chaty a chalupy

Ubytování Holčovice - chaty a chalupy, penziony, apartmány, levné ubytování v soukromí v Holčovicích - oblast Jeseníky

Ubytování Holčovice

Holčovice, okres Bruntál

Pohádkový srub u ZEDA

ubytování Holčovice ve srubu
1 až 13 osob
5 ložnic

Pohádkový srub je tou pravou volbou pro Vaši dovolenou, ať už si chcete příjemně odpočinout nebo máte rádi turistiku, cykloturistiku a sportovní vyžití. Srub se nachází...

ceny ubytování (srub/noc):
Léto: 5950 kč / Zima: 5950 kč
Mimo sezónu: 5950 kč

Bývalý zájezdní hostinec

Jeseníky: Chalupa k pronájmu
2 až 14 osob
3 ložnice

Možnost celoročního ubytování v zájezdním hostinci ze 17.století(státem chráněná kulturní památka). Zájezdní hostinec je monumentální stavba s velkou sedlovou střechou pokrytou břidlicí, s dřevěným štítem ukončeným...

ceny ubytování (chalupa/týden):
Léto: 10000 kč / Zima: 12000 kč
Mimo sezónu: 9000 kč

Zobrazit ubytování v okolí Holčovic na mapě.

Chaty a chalupy v okolních obcích:

Hejnov
ubytování Holčovice na chalupě k pronájmu
7 osob
Komora
Chalupa k pronájmu - Holčovice - Komora Jeseníky
1 až 4 osoby
 
Česká Ves
Chalupa k pronajmutí - okolí Holčovic
3 až 13 osob
Spálené
ubytování Holčovice na chalupě k pronájmu
5 až 16 osob
Hynčice
Chalupa k pronájmu - Hynčice Jeseníky
18 osob
Holčovice-Komora
ubytování Holčovice - Komora Srub k pronájmu
1 až 10 osob
Karlovice
Chata k pronájmu - okolí Holčovic
1 až 10 osob
Karlovice
ubytování Holčovice na chalupě k pronájmu
18 osob
 
Karlovice
Chata k pronajmutí - Karlovice Jeseníky
1 až 6 osob
Heřmanovice
ubytování Heřmanovice Chalupa k pronájmu
2 až 8 osob
Karlovice
Chalupa k pronájmu - okolí Holčovic
1 až 6 osob
Karlovice
ubytování Holčovice na chatě k pronajmutí
2 až 18 osob
Třemešná
Chalupa k pronajmutí - Třemešná ve Slezsku Jeseníky
2 až 7 osob
Karlovice
ubytování Karlovice - Zadní Ves Chata k pronajmutí
6 osob
 
Mnichov
ubytování Holčovice na chalupě k pronajmutí
14 osob
Mnichov
ubytování Mnichov u Vrbna pod Pradědem Chalupa k pronájmu
16 osob
Vrbno p. Prad.
ubytování Holčovice na chalupě k pronájmu
3 až 11 osob
 
Damašek
Chata k pronajmutí - Třemešná - Damašek Jeseníky
1 až 4 osoby
Mnichov
ubytování Vrbno pod Pradědem - Mnichov Chalupa k pronajmutí
2 až 10 osob
Janov
ubytování Holčovice na chalupě k pronajmutí
2 až 15 osob
Petrovice
Penzion na horách - Petrovice ve Slezsku Jeseníky
4 až 32 osob
Petrovice
ubytování Petrovice Chalupa k pronajmutí
5 až 10 osob
 

Ubytování v okolí Holčovic

V okolí Holčovic byly nalezeny další možnosti levného i kvalitního ubytování v Jeseníkách v těchto 8 obcích:

Okolní obce:

Možnosti sportu a zábavy

Dostupné skiareály a lyžařské sjezdovky: Vraclávek, Arena - Vrbno pod Pradědem, ANNABERG - Andělská hora, Horní Údolí, Zlaté hory - Příčná, Ludvíkov, U Pekina - Dolní Údolí, Annaberg- Suchá Rudná, Karlova Studánka, Kopřivná - Malá Morávka.

Vodní plochy v dosahu Holčovic: koupaliště Město Albrechtice, Vrbno pod Pradědem - rybníky, rybník Andělská Hora, koupaliště Zlaté Hory Bohema, Zlaté Jezero, koupaliště Krnov, bazén Krnov - Městské lázně, Bazén Karlova Studánka, koupaliště Bruntál, Bruntál - Wellness centrum .

