Ubytování Špindlerův mlýn

Chalupa Dias

Ubytování ve Špindlerově Mlýně, soukromá chata k pronajmutí v Krkonoších.

Ubytování Krkonoše

Kde jsem: Chaty a chalupy   Katalog 2020 / 2021   Krkonoše   chata Špindlerův mlýn

Chalupa Dias

 - 

Špindlerův mlýn

  objekt č. 0424 1322 osob | 5 ložnic
Chata k pronajmutí - ubytování Špindlerův mlýn Krkonoše
Chata DIAS v zimě - pod sjezdovkou Stoh - pronájem Špindlerův mlýn Chalupa ve filmu a dnes - chata ubytování Špindlerův mlýn Chata DIAS v údolí Svatý Petr - pod Kozími hřbety - k pronájmu Špindlerův mlýn Společenská místnost pro 20 lidí s kuchyní - chata k pronajmutí Špindlerův mlýn
Vstupní chodba s mapou a informacemi - chata ubytování Špindlerův mlýn Pokoj č. 1 - 4 lůžka + 1,5 přistýlka - chata k pronájmu Špindlerův mlýn Pokoj č.2: 4 lůžka - pronájem chaty Špindlerův mlýn Pokoj č.3: 3 lůžka + 1,5 přistýlka - chata k pronajmutí Špindlerův mlýn Pokoj č.4: 3 lůžka + 1 přistýlka - chata ubytování Špindlerův mlýn Pokoj č.5: 5 lůžek - chata k pronájmu Špindlerův mlýn TV koutek - TV se satelitem, internetem... - chata k pronajmutí Špindlerův mlýn Chodba - pohledy do pokojů 3 a 5 v patře - pronájem chaty Špindlerův mlýn 3 x WC s předsíňkou - Špindlerův mlýn 3 x Sprcha s termostatickou baterií - Špindlerův mlýn Chata DIAS v květnu - k pronájmu Špindlerův mlýn Chalupa s modrou oblohou - Špindlerův mlýn Chata DIAS pod Kozími hřbety - Špindlerův mlýn Zprava: Kozí hřbety, Železný hřbet, Luční hora a Stoh v říjnu - pronájem chaty Špindlerův mlýn Večerní idyla v zimě - Špindlerův mlýn Sjezdovka STOH - pod ní je chata DIAS - k pronajmutí Špindlerův mlýn Chata DIAS v zimě - pohled na Luční horu - Špindlerův mlýn Letecká fotka - Chata DIAS 805 m n.m. - k pronájmu Špindlerův mlýn Zimní mapa a Chata DIAS 805 m n.m. - Špindlerův mlýn Chalupa v zimě - Špindlerův mlýn Chalupa DIAS pod Kozími hřbety - pronájem chaty Špindlerův mlýn Pohled lyžaře ze sjezdovky Stoh - Špindlerův mlýn Sjezdovka Hromovka - Špindlerův mlýn Skiareál-sjezdovky-DIAS-Sněžka - chata k pronájmu Špindlerův mlýn Medvědín - na obzoru Sněžka - Špindlerův mlýn
hodnocení 98%kontakty ceník
Bez domácích mazlíčků Chata nekuřácký objekt Dostupnost internetu - wifi Chata blízko sjezdovky

Chata DIAS (805 m n. m. ) Špindlerův Mlýn je v údolí Svatý Petr pod Kozími hřbety a to přímo pod sjezdovkou STOH. Pronajímáme celou chalupu z filmu "Jak vytrhnout velrybě stoličku".

Chata se pronajímá výhradně celá (13 - 19 osob, max. 22).

Kapacita: 19 lůžek + 3 přistýlky (pro děti) na 5 pokojích + společenská místnost s vybavenou kuchyní.

