km
bankomat 2 km ČS (u pošty)
les 50 m
Možnosti ubytování v okolí: Špindlerův Mlýn | Krkonoše |

Přehled vybavení

Obecně:
Není možné ubytování domácího zvířete na chatě zákaz domácích mazlíčků
Internetové, wi-fi připojení wifi, internet
Zákaz kouření na chatě nekuřácký objekt
Společenská místnost společenská místnost

Vnitřní vybavení:
Televize televize
chata se satelitem satelitní příjem
Rychlovarná konvice rychlovarná konvice
na chatě je k dispozici mikrovlnka mikrovlnná trouba
S ledničkou lednička
Myčka nádobí myčka nádobí
Sprchový kout na chatě sprchový kout

Venkovní vybavení:
Se zahradním nábyktem zahradní nábytek
Ohniště ohniště
Houpačka nebo jiné dětské hry u chaty houpačka nebo jiné dětské hry

Okolí chaty:
Parkování u chaty s parkováním
chata na samotě chata na samotě
Travnatá plocha v okolí chaty travnatá plocha
Potok u chaty u potoku
Blízký les u lesa

Možnosti zábavy:
Přírodní koupaliště poblíž přírodní koupání
Bazén poblíž chaty koupaliště nebo bazén
Cyklostezky v okolí cykloturistika
Tenis tenisové kurty
chata pro rybáře rybaření

Hodnocení a recenze: Chalupa Dias

Zima 2019 se skupinou přátel
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 96%
Plusy: Super poloha,súkromie,

Zima 2019 - V. Procházka s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 99%
Plusy: Příjemné vybavení chaty včetně velké kuchyně s myčkou nádobí. Také toalety a sprchy zaslouží pochvalu. Jednu (malou) hvězdičku jsem ubral za nedostatek lampiček na čtení u postelí, naopak velké plus dávám za to, že společná televize není umístěna ve velké místnosti - kuchyni, ale v patře u menšího sezení nad schodištěm. Poloha chaty je skvělá, interiér útulný, cena dobrá a provozovatelé příjemní a vstřícní. Těšíme se na další zde prožitý týden.

Léto 2018 - marcopolo mtbiker SK se skupinou přátel
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Plusy: Toto ubytovanie plne naplnilo naše potreby pre partiu 12 cyklistov, ktorí každý rok navštívia v CZ nejaké krásne miesto pre horskú cyklistiku. Veľká spoločenská miestnosť, plne vybavená kuchyňa, miesto pre odloženie bikov, vonkajšie priestory pre večerné posedenie, zrekonštruované sociálne zariadenia a sprchy...
Presne toto sme hľadali... ešte raz ďakujeme..

Podzim 2017 s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%

Jaro 2018 se skupinou přátel
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%

Odpověď majitele: Děkujeme za pěkné hodnocení pobytu na naší chalupě.

všechny recenze (10)

Podobné ubytování nebo pronájem v okolí Špindlerova Mlýna

T Strážné : Prkenný Důl : Vlčice u Trutnova : Prkenný Důl : Rejdice : Příchovice : Čermná : Horní Tříč : Suchý Důl : Paseky nad Jiz.

Nacházíte se na stránce ubytování Špindlerův mlýn v Krkonoších, objekt: Chalupa Dias, chata k pronajmutí.

Chaty a chalupy k pronajmutí -::- webmaster e-chalupy.cz
ubytování Špindlerův Mlýn :: ubytování na chatách a chalupách :: pronájem chaty v Krkonoších :: penzion Krkonoše počítadlo :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2019 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2020 :: rezervační systém ubytování :: ochrana osobních údajů :: REGISTRACE objektu
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.e-chalupy.cz