Ubytování Velké Losiny - BukoviceChata JesenikyUbytování v Bukovicích, soukromá chata k pronájmu v Jeseníkách.Ubytování Jeseníky
Kde jsem: Chaty a chalupy   Katalog 2021 / 2022   Jeseníky   Chata Velké Losiny - Bukovice

Chata Jeseniky

 - 

Velké Losiny - Bukovice

  objekt č. 0001 19 osob | 2 ložnice
Chata k pronájmu - ubytování Velké Losiny - Bukovice Jeseníky
hodnocení ceník kontakty mapa
Chata v Bukovicích u Velkých Losin - pronájem Bazén u chalupy,krb a posezení, malé pískoviště, - chata ubytování Velké Losiny - Bukovice Pohled od vstupu do chalupy na zahradu - chata k pronájmu Velké Losiny - Bukovice vstup s pergolou - chata k pronajmutí Velké Losiny - Bukovice
posezení pod pergolou - chata ubytování Velké Losiny - Bukovice vchod - chata k pronájmu Velké Losiny - Bukovice druhá strana chalupy - pronájem chaty Velké Losiny - Bukovice druhá strana chalupy - chata k pronajmutí Velké Losiny - Bukovice zahrada s krbem a houpačkou - chata ubytování Velké Losiny - Bukovice obývací pokoj - chata k pronájmu Velké Losiny - Bukovice obývací pokoj - chata k pronajmutí Velké Losiny - Bukovice přízemí - obývací pokoj s TV,DVD,rozkládací sedačka - pronájem chaty Velké Losiny - Bukovice přízemí - obývací pokoj - Velké Losiny - Bukovice přízemí - obývací pokoj, schody do patra - Velké Losiny - Bukovice kuchyň - chata k pronájmu Velké Losiny - Bukovice přízemí - sprchový kout, umyvadlo, WC - Velké Losiny - Bukovice ložnice 2 - Velké Losiny - Bukovice patro - 4 lůžkový pokoj vpravo - pronájem chaty Velké Losiny - Bukovice patro - 4 lůžkový pokoj vpravo - Velké Losiny - Bukovice patro - 4 lůžkový pokoj vpravo - chata k pronajmutí Velké Losiny - Bukovice patro - 4 lůžkový pokoj vlevo - Velké Losiny - Bukovice patro - 4 lůžkový pokoj vlevo s televizí - chata k pronájmu Velké Losiny - Bukovice patro - WC , umyvadlo - Velké Losiny - Bukovice
Bez domácích mazlíčků Chata nekuřácký objekt Bazén u chaty Chata blízko sjezdovky

Chata na okraji obce, na konci malebného údolí s potokem v překrásném lesnatém horském terénu s širokým výhledem. Možnost letní i zimní rekreace. Chata se nachází v blízkosti Velkých Losin - známé lázeňské obce s termálním koupalištěm, vnitřním bazénem, zámkem, ruční papírnou, minigolf. Nedaleko je přečerpávací elektrárna Dlouhé stráně, horské minikáry v Koutech nad Desnou, jízdárna a rybaření v Loučné nad Desnou.

V zimních měsích je možné využívat blízké lyžařské arealy: NOVÝ NEJVĚTŠÍ AREÁL v Jesenikách - Kouty nad Desnou (10 km), Přemyslov (5km), Červenohorské sedlo (20km), Ramzová (25 km) a další.

Pro děti a nenáročné lyžaře jsou navíc v dosahu 10 km menší sjezdovky. Bukovice - viz www.bukovice.com.

Ubytování na chatě

Chata k pronájmu poskytuje ubytování pro 19 osob ve 2 ložnicích.

Ložnice a pokoje:
Ložnice: v podkroví 2 ložnice v každé 4 lůžka, v přízemí možnost rozložení pohovky

Pokoje: v přízemí obývací pokoj se sedací soupravou a jídelním koutem, kuchyň, předsíňka, předsíň.

Sociální zařízení:
V přízemí: WC s rohovým proskleným sprchovým koutem a umyvadlem, teplá voda z boileru 120 l a samostatné WC.

