Ubytování Dubá - DražejovChalupa v CHKO KokořínskoUbytování v Dražejově, soukromá chalupa k pronajmutí na Kokořínsku.Kokořínsko
Kde jsem: Chaty a chalupy   Katalog 2023 / 2024   Kokořínsko   Chalupa Dubá - Dražejov

Chalupa v CHKO Kokořínsko

 - 

Dubá - Dražejov

  objekt č. 11014 5 osob | 2 ložnice
Chalupa k pronajmutí - ubytování Dubá - Dražejov Kokořínsko
hodnocení ceník kontakty mapa
Chalupa k pronajmutí Dražejov Dubá - Dražejov Ubytování Dražejov - chalupa ubytování Dubá - Dražejov Chalupa v CHKO Kokořínsko - chalupa k pronájmu - 3 Dubá - Dražejov Chalupa v CHKO Kokořínsko - chalupa k pronajmutí - 4 Dubá - Dražejov
Chalupa v CHKO Kokořínsko - chalupa ubytování Dubá - Dražejov - 5 Chalupa v CHKO Kokořínsko - chalupa k pronájmu - 6 Dubá - Dražejov Chalupa v CHKO Kokořínsko - pronájem chalupy - 7 Dubá - Dražejov Chalupa v CHKO Kokořínsko - chalupa k pronajmutí - 8 Dubá - Dražejov Chalupa v CHKO Kokořínsko - chalupa ubytování Dubá - Dražejov - 9 Chalupa v CHKO Kokořínsko - chalupa k pronájmu - 10 Dubá - Dražejov Chalupa v CHKO Kokořínsko - chalupa k pronajmutí - 11 Dubá - Dražejov Chalupa v CHKO Kokořínsko - pronájem chalupy - 12 Dubá - Dražejov Chalupa v CHKO Kokořínsko - chalupa - 13 Dubá - Dražejov Chalupa v CHKO Kokořínsko - chalupa - 14 Dubá - Dražejov Chalupa v CHKO Kokořínsko - chalupa k pronájmu - 15 Dubá - Dražejov Chalupa v CHKO Kokořínsko - chalupa - 16 Dubá - Dražejov Chalupa v CHKO Kokořínsko - chalupa - 17 Dubá - Dražejov Chalupa v CHKO Kokořínsko - pronájem chalupy - 18 Dubá - Dražejov Chalupa v CHKO Kokořínsko - chalupa - 19 Dubá - Dražejov Chalupa v CHKO Kokořínsko - chalupa k pronajmutí - 20 Dubá - Dražejov Chalupa v CHKO Kokořínsko - chalupa - 21 Dubá - Dražejov Chalupa v CHKO Kokořínsko - chalupa k pronájmu - 22 Dubá - Dražejov Chalupa v CHKO Kokořínsko - chalupa - 23 Dubá - Dražejov Chalupa v CHKO Kokořínsko - chalupa - 24 Dubá - Dražejov Chalupa v CHKO Kokořínsko - pronájem chalupy - 25 Dubá - Dražejov Chalupa v CHKO Kokořínsko - chalupa - 26 Dubá - Dražejov Chalupa v CHKO Kokořínsko - chalupa - 27 Dubá - Dražejov Chalupa v CHKO Kokořínsko - chalupa k pronájmu - 28 Dubá - Dražejov Chalupa v CHKO Kokořínsko - chalupa - 29 Dubá - Dražejov Chalupa v CHKO Kokořínsko - chalupa k pronajmutí - 30 Dubá - Dražejov Chalupa v CHKO Kokořínsko - chalupa - 31 Dubá - Dražejov Chalupa v CHKO Kokořínsko - chalupa - 32 Dubá - Dražejov Chalupa v CHKO Kokořínsko - chalupa - 33 Dubá - Dražejov Chalupa v CHKO Kokořínsko - chalupa - 34 Dubá - Dražejov Chalupa v CHKO Kokořínsko - chalupa - 35 Dubá - Dražejov Chalupa v CHKO Kokořínsko - chalupa - 36 Dubá - Dražejov Chalupa v CHKO Kokořínsko - chalupa - 37 Dubá - Dražejov Chalupa v CHKO Kokořínsko - chalupa - 38 Dubá - Dražejov Chalupa v CHKO Kokořínsko - chalupa - 39 Dubá - Dražejov Chalupa v CHKO Kokořínsko - chalupa - 40 Dubá - Dražejov
Bez domácích mazlíčků Chalupa nekuřácký objekt Bazén u chalupy

Nově opravená chalupa se nachází v chráněné krajinné oblasti Kokořínsko, v skalní obci Dražejov s výhledem do kraje, který jste ještě neviděli. Umístěná na pozemku cca 1000 m² poskytující pocit soukromí. V objektu plně vybavená kuchyně, 2x dvoj lůžková ložnice + 2x koupelna s WC. Z obýváku výstup přímo na venkovní terasu s úžasným výhledem do kraje na Ralsko a Liberecko (Ještěd). Na terase k dispozici sezení. Chalupa se nachází uprostřed Kokořínska, ideální umístění pro pěší turistiku (nespočetně turistických tras) ale i cyklistiku a houbaření a horolezectví.