Pronájem v zimě na týden (Ne - Ne) a v létě na 2 - 7 nocí. Pro ceny ubytování a volné termíny klikni na www.chatadias.cz

Je tu krásně, jak v zimě na lyžování, tak v létě na turistiku. Chalupa je přímo pod sjezdovkou Stoh a u zastávky skibusu do Skiareálu. Kolem a poblíž chalupy vede několik značených turistických tras - např. na Výrovku (4,5 km), na Luční (6 km) na Sněžku (10 km). Turistická mapa s chalupou Dias:

mapy.cz/s/1AuJc

Film "Jak vytrhnout velrybě stoličku", který se zde natáčel, zná určitě každý. S partou přátel a s dětmi zde můžete na "své chalupě" prožít týden jako ve filmu. Na chalupě byla stanice Horské služby, kde sloužil Vaškův táta horolezec Luboš. Více zde: www.chatadias.cz

Ubytování na chatě

Chata k pronajmutí poskytuje ubytování pro 1322 osob v 5 ložnicích.

Ložnice a pokoje: Pronajímáme vždy celou chalupu. Je zde celkem 5 pokojů pro 19 lidí + možnost 3 přistýlek (pro děti). V přízemí je jeden 4 - lůžkový (+1,5přistýlka), patře dva 3 - lůžkové (+1 a 1,5 přistýlka), 4 - lůžkový a 5 - lůžkový. V přízemí je společenská místnost pro 20 osob u stolu s vybavenou kuchyní, v patře je malé sezení s TV a WiFi v celé chalupě. Více o ubytování a fotky interiérů zde... www.chatadias.cz

Sociální zařízení: Na všech pokojích jsou hygienické kouty s umyvadlem s teplou vodou, skříňkou a zrcadlem. V přízemí 3x sprchový kout a 3x WC s předsíňkou. Podívejte se na fotky.

Vytápění: Vytápění je zde plynové automatické, radiátory maji termostatické hlavice. Na všech pokojích je teplá a studená voda. Ve sprchách jsou termostatické sprchové baterie Grohe.

Doprava, parkování: K chalupě dojedete pohodlně podél Dolského (Svatopetrského) potoka a to i v zimě (silnice je pravidelně uklízena). Přímo u chaty je pro vás cca 6 - 8 parkovacích míst a také zastávka autobusu MHD (v zimě gratis skibus).

Jak se k nám dostanete: www.chatadias.cz

Stravování

Stravování je možné řešit přimo v chalupě ve společenské místnosti s vybavenou kuchyní. Nebo v nedalekých restauracích Stoh, Kristýna, Olympie nad chalupou - doporučujeme (výborná kuchyně) cca 100 metrů. Ve městě doporučujeme Českou hospodu, Eden a Hubertus (klasická česká kuchyně), mexickou Abacante nebo srub U Medvěda na cestě k Medvědínu (příjemné prostředí a domácí kuchyně).

Vybavení chaty

Objekt je vybaven společenskou místností s kuchyní s patřičným počtem nádobí, 4 plotýnkovou a 2 plotýnkovou varnou deskou, 2x mikrovlnkou, myčkou a velkou chladničkou bez mrazáku. Dále je zde TV se satelitem a WiFi internet. V přístřešku je v létě místo pro kola a v zimě lyžárna.

U objektu je venkovní posezení (zahradní stoly a lavice) s ohništěm nebo grilem, prolézačka pro děti. Travnatá posekaná plocha na fotbálek. Na hranici pozemku teče Dolský (Svatopetrský) potok, kde se mohou děti "cachtat".

Přímo u chaty je 6 - 8 parkovacích míst pro auta ubytovaných a také zastávka autobusu MHD (v zimě skibus zdarma)

Výlety, atrakce, zábava

_______________________________________________________________________

LÉTO

(jaro - léto - podzim)

_________________________________________________________________________

U chalupy DIAS je udržovaný pozemek, kde jsou zahradní stoly s lavicemi, ohniště a venkovní gril. Pro děti prolézačka s houpačkou, plácek na fotbálek. Na hranici pozemku je potok, kde se v létě můžete "cachtat" nebo chladit pivo.

Kolem chaty jezdí výletní vláček, který jezdí vyhlídkové okruhy po Špindlu a okolí. Od chaty vedou turistické trasy na Výrovku (4,5km) na Luční boudu (6 km) na Sněžku (10 km). Dvě lanovky Svatý Petr a Medvědín vás vyvezou na hřebeny (kola vozí zdarma). Autobus nebo taxi vás doveze na hřebeny až na Špindlerovu boudu (za 50 - 70Kč).