V patře WC s malým umyvadlem.

Vytápění:
Elektrické přímotopy v obou horních pokojích, taktéž v obyváku a koupelně. Krbová kamna v přízemí, která vytopí celý objekt.

Doprava, parkování:
Bukovice u Velkých Losin, na konci Velkých Losin je odbočka vlevo na Bukovice. Odtud 6 km pořád nahoru. Po značce označující konec obce Bukovice dorazíte k trafostanici. V zimě pojedete rovně a zaparkujete vlevo na soukr. parkovišti; v létě se dáte u trafa doleva do prudkého kopce, za mostkem u chaty Jeřabinka se dáte doprava a dále po 230 metrech odbočíte na lesní cestu doprava a po ní se dostanete na louku, pak velkým obloukem doprava podél ohrady se dostanete k první chalupě. Jsou tam jen dvě.

Stravování

Obchod v obci, restaurace v Bukovicích a další jsou ve Velkých Losinách a Loučné nad Desnou. V chatě je plně vybavená kuchyň - plynový sporák, elektrická trouba, rychlovarná konvice, toustovač, mikrovlnka, kompletní nádobí na vaření, talíře, příbory, sklenice.

Vybavení chaty

K dispozici plynový sporák s troubou, varná konvice, mikrovlnná trouba, toustovač, lednička s mrazákem.

Další vybavení: televize, DVD, satelit, rádio, částečně koberce na plovoucích podlahách, nábytek smíšený, společenské hry.

V letním období zahradní nábytek, houpačka, bazének, pískoviště. Součástí objektu je upravená zahrada, posezení s krbem, grilem a udírnou, kamenem na pečení.

Výlety, atrakce, zábava

Velké Losiny – lázeňská obec (www.velke-losiny.cz) zajišťuje pro rekreanty dostatečné kulturní vyžití. Hlavní nabídkou je zde zachovalá příroda a klid. Jsou zde značené turistické trasy a cyklotrasy. V letním období možný sběr lesních plodin a výlety do přírody, rybolov, posezení v rybářské baště 3 km, koupání v termálním koupališti. V zimním období bobování, sáňkování, běžkaření, lyžařský vlek s nočním lyžováním v Loučné nad Desnou a Koutech nad Desnou, umělým zasněžováním 10 km, další na Červenohorském sedle, Klepáčově, Branné, Petříkově, Přemyslově, Kunčicích, Šléglově, Ramzové, Dolní Moravě, Stříbrnicích, Hynčině pod Sušinou, Hraběšicích, Paprsku a dalších místech.

Z kulturních památek a výletních míst lze nabídnout návštěvu zámku s žerotínskou obrazárnou a muzeum ruční výroby papíru ve Velkých Losinách, dřevěný kostelík v Maršíkově a Žárové, sedačkovou lanovku na Ramzové, přečerpávací vodní nádrž Dlouhé Stráně, Veteran muzeum a ZOO park v Rapotíně. Zajímavé jsou jeskyně Pomezí, Javoříčské jeskyně, Mladečské jeskyně. V Javorníku je zámek se zařízenými interiéry a kuriózní sbírkou dýmek. V Koutech nad Desnou je letní lyžování a speciální dráha pro horské minikáry. V Loučné nad Desnou je u penzionu Gól jízdárna, bowling, u hotelu Diana jsou tenisové kurty (v zimě tenisová hala).

Možnosti koupání: termální koupaliště Velké Losiny, Velké Losiny - termály, koupaliště Rapotín, bazén Domašov - Bělá pod Pradědem, přehrada Krásné, Hynčice pod Sušinou - rybník Úžas, koupaliště Šumperk - Bratrušák, bazén Šumperk - Aquacentrum, Bazén Karlova Studánka, koupaliště Ruda nad Moravou, koupaliště Jeseník, koupaliště Bludov - Vlčí Důl, bazén Jeseník - Priessnitz.

