chaty a chalupy

Ubytování Hraničné Petrovice - chaty a chalupy, penziony, apartmány, levné ubytování v soukromí v Hraničných Petrovicích - oblast Jeseníky

Ubytování Hraničné Petrovice

Hraničné Petrovice, okres Olomouc

Chata Kyselka

ubytování Hraničné Petrovice na chatě
10 až 27 osob
7 ložnic

Chata Kyselka se nachází se v klidné oblasti uprostřed lesů a je dobrým startovacím místem pro výlety po okolí. Krajina je ideální k rekreaci, turistice, cykloturistice,...

ceny ubytování (osoba/noc):
Léto: 280 kč / Zima: 280 kč

Zobrazit ubytování v okolí Hraničných Petrovic na mapě.

Chaty a chalupy v okolních obcích:

Těšíkov
ubytování Hraničné Petrovice na chatě k pronajmutí
2 až 4 osoby
 
Hrubá Voda
Chatky na horách - okolí Hraničných Petrovic
2 až 6 osob

Ubytování v okolí Hraničných Petrovic

V okolí Hraničných Petrovic byly nalezeny další možnosti levného i kvalitního ubytování v Jeseníkách v těchto 23 obcích:

Okolní obce:

Možnosti sportu a zábavy

Dostupné skiareály a lyžařské sjezdovky: Domašov nad Bystřicí, Moravský Beroun, Hrubá voda, Hlubočky, Horní Guntramovice, Paseka - Karlov, Avalanche, Stará Ves, Čertova hora, Nová ves u Rýmařova.

Vodní plochy v dosahu Hraničných Petrovic: koupaliště Dolní Žleb, koupaliště Šternberk, rybník Jaroslav, rybník Babice, aquapark Bohuňovice - Centrum Zdraví, koupaliště Paseka, jezero Poděbrady u Ol., bazén Břidličná, vodní nádrž Slezská Harta, přehrada Tršice.

Tipy, zajímavosti, informace:

Hraničné Petrovice - přidat informaci nebo Váš tip

K nabídce ubytování naleznete doplňující informace např. na mistopisy.cz/hranicne-petrovice-_4094.html.

Přidejte svůj tip k obci Hraničné Petrovice

Víte o nějaké zajímavosti v obci Hraničné Petrovice nebo v okolí? Máte zde oblíbenou restauraci, hospůdku, skiareál nebo sjezdovku? Víte o zajímavém místě, možnosti koupání, tipu na výlet či atrakci v Hraničných Petrovicích v Jeseníkách? Podělte se s námi a dejte tip ostatním, kteří se chystájí navštívit Jeseníky!

Hraničné Petrovice - přidat informaci nebo Váš tip

Navigace: Chaty a chalupy   Katalog 2018 / 2019   Jeseníky   Ubytování   Hraničné Petrovice
byty k pronájmu :: ubytování, penziony Jeseníky :: chaty a chalupy k pronajmutí :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2018 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2019 :: rezervační systém ubytování :: ochrana osobních údajů :: REGISTRACE objektu
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.

e-chalupy.cz