chaty a chalupy

Ubytování Lesní Hluboké - chaty a chalupy, penziony, apartmány, levné ubytování v soukromí v Lesním Hlubokém - oblast Jižní Morava

Ubytování Lesní Hluboké

Lesní Hluboké, okres Brno-venkov

Zámeček

ubytování Lesní Hluboké ve vile
5 až 19 osob
6 ložnic

Zámeček z konce 19.století na okraji obce s vynikající dostupností. Okolní pozemky vč. lesa patří k zámku, je tedy možné se zcela volně pohybovat. Zámek má...

ceny ubytování (vila/týden):
Léto: 20000 kč / Zima: 26000 kč

Zobrazit ubytování v okolí Lesního Hlubokého na mapě.

Chaty a chalupy v okolních obcích:

Lažánky
ubytování Lesní Hluboké v apartmánu na horách
1 až 5 osob
Újezd u Rosic
Chata k pronajmutí - Újezd u Rosic Vysočina
1 až 4 osoby

Ubytování v okolí Lesního Hlubokého

V okolí Lesního Hlubokého byly nalezeny další možnosti levného i kvalitního ubytování na Jižní Moravě v těchto 18 obcích:

Okolní obce:

Možnosti sportu a zábavy

Dostupné skiareály a lyžařské sjezdovky: Zbraslav u Brna, Klínek - Předklášteří, SK Věžná, Nutrie, Nedvědice, Hluboké u Kunštátu, Hodonín u Kunštátu, Karasín, Olešnice.

Vodní plochy v dosahu Lesního Hlubokého: Maršov - Kaolínové jezírko, koupaliště Říčany, jezero Chvojnice, koupaliště Zastávka, koupaliště Rosice, koupaliště Tišnov, koupaliště Zbýšov, přehrada Dalešice, koupaliště Smrček, lom Dolní Rožínka.

Tipy, zajímavosti, informace:

Lesní Hluboké - přidat informaci nebo Váš tip

K nabídce ubytování naleznete doplňující informace např. na mistopisy.cz/lesni-hluboke_5895.html.

Přidejte svůj tip k obci Lesní Hluboké

Víte o nějaké zajímavosti v obci Lesní Hluboké nebo v okolí? Máte zde oblíbenou restauraci, hospůdku, skiareál nebo sjezdovku? Víte o zajímavém místě, možnosti koupání, tipu na výlet či atrakci v Lesním Hlubokém na Jižní Moravě? Podělte se s námi a dejte tip ostatním, kteří se chystájí navštívit Jižní Morava!

Lesní Hluboké - přidat informaci nebo Váš tip

Navigace: Chaty a chalupy   Katalog 2018 / 2019   Jižní Morava   Ubytování   Lesní Hluboké
byty k pronájmu :: ubytování, penziony Jižní Morava :: chaty a chalupy k pronajmutí :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2018 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2019 :: rezervační systém ubytování :: ochrana osobních údajů :: REGISTRACE objektu
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.

e-chalupy.cz