Chata DIAS (805 m n. m. ) je ideální nástupní místo pro túry na hřebenech (Sněžka, Vrbatova bouda, Luční bouda, Špindlerovka... ) nebo pro turistiku v údolích (Bílé Labe, Labský Důl, Svatopetrské údolí). Na kole se můžete projíždět údolími, nebo na horském kole po hřebenech (např. na Luční boudu, Vrbatovu boudu, Labskou boudu... ) nebo můžete sjíždět po sjezdovkách na horských speciálech.

Více o turistice zde... www.chatadias.cz

_________________________________________________________________________

ZIMA

_________________________________________________________________________

Chata DIAS (805 m n. m. ) je přímo pod sjezdovkou STOH a u zastávky skibusu, který jezdí zdarma do Skiareálu Svatý Petr - Hromovka nebo Medvědín - Mísečky

ZÁRUKA: V zimě u nás máte záruku sněhu a lyžování - jinak sleva 30% - klikni www.chatadias.cz

Přímo u chalupy můžete lyžovat na sjezdovce Stoh nebo můžete jet lyžovat do Skiareálu, kam vás zdarma (za 5 minut) doveze skibus, který má zastávku u chalupy.

Naši hosté mají jedinečnou možnost, koupit si v předstihu neskutečně levný skipas na dobu svého pobytu na Chatě DIAS. Více informací: www.chatadias.cz

Sjezdovka Stoh:

- délka 1200 m, převýšení 407m (810 - 1217 m n. m. )

- vlek kotva, celodenní skipas

+ Poblíž je ještě několik menších vleků.

Zimní video: youtu.be

SKIAREÁL Špindlerův Mlýn

- je nejlepší 5 hvězdičkové lyžařské středisko v ČR - s areály Svatý Petr - Hromovka a Medvědín - Mísečky či Labská

6 lanovek a 10 vleků

25 km sjezdovek (černé, červené i modré a budou další až 40 km)

3 snowparky + U rampa a 2 dětské skiparky

85 km upravovaných běžeckých tratí

lyžařské a snowbordové školy

Skipas - Gopass do celého skiareálu je nyní za 220 - 500 Kč/den!

ZADARMO je tu:

- skipas pro děti do 6 let

- skibus po celém Špindlu

- parkování na parkovištích Skiareálu

Blízko chalupy je snowtubing (u Olympie). Ve Špindlu je i bobová dráha u Harmony a sáňkařská dráha od Špindlerovy boudy a to včetně nočních jízd.

.... více o lyžování na www.chatadias.cz

Obchody, restaurace, cukrárny, kavárny, diskotéky, bazény, sauny, aquapark, půjčovny a prodejny lyží, a dalších sportovních potřeb to vše je v provozu ve Špindlerově Mlýně po celý rok 7 dní v týdnu, stejně jako skibus a lanovky.

Koupání je v Aquaparku pod Medvědínem, pěkný krytý bazén se saunou je na Bedřichově ve Vojenské zotavovně. Bazény pro veřejnost jsou i v řadě dalších hotelů (Horal nad chalupou, Harmony... ). U Harmony je bobová dráha. Z centra jezdí sáňkařský autobus, který vás doveze na hřebeny, kde vám půjčí saně a vy na nich dojedete po sáňkařské dráze dlouhé téměř 3 km až do města pod Medvědín.

__________________________________________________________________________

Ve Špindlu je Aquapark pod Medvědínem, pěkný krytý bazén je na Bedřichově ve Vojenské zotavovně a bazény pro veřejnost jsou i v řadě dalších hotelů (Horal nad chalupou, Harmony... ). U Harmony je bobová dráha, na přehradě a u Medvědína adrenalinové centrum Yelowpoint. Obchody, restaurace (v létě se zahrádkami), cukrárny, kavárny, diskotéky, bazény, sauny, aquapark, půjčovny lyží, kol a dalších sportovních potřeb to vše je v provozu ve Špindlerově Mlýně po celý rok 7 dní v týdnu, stejně jako místní doprava, lanovky.