Tipy, zajímavosti, informace:

Vybrali jste si vhodné ubytování? Níže naleznete tipy, kam v Holčovicích na výlet nebo jaká místa navštívit:

Holčovice - www.obecholcovice.cz

Obec Holčovice se nachází na polských hranicích nedaleko Krnova. Je zde kostel Neposkrvěného Početí Panny Marie a několik památkově chráněných domů. V obci je i víceúčelové hřiště, dětské hřiště a rozhledna Na Skalce. U penzionu Zamo se nachází lyžařský vlek a Africké muzeum Safari (www.silesiatourism.com). V Městě Albrechtice je zámek a rozhledna Hraniční vrch. (www.zameklinhartovy.cz), v nedalekých Slezských Rudolticích je také přístupný zámek (www.slezskerudoltice.cz). Vede zde několik cyklistických i turistických tras. Turistickým cílem je poutní místo Panny Marie Pomocné ve Zlatých Horách (www.farnost-zlatehory.cz), kde je také muzeum (www.zlatehory.cz) a městská památková zóna. Lyžovat se dá ve Skiareálu Příčná (www.ski-pricna.cz), v Horním Údolí (www.horniudoli.cz) a ve skiareálu U Pekina (www.hotylekupekina.cz) a ve Skiareálu Vraclávek (www.vlek-vraclavek.cz). V Krnově je městské muzeum (www.muzeumkrnov.cz), kino (www.kinomir.wz.cz) a divadlo (www.mikskrnov.estranky.cz), synagoga (www.krnovskasynagoga.cz). Jsou zde i různé sportoviště střelnice (strelnice-krnov.webnode.cz), skate a bikepark, městské lázně s bazénem http://www.tskrnov.cz/index.php/provozovny/mestske-lazne, venkovní koupaliště (www.tskrnov.cz), bowlingové centrum (www.bowlingcentrum-krnov.cz), zimní stadion a fotbalový stadion.

K nabídce ubytování naleznete doplňující informace např. na mistopisy.cz/holcovice_4215.html.

Holčovice - přidat informaci nebo Váš tip

INFO O HOLČOVICÍCH

Holčovice se rozkládají při říčce Zlaté Opavici, přítoku Opavy a Odry. Geograficky spadají do podhůří Nízkého Jeseníku. Více než polovina stavení v obci je využívaná rekreačně. Ubytování Holčovice nabízí ve výše uvedených chatách a chalupách.
Okolí Holčovic skýtá pestrou možnost nabídku k pěším a cyklistickým výletům: Chráněná krajinná oblast Jeseníky, Rejvíz, Praděd, Oblík u Dívčího Hradu s nalezištěm zkamenělin, Liptáňský bludný balvan (jeden z největších v ČR), sídelní město bývalého knížectví Krnov nebo lázeňská místa Jeseník a Lázně Lipová, Karlova Studánka, starobylé hornické město Zlaté Hory s nedávno obnoveným poutním místem Mariahilfe. V zimě jsou v Holčovicích provozovány dva lyžařské vleky.
Další info na: www.obecholcovice.cz

Památky v Holčovicích

K nejvýznamnějším památkám v obci řadíme lidovou architekturu. V Holčovicích se dochovaly celé soubory lidové architektury a to především ve Spáleném a Komoře, v ostatních částech obce pouze jednotlivé stavby. Dále se v obci zachovaly i objekty nesoucí znaky tzv. vysokých stylů, především baroka, empíru, klasicizmu, historizmu a secese, ale i hodnotné objekty postavené v 1. polovině 20. století.
Další významnou památkou Holčovic je beze sporu Farní kostel Neposkvrněného Početí Panny Marie s areálem hřbitova.
Další info na: holcovice.sweb.cz/Pamatky.htm

Přidejte svůj tip k obci Holčovice

Víte o nějaké zajímavosti v obci Holčovice nebo v okolí? Máte zde oblíbenou restauraci, hospůdku, skiareál nebo sjezdovku? Víte o zajímavém místě, možnosti koupání, tipu na výlet či atrakci v Holčovicích v Jeseníkách? Podělte se s námi a dejte tip ostatním, kteří se chystájí navštívit Jeseníky!

Holčovice - přidat informaci nebo Váš tip

Další obce v okolí Holčovic (podle vzdálenosti vzdušnou čarou)

Dlouhá Voda (2,8 km) Křížová (4 km) Staré Purkartice (4,2 km) Valštejn (4,4 km) Žáry (4,6 km) Burkvíz (5,7 km) Město Albrechtice (5,9 km) Vraclávek (7 km) Rudíkovy (7 km) Opavice (7,8 km) Hošťálkovy (8,5 km) Linhartovy (9,3 km) Piskořov (9,7 km) Krásné Loučky (10,2 km) Široká Niva (10,3 km) Bučávka (10,8 km) Liptaň (10,7 km) Pustá Rudná (11,1 km) Víno (12 km) Skrbovice (12,1 km) Dětřichovice (12,1 km)

Kde jsem: Chaty a chalupy   Katalog 2020   Jeseníky   Ubytování   Holčovice
byty k pronájmu :: ubytování, penziony Jeseníky :: chaty a chalupy k pronajmutí :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: na horách :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2020 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2021 :: rezervační systém ubytování :: ochrana osobních údajů :: REGISTRACE objektu
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.e-chalupy.cz