Maximální počet osob: 5 (dospělí plus děti). Šestá osoba za příplatek a po předchozí domluvě. Týdenní pobyty nástup NEDĚLE - odjezd NEDĚLE.

Přístřešek na kola / kočárky k dispozici. Možnost využití venkovních lehátek, grilu a ohniště. V létě k dispozici venkovní bazén (průměr cca 3 m).

Ubytování na chalupě

Chalupa k pronajmutí poskytuje ubytování pro 5 osob ve 2 ložnicích.

Ložnice a pokoje:
Přízemí: kuchyn, obývák, koupelna s wc. v obýváku rohová sedačka, TV, krbová kamna. I. patro: dvě ložnice, v každé jedna dvoupostel, v jedné navíc přistýlka. v I. patře také koupelna s WC přístupná z obou ložnic. v ledné z ložnic TV, radio

Sociální zařízení:
2x koupelna, 1x sprchový kout, 1x vana. 2x WC.

Vytápění:
Krbová kamna v přízemí+ elektrické přímotopy horní ložnice + možnost mobilního elektrického zářiče

Doprava, parkování:
Parkování pro dvě auta v zahradě u chalupy. Při příjezdu na náves, u rybníčka a kostela, volejte pí Dlouhou 605844255

Další objekty: Apalucha (č. 4865).

Stravování

Restaurace a obchod v Dubé, 4km. Doksy 10 km. v místě je možné zakoupit kozí mléčné výrobky od místního chovatele koz. Lučina, tvaroh, mléko.

Vybavení chalupy

kuchyn plně vybavená pro pohodovou rekreaci. Myčka / sporák se sklokeramickou deskou. K dispozici pro týdenní pobyty pračka. Ohřev vody bojlerem 80l. Venku k dispozici sezení jak 2x na nekryté terase, tak i krytém posezení. Vybavení viz foto, vše plně vybaveno k rekreaci.

Výlety, atrakce, zábava

Jedná se o oblast pískovcových skal, skalních útvarů a hradů (Bezděz, Helfemburk, Houska, Kokořín, Ronov, Pokličky, Čertovy hlavy). V okolí naleznete mnoho možností ke koupání: Dubá Nedamov 5km - kemp, letní kino, občerstvení, restaurace + přírodní krásný rybník se skálou a molem poskytující možnost skákaní do vody, zatopená pískovna Jestřebí uprstřed borovicového lesa, Máchovo jezero. Aquapark Staré Splavy, Holanský rybník, Milčanský rybník, koupaliště Mšeno, Přírodní koupaliště Harasov, koupaliště Želízy, koupaliště Bělá pod Bezdězem, jezero Chmelař, bazén Mělník, koupaliště Mělník.

Ideální místo pro horolezce. lezecká skála součástí pozemku se schránkou nahoře na zápisník s údaji o výstupech.

3km od chalupy kopec v obci Nedvězí, ze kterého je při pěkném počasí vidět 1/3 Čech

Možnosti koupání: koupaliště Nedamov, koupaliště Mšeno, aquapark Staré Splavy , Máchovo jezero, Přírodní koupaliště Harasov, koupaliště Želízy, Provodínská pískovna, pískovna Brejle, Holanský rybník, Milčanský rybník, koupaliště Lhotka u Mělníka, koupaliště Bělá pod Bezdězem, jezero Chmelař, bazén Mělník, koupaliště Mělník.

Dražejov - tipy na výlet

Ceník ubytování / pronájmu
kapacita 5 osob - 2 ložnice

Letní sezóna: 15. květen - 31 září
Zimní sezóna: 15. prosinec - 15. březen
Minimální délka ubytování 2 noci.

Ceny za týden za celou chalupu

Zimní sezona: 15400 Kč
Letní sezona: 15400 Kč
Mimo sezonu: 11200 Kč

Cena za víkend za celou chalupu

Zimní sezona: 4700 Kč
Letní sezona: 4700 Kč
Mimo sezonu: 4700 Kč

Vánoce 2023 - máme ještě volno

ceny za týden, pouze rodiny, páry

Silvestr 2023 - máme ještě volno

Cena neuvedena
cena za týden

Provoz, poplatky, ceny

rekr. popl. 20 kč os / den, max počet osob 5 (počítají se dospělí plus děti od 1 roku). Lze za příplatek 2.000 kč/ týden a po dohodě zvýšit na 6 osob, Týdenní pobyty červenec - srpen NEDELE - NEDĚLE. jinak během roku libovolně dle dohody. Voda a elektrika se účtuje až při odjezdu dle skutečné spotřeby. 13 kč KWH / 85 kč /m3 vody, dřevo na topení do krbových kamen : 30 Kč za ošatku / kýbl dřeva. V letní sezoně se lze ubytovat na víkend, v zimní sezoně preferovaná minimální délka pobytu 3 noci. Ložní prádlo pro pobyty kratší než týden možno zapůjčit za 80kč / kus. Ručníky neposkytujeme. Toaletní papír k dispozici 2x role. STORNO: ZRUŠENÍ REZERVACE 2 MĚSÍCE PŘED NÁSTUPEM POBYTU VRACÍME UHRAZENOU ZÁLOHU PONÍŽENOU O 1000KČ, ZRUŠENÍ REZERVACE 1 MĚSÍC PŘED NÁSTUPEM POBYTU VRACÍME 40% ZÁLOHY, ZRUŠENÍ MÉNE NEŽ MĚSÍC SI KLIENT MŮŽE VYBRAT NÁHRADNÍ DATUM POBYTU. ZÁLOHU NEVRACÍME.