___________________________________________________________________________

Chalupa z filmu "Jak vytrhnout velrybě stoličku" je na výjimečném místě v údolí Svatý Petr v prestižním horském středisku Špindlerův Mlýn a je zárukou relaxace v každém ročním období. ___________________________________________________________________________

Možnosti koupání: přehrada Labská, aquapark Špindlerův Mlýn, koupaliště Valteřice, rybník Vejsplachy, koupaliště Poniklá - Homole v Dolích, koupaliště Čistá, koupaliště Jablonec nad Jizerou, aquacentrum Jánské Lázně, koupaliště Zákoutí Harrachov, koupaliště V Mlejnkách, bazén Jilemnice, koupaliště Jilemnice, rybník U Mlejna, koupaliště Mříčná, koupaliště Retro park Sejfy.

Blízká lyžařská střediska: Špindlerův Mlýn, Svatý Petr - Stoh, Svatý Petr, Špindlerův Mlýn - Medvědín, Svatý Petr - Hromovka, Labská, Majasport Labská, Krausovy boudy, Horní Mísečky, Fanypark Horní Mísečky, Strážné, Dolní Dvůr - Luisino údolí, Pec pod Sněžkou, Herlíkovice - Bubákov, Janova Hora.

Turistické cíle v okolí: Sněžka, Labská bouda.

Špindlerův Mlýn - tipy na výlet

Ceník ubytování / pronájmu
kapacita 1322 osob - 5 ložnic

Letní sezóna: duben - prosinec
Zimní sezóna: prosinec - duben
Minimální délka ubytování 2 noci.

Ceny za noc za celou chatu

Zimní sezona: od 6500,- Kč
Letní sezona: od 5000,- Kč
Mimo sezonu: od 5000,- Kč

Cena za víkend za celou chatu

Zimní sezona: od 20000,- Kč
Letní sezona: 14000,- Kč
Mimo sezonu: 14000,- Kč

Silvestr - máme již obsazen

80000,- Kč
Cena je za celou chalupu pro 19 (max. 22 osob) na týden (7 nocí)
Cena je včetně povlečení, všech energií a poplatků.
Ubytování se zárukou sněhu a lyžování!
Půlnoční ohňostroj v údolí Svatý Petr

Vánoce - máme ještě volno

70000,- Kč
Cena je za celou chalupu pro 19 (max. 22 osob) na týden (7 nocí)
Cena je včetně povlečení, všech energií a poplatků.
Ubytování se zárukou sněhu a lyžování!
Chalupa z filmu "Jak vytrhnout velrybě stoličku" pod vysněženou sjezdovkou Stoh. Ve společenské místnosti bude ozdobený vánoční stromeček. Vhodné pro rodinné Vánoce velké rodiny nebo několika rodin s dětmi. Chalupa je v překrásném údolí Svatý Petr ve Špindlerově Mlýně.

Jarní prázdniny - obsazenost dle kalendáře

60000,- Kč
Cena je za celou chalupu pro 19 (max. 22 osob) na týden (7 nocí)
Pronájem vždy celé chalupy pod sjezdovkou Stoh v údolí Svatý Petr, Špindlerův Mlýn. Chalupa je pro 19 (max.22 lidí) + velká společenská místnost s kuchyní pro 20 lidí u stolu. Cena je konečná včetně povlečení, všech energií a poplatků. Lyžuje se u nás přímo u chalupy + skibus jezdí zdarma od chalupy do Skiareálu i do centra. Na sníh a lyžování máte od nás ZÁRUKU!

