Dražůvky - Jižní Morava: ubytování na mapě

Pohyb v mapě

Na mapě naleznete oranžové ikony představující různé možnosti ubytování.


Veškerý pohyb na mapě lze provádět pomocí myši. Pokud podržíte ukazatel myši nad oranžovou ikonou zobrazí se název objektu k pronájmu, při kliknutí zobrazíte podrobnější informace.

Na mapě naleznete oranžové ikony představující možnosti ubytování v obci Dražůvky a okolí (chaty, chalupy, apartmány, penziony, levné ubytování v soukromí). Zelená ikona znázorňuje obec. Mapa zobrazuje pouze nejbližší okolí obce Dražůvky. UPOZORNĚNÍ: poloha některých objektů nemusí odpovídat skutečnosti! Někteří majitelé si nepřejí zveřejňovat přesné umístění svého objektu.

Pohyb v mapě

Veškerý pohyb na mapě chat, chalup a ostatních možností ubytování pro Dražůvky lze provádět pomocí myši. Pokud podržíte ukazatel myši nad oranžovou ikonou zobrazí se název objektu k pronájmu, při kliknutí zobrazíte podrobnější informace.

Pokud se Vám mapa nezobrazuje, zde jsou odkazy na chaty a chalupy a další ubytování v obci Dražůvky a okolí: Dům v zahradě v Paní hájích, Apartmán U starého presu, Rybník Prokop - apartmány, Vinný sklep Monty, Vinařství Holakovských, Dům k rekreačnímu pronájmu, Vinný sklípek U Sidonie, Penzion Oříšek, penzion Senline, Chata Koryčany, Chata Čeložnice, Chalupa V srdci Kobylí, Slovácká chalupa, Chata v Dančí oboře, Chalupa U Babičky, Sklípek, Apartmán Oáza, Penzion u sklípků, Sklep, Za humny je sklep, Ubytovaní Moravské Toskánsko, Sklípek, Sklípek U Tomáša, Chalupa Kobylí na Moravě, Ubytování na faře, Chata Koryčany, Chalupa U Ježka, Chata Čeložnice, Rekreační dům bez majitele, Srub Čeložnice, Moravské Toskánsko, Vinoza - vinný sklep, Chalupa Motýlí ráj, Penzion Régio, Rekreační dům Pod Chřiby, Chalupa Terezín u Čejče, Rekreační dům Kašnice, Vinný sklep Za Kapličků, Penzion Jako Doma, Srub pod lesíkem, Chata Uprostřed vinohradu, Chata Koryčany, Chalupa na Padělku, Penzion Tomčala, ubytování U Pluháčků, Vila Nětčice, Penzion Forman.

byty k pronájmu v Praze :: pizzerie :: ubytování, penziony Jižní Morava :: chaty a chalupy k pronajmutí :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: na horách :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2020 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2020 :: rezervační systém ubytování :: ochrana osobních údajů :: REGISTRACE objektu
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.e-chalupy.cz