Kontakt na pronajímatele nebo provozovatele chalupy

Telefon: Zobrazit telefonní číslo
Adresa: Dražejov ev. č. 013, V případě problému najít cestu, volejte pí Dlouhou 605844255   |   GPS chalupy: 50.51061N, 14.54822E - otevřít větší mapu

V okolí naleznete:

autobus 4 km, Dubá
restaurace 4 km
koupání 5 km
lyžařský vlek 60km
obchod 4 km
pošta 4 km
nákupní centrum 14 km
bankomat 4 km
les 200m
Možnosti ubytování v okolí: Dražejov | Kokořínsko | Máchův kraj | Máchovo jezero |

Přehled vybavení

Obecně:
Není možné ubytování domácího zvířete na chalupě zákaz domácích mazlíčků
Zákaz kouření na chalupě nekuřácký objekt

Vnitřní vybavení:
Televize televize
Rychlovarná konvice rychlovarná konvice
na chalupě je k dispozici mikrovlnka mikrovlnná trouba
S ledničkou lednička
Myčka nádobí myčka nádobí
Pračka k dispozici pračka
Sprchový kout na chalupě sprchový kout
Vana vana

Venkovní vybavení:
chalupa má vnější terasu terasa
chalupa s bazénem bazén
Se zahradním nábyktem zahradní nábytek
Ohniště ohniště
Gril k dispozici gril

Okolí chalupy:
Oplocení kolem chalupy oploceno
Parkování u chalupy s parkováním
Okolní zahrada se zahradou
Travnatá plocha v okolí chalupy travnatá plocha
Blízký les u lesa

Možnosti zábavy:
Cyklostezky v okolí cykloturistika
chalupa pro rybáře rybaření

Hodnocení a recenze: Chalupa v CHKO Kokořínsko

Léto 2023 - Zdenek s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Nádhera. Ten výhled je za milion.

Léto 2023 se skupinou přátel
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 96%
Krásné klidné místo s kouzelným výhledem. Dokonce 3 terasy na posezení! Výhodná poloha při objevování Kokořínska a Máchova kraje. Chalupa je pěkně vybavena,trochu nám chyběla wifi při plánování výletů, ale nějak jsme si s pomocí dat poradili.Jinak bylo vše skvělé.

Léto 2023 - Olga Bennová s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Byli jsme spokojeni se vším. Komunikace s majitelem bezproblémová. V chalupě vše, jak bylo napsáno. Výhled nejhezčí co jsme zažili.

Léto 2023 - Soňa s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 90%
Skvělé a přálo nám i počasí.

Zima 2022 - Martina s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 90%
Krásné místo s nádherným výhledem. Kolem spoustu možností k výletům.

Podzim 2022 v páru
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 92%

Léto 2022 s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Útulná chatička s krásnou zahradou. Výhled skvostný. Okolí s x možnostmi na výlety ať už pěšky či na kole. Moc jsme si pobyt užili.

Léto 2022 s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
prarodice si to s vnoucaty moc uzily. bylo to super

Jaro 2022 - Jana Skenářová se skupinou přátel
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%

Jaro 2022 - Yvona Pražáková v páru
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Úžasná lokalita, prostorné ubytování se vším všudy. Nejkrásnější výhlad na hory a lesy, co jsem zatím v ČR zažila. Velice příjemní pronajímatelé, vstřícní. Co jsme si dohodli bylo splněno. Výborné místo na cesty do blízkého okolí autem, ale i pěšky. Rozhodně doporučuji.

všechny recenze (13)

Podobné ubytování nebo pronájem v okolí Dražejova

Loubí : Zátyní : Bělá pod Bezdězem : Dubá - Nedamov : Vrátno : Vrchovany : Chlum u Dubé : Velký Újezd : Doksy - Žďár : Srní Potok

Nacházíte se na stránce ubytování Dubá - Dražejov na Kokořínsku, objekt: Chalupa v CHKO Kokořínsko, chalupa k pronajmutí.

Chaty a chalupy k pronajmutí -::- webmaster e-chalupy.cz
ubytování Dražejov :: ubytování na chatách a chalupách :: ubytování Máchův kraj :: ubytování Máchovo jezero :: pronájem chalupy na Kokořínsku :: penzion Kokořínsko počítadlo :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: na horách :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2023 :: jarní prázdniny 2024 :: rezervační systém ubytování :: ochrana osobních údajů
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.e-chalupy.cz