Velikonoce - rok 2021 obsazen

400,- Kč
cena za osobu/noc - při obsazení chalupy 20 lidmi - pronájem celé chalupy na 4 noci - Velikonoce
Velikonoce na horách - Chata DIAS Špindl u sjezdovky Stoh. Využijte dny volna a prožijte s dětmi poslední dny na sněhu ve Špindlerově Mlýně. O Velikonocích bývá často slunce a nádherné lyžování na sjezdovce Stoh u chalupy, ve Skiareálu ve Svatém Petru a někdy i na Medvědíně a Mísečkách. Velikonoce na sněhu, na lyžích, na horách a na slunci - to je zážitek.
Aktuální info

PODZIM - i na podzim si můžete pronajmout chatu DIAS a užít si krás horské přírody. Klikněte: www.chatadias.cz

ZIMA - prodáváme ještě termíny příští zimy s možností koupě levného skipasu za 200-500 Kč/den do celého Skiareálu Špindlerův Mlýn. Klikněte: www.chatadias.cz

ZÁRUKY - u nás máte záruku: Sněhu a lyžování - v zimě. Pobytu COVID-19 - po celý rok. Klikněte: www.chatadias.cz

SKIPAS - Levný skipas: Naši hosté mají možnost koupě levného skipasu na svůj pobyt u nás. Cena těchto skipasů je už od 300 Kč/den a také 400-500 Kč/den. Skipas platí do celého Skiareálu Špindlerův Mlýn. Klikněte: www.chatadias.cz

Provoz, poplatky, ceny

Podrobný ceník zde: www.chatadias.cz
Provoz celoročně. Možnost ubytování i na víkend. Silvestrovské pobyty. Vánoční pobyty.
Chalupa se pronajímá vždy celá.
V zimě přednostně na týden od neděle do neděle. Na jaře, v létě a na podzim na 2 až 7 dní(Ne - Ne)
Cena je stanovena vždy za celou chalupu a je včetně povlečení, všech energií a poplatků.
Kapacita je 19 lůžek + 3 přistýlky (pro děti) + společenská místnost s kuchyní
Kauce za objekt je 5.000,- Kč
Ceny na webu: www.chatadias.cz


Kontakt na pronajímatele nebo provozovatele chaty

Telefon: +420 602 483 783 | +420 602 462 562
www.chatadias.cz
www.facebook.com/ChataDIAS
GPS chaty: 50.72528N, 15.63175E - otevřít větší mapu

V okolí naleznete:

autobus Skibus 40m (gratis zima), MHD 40m (10 Kč léto), autobusové nádraží 2km
vlak Vrchlabí 19 km + vyhlídkový vláček jezdí kolem chalupy
restaurace 100 m (nejbližší) + řada dalších restaurací ve Svatém Petru a v centru
koupání 300 m (Aquapark, Vodní ráj, další kryté bazény, Labská přehrada)
lyžařský vlek Stoh - 50m, Skiareál - 1,5km (skibus zdarma od chalupy)
obchod 2 km (v centru Špindlu)
pošta 2 km (v centru Špindlu)
nákupní centrum 3 km
bankomat 2 km ČS (u pošty)
les 50 m
Možnosti ubytování v okolí: Špindlerův Mlýn | Krkonoše |

Přehled vybavení

Obecně:
Není možné ubytování domácího zvířete na chatě zákaz domácích mazlíčků
Internetové, wi-fi připojení wifi, internet
Zákaz kouření na chatě nekuřácký objekt
Společenská místnost společenská místnost

Vnitřní vybavení:
Televize televize
chata se satelitem satelitní příjem
Rychlovarná konvice rychlovarná konvice
na chatě je k dispozici mikrovlnka mikrovlnná trouba
S ledničkou lednička
Myčka nádobí myčka nádobí
Sprchový kout na chatě sprchový kout

Venkovní vybavení:
Se zahradním nábyktem zahradní nábytek
Ohniště ohniště
Houpačka nebo jiné dětské hry u chaty houpačka nebo jiné dětské hry

Okolí chaty:
Parkování u chaty s parkováním
chata na samotě chata na samotě
Travnatá plocha v okolí chaty travnatá plocha
Potok u chaty u potoku
Blízký les u lesa

Možnosti zábavy:
Přírodní koupaliště poblíž přírodní koupání
Bazén poblíž chaty koupaliště nebo bazén
Cyklostezky v okolí cykloturistika
Tenis tenisové kurty
chata pro rybáře rybaření

Hodnocení a recenze: Chalupa Dias

Léto 2020 - Bára s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Plusy: Maximální spokojenost s celým pobytem.

