Navigace: Chaty a chalupy   Katalog 2019 / 2020   Jeseníky   Kunov   Mapa

Kunov - Jeseníky: ubytování na mapě

Pohyb v mapě

Na mapě naleznete oranžové ikony představující různé možnosti ubytování.

Veškerý pohyb na mapě lze provádět pomocí myši. Pokud podržíte ukazatel myši nad oranžovou ikonou zobrazí se název objektu k pronájmu, při kliknutí zobrazíte podrobnější informace.

Na mapě naleznete oranžové ikony představující možnosti ubytování v obci Kunov a okolí (chaty, chalupy, apartmány, penziony, levné ubytování v soukromí). Zelená ikona znázorňuje obec. Mapa zobrazuje pouze nejbližší okolí obce Kunov. UPOZORNĚNÍ: poloha některých objektů nemusí odpovídat skutečnosti! Někteří majitelé si nepřejí zveřejňovat přesné umístění svého objektu.

Pohyb v mapě

Veškerý pohyb na mapě chat, chalup a ostatních možností ubytování pro Kunov lze provádět pomocí myši. Pokud podržíte ukazatel myši nad oranžovou ikonou zobrazí se název objektu k pronájmu, při kliknutí zobrazíte podrobnější informace.

Pokud se Vám mapa nezobrazuje, zde jsou odkazy na chaty a chalupy a další ubytování v obci Kunov a okolí: Chaloupka U Potoka, Chalupa Stará Voda, Chata u rybáře, Chalupa Karlovice ve Slezsku - Zadní Ves, Prázdninový domek Smetánek, Chata Karlovice - Zadní Ves, Chata U BIZIHO, Chata Rozcestník, Chalupa Kopečková, Apartmá v chalupě u Renaty, Korchův dům, Chalupa pod Pradědem, Ubytování Želka, Chata Stará Voda, Chalupa Karlovka, penzion Schon, Chalupa Světlá Hora, chalupa Slezská Harta, Sýkorova chalupa, Chata Zdeňka, Chalupa Josef, Chalupa Karlovice - Zadní Ves, Chata Suchá Rudná, Chata Andělka, Chalupa u Jirky, Chalupa Potůčková, Chata Horalka, Apartmány Engelsberg, Domeček, Chalupa Andělská Hora, Penzion Mysliveček, Chata Karlovice.

byty k pronájmu v Praze :: pizzerie :: ubytování, penziony Jeseníky :: chaty a chalupy k pronajmutí :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2019 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2020 :: rezervační systém ubytování :: ochrana osobních údajů :: REGISTRACE objektu
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.e-chalupy.cz