chaty a chalupy

Ubytování Zálesí - chaty a chalupy, penziony, apartmány, levné ubytování v soukromí v Zálesí - oblast Jeseníky

Možná hledáte: Zálesí na Šumavě.

Ubytování Zálesí

Zálesí - Javorník, okres Jeseník

Horská chata Zálesí

ubytování Zálesí na chatě
12 osob

Objekt se nachází 100m od lyžarské sjezdovky 800m dlouhé. Chalupa s kapacitou 10 lůžek + 2 přistýlky se nachází u lesa v horní části horské osady Zálesí, která spadá...

ceny ubytování (chata/noc):
Léto: 1300 kč / Zima: 1400 kč
Mimo sezónu: 900 kč

Chalupa RyZá

Jeseníky: Chalupa k pronajmutí
2 až 14 osob
4 ložnice

Přijeďte do Rychlebských hor, do zapadlé horské osady na Zálesí, kde prožijete klidnou dovolenou v krásné krajině v nově zrekonstruované chalupě. Jestliže jste milovníky dvou kol,...

ceny ubytování (osoba/noc):
Léto: 300 kč / Zima: 300 kč
Mimo sezónu: 300 kč

Zobrazit ubytování v okolí Zálesí na mapě.

Chaty a chalupy v okolních obcích:

Nové Vilémovice
ubytování Zálesí na chalupě k pronájmu
2 až 13 osob
Javorník
Apartmán na horách - Javorník Jeseníky
2 až 6 osob
Javorník
ubytování Javorník Apartmán na horách
1 až 6 osob
 
Uhelná
Chalupa k pronajmutí - okolí Zálesí
1 až 9 osob
Vojtovice
ubytování Zálesí na chalupě k pronájmu
1 až 8 osob
Vlčice
Chata k pronájmu - Vlčice Jeseníky
2 až 9 osob
Vojtovice
ubytování Vojtovice Chata k pronajmutí
1 až 11 osob

Ubytování v okolí Zálesí

V okolí Zálesí byly nalezeny další možnosti levného i kvalitního ubytování v Jeseníkách v těchto 16 obcích:

Okolní obce:

Možnosti sportu a zábavy

Dostupné skiareály a lyžařské sjezdovky: Czarna Góra, Paprsek, Kovárna - Horní Lipová, Petříkov, Petříkov - Kaste + Relax, SKITECH Kunčice, Zetocha Petříkov, SKI OSTRUŽNÁ - ŘETĚZÁRNA, Stříbrnice - Návrší, Ski klub Ramzová pod Klínem.

Vodní plochy v dosahu Zálesí: bazén Javorník, koupaliště Červenka, Javorník, lom Pelnář Uhelná, lom Vaněk, lom Žulová, lom Vycpálek, Arcibiskupský lom, lom Žulová - Brankopy, Otmuchovská jezera, Hynčice pod Sušinou - rybník Úžas.

Tipy, zajímavosti, informace:

Vybrali jste si vhodné ubytování? Níže naleznete tipy, kam v Zálesí na výlet nebo jaká místa navštívit:

Zálesí - www.mestojavornik.cz

Zálesí je část města Javorník (části jsou Bílý Potok, Horní Hoštice, Javorník, Travná, Zálesí) blízko polské hranice. Je zde kaplička (kaplicka-zalesi.blogspot.cz). V Javorníku je krytý bazén (www.mestojavornik.cz), koupaliště Červenka a další koupaliště je i ve Velké Kraši. Je zde i kino (www.kulturnidumjavornik.cz), muzeum (www.kulturnidumjavornik.cz), horolezecká stěna (www.kulturnidumjavornik.cz) a sportovní hala. V okolí vede několik cyklistických tras (www.kulturnidumjavornik.cz). Turistickým cílem je Lánský Vrch, rozhledna na Borůvkové hoře (www.mestojavornik.cz), (Tančírna v Račím údolí (www.tancirna.rychleby.cz) a zámek Jánský Vrch (www.janskyvrch.cz). V širším okolí se nachází několik lyžařských vleků Červenohorské sedlo (www.cervenohorskesedlo.eu), Skipark Bonera Ramzová (www.bonera.cz), Jonas park Ostružná (www.ostruzna.cz), Skicentrum Miroslav (www.rsmiroslav.cz), Lyžařský areál Lázeňský vrch (www.lazenskyvrch.cz). Vede zde i několik běžeckých tras (www.zulovsko.rychleby.cz).

Zálesí - přidat informaci nebo Váš tip

K nabídce ubytování naleznete doplňující informace např. na mistopisy.cz/zalesi_9772.html.

Přidejte svůj tip k obci Zálesí

Víte o nějaké zajímavosti v obci Zálesí nebo v okolí? Máte zde oblíbenou restauraci, hospůdku, skiareál nebo sjezdovku? Víte o zajímavém místě, možnosti koupání, tipu na výlet či atrakci v Zálesí v Jeseníkách? Podělte se s námi a dejte tip ostatním, kteří se chystájí navštívit Jeseníky!

Zálesí - přidat informaci nebo Váš tip

Navigace: Chaty a chalupy   Katalog 2018 / 2019   Jeseníky   Ubytování   Zálesí
byty k pronájmu :: ubytování, penziony Jeseníky :: chaty a chalupy k pronajmutí :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2018 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2019 :: rezervační systém ubytování :: ochrana osobních údajů :: REGISTRACE objektu
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.

e-chalupy.cz