Zima 2020 s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%

Zima 2020 - Vojtěch Procházka s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 99%
Plusy: Příjemná domluva s majiteli a provozovateli.
Perfektní poloha pro zimní dovolenou na lyžích.
Z chaty na vás i přes nové vybavení dýchne trocha nostalgie a historie.
Dobře vybavená společenská místnost s kuchyňským zázemím.

Podzim 2019 - Bára se skupinou přátel
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Plusy: Chalupa krásná, nový nábytek, toalety a sprchy. Nadchla nás myčka. Vše super.
Mínusy: Pouze strmé schody do patra, ale o těch jsme předem věděli. I dvouletý je zvládal.

Léto 2019 - Lída s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 96%
Plusy: Líbil se společný prostor v kuchyni, dostatek nádobí, myčka, poloha poblíž autobusové zastávky, blízkost restaurace. Šikovně vyřešené sociální zařízení, čistota, dostatek háčku a sušáků na chodbě i koupelně.
Mínusy: Není moc velký úložný prostor v kuchyni na potraviny pro více rodin. Alespoň malý mrazák by se hodil. Spaní na některých postelích se zdálo tvrdé, ale každý je zvyklý na jinou matraci či její tvrdost, v tomto se nedá vyhovět všem. Jsou to však drobnosti, které celkový dojem z pobytu jistě nezkazily.
Odpověď majitele: Děkujeme za Vaše kladné hodnocení. Snažíme se udržet ve sto let starém objektu alespoň standardní úroveň ložnic, kuchyně, sprch a WC a také jejich čistotu. Zamýšlíme se nad připomínkami a budeme se snažit, pokud to aspoň trochu půjde, jim vyhovět. Těšíme se na Vaši příští návštěvu.

Jaro 2019 - Jan Čihák se skupinou přátel
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%

Zima 2019 se skupinou přátel
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 96%
Plusy: Super poloha,súkromie,

Zima 2019 - V. Procházka s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 99%
Plusy: Příjemné vybavení chaty včetně velké kuchyně s myčkou nádobí. Také toalety a sprchy zaslouží pochvalu. Jednu (malou) hvězdičku jsem ubral za nedostatek lampiček na čtení u postelí, naopak velké plus dávám za to, že společná televize není umístěna ve velké místnosti - kuchyni, ale v patře u menšího sezení nad schodištěm. Poloha chaty je skvělá, interiér útulný, cena dobrá a provozovatelé příjemní a vstřícní. Těšíme se na další zde prožitý týden.
Odpověď majitele: Děkujeme za pěkné hodnocení a ocenění naší snahy a také za Vaše podněty ke zlepšení. Těšíme se na Vaši další návštěvu u nás.

Léto 2018 - marcopolo mtbiker SK se skupinou přátel
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Plusy: Toto ubytovanie plne naplnilo naše potreby pre partiu 12 cyklistov, ktorí každý rok navštívia v CZ nejaké krásne miesto pre horskú cyklistiku. Veľká spoločenská miestnosť, plne vybavená kuchyňa, miesto pre odloženie bikov, vonkajšie priestory pre večerné posedenie, zrekonštruované sociálne zariadenia a sprchy...
Presne toto sme hľadali... ešte raz ďakujeme..
Odpověď majitele: Děkujeme za pěknou recenzi a těšíme se na Vás příště.

Podzim 2017 s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%

všechny recenze (16)

Podobné ubytování nebo pronájem v okolí Špindlerova Mlýna

T Strážné : Prkenný Důl : Vlčice u Trutnova : Prkenný Důl : Rejdice : Příchovice : Čermná : Horní Tříč : Suchý Důl : Dolní Malá Úpa

Nacházíte se na stránce ubytování Špindlerův mlýn v Krkonoších, objekt: Chalupa Dias, chata k pronajmutí.

Chaty a chalupy k pronajmutí -::- webmaster e-chalupy.cz
ubytování Špindlerův Mlýn :: ubytování na chatách a chalupách :: pronájem chaty v Krkonoších :: penzion Krkonoše počítadlo :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: na horách :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2020 :: jarní prázdniny 2021 :: rezervační systém ubytování :: ochrana osobních údajů :: REGISTRACE objektu
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.e-chalupy.cz