Blízká lyžařská střediska: Kouty nad Desnou, OAZA – Loučna nad Desnou, Přemyslov, Kareš - Kouty nad Desnou, Kocián - Loučná nad Desnou, Šindelná, Vernířovice-Brněnka, X-park Františkov, Červenohorské sedlo, LAV Vernířovice, Sobotín, Branná, Na Hájovně Branná, Klepáčov.

Turistické cíle v okolí: Dlouhé Stráně.

Bukovice - tipy na výlet

Ceník ubytování / pronájmu
kapacita 19 osob - 2 ložnice

Letní sezóna: 22.6. - 8.9.
Zimní sezóna: 1.12. - 24.3.
Minimální délka ubytování 2 noci.

Ceny za týden za celou chatu

Zimní sezona: 12900 Kč
Letní sezona: 12500 Kč
Mimo sezonu: 6900 Kč

Cena za víkend za celou chatu

Zimní sezona: 4500 Kč
Letní sezona: 4300 Kč
Mimo sezonu: 3700 Kč

Silvestr - máme již obsazen

19500 Kč
např. od 24/12 do 03/01

Vánoce - máme ještě volno

cena dle dohody, záleží na délce pobytu

Jarní prázdniny - obsazenost dle kalendáře

12900 Kč

Velikonoce - máme ještě volno

7600 Kč

Provoz, poplatky, ceny

Provoz celoročně. Možnost ubytování i na víkend. Silvestrovské pobyty. Vánoční pobyty.
Ceny: Silvestr včetně Vánoc - 19.500,- Kč,
Zima (od 4.12 - do 27.3.) - 13900,- Kč,
Léto (od 26.6.- do 4.9.) - 13500,- Kč,
Mimo sezónu (od 27.3.- do 26.6., od 4.9.- do 4.12.) - 7100,- Kč,
Víkendy: letní sezóna 26.6.-4.9. = 4500,- Kč, mimo sezonu = 3900,- Kč,
zimní sezóna od 4.12. do 27.3. = 4900,- Kč)
Vratná kauce 2000,- Kč, proti kauci se při odjezdu zúčtuje spotřebovaná elektrická energie a případné škody. Platba za spotřebovanou elektrickou energii 4,98 Kč/1kwh. poplatek za spotřebované dřevo je 400,- Kč/víkend a 900,- Kč/týden (neplatí se od dubna do října). Lázeňský a ubytovací poplatek obci platí ubytovaný pronajímateli (Vyhl. 1/2003 obce Velké Losiny).
Čas nástupu obvykle sobota v 15: 00hod. a vyklizení s předáním objektu sobota v 10: 00hod. ( není - li dohodnuto jinak).
Studentům a podobným partám k různým oslavám nepronajímáme!
Preferujeme rodiny s dětmi!


Kontakt na pronajímatele nebo provozovatele chaty

Telefon: 603 257 876
www.bukovice.com
GPS chaty: 50.08678N, 17.06741E - otevřít větší mapu

V okolí naleznete:

autobus Bukovice konečná (1,8 km)
vlak Loučná - Rejhotice (2,5 km)
restaurace Bukovice - Pod Rychtou (2,5 km)
koupání Velké Losiny - termální koupaliště (7 km), krytý bazén, Šumperk - venkovní i krytý bazén, Hotel Diana - krytý bazén a sauna
lyžařský vlek Loučná nad Desnou (2,5 km), Červenohorské sedlo, Přemyslov, Kouty nad Desnou, Ovčárna, Ramzová, Ostružná a další
obchod Bukovice - Bukovický krámek (2 km)
pošta Velké Losiny (7 km)
nákupní centrum Velké Losiny (7 km)
bankomat Velké Losiny (7 km)
les v místě
Možnosti ubytování v okolí: Bukovice | Jeseníky | Hrubý Jeseník |

Přehled vybavení

Obecně:
Není možné ubytování domácího zvířete na chatě zákaz domácích mazlíčků
Zákaz kouření na chatě nekuřácký objekt
Společenská místnost společenská místnost
K dispozici dětská postýlka dětská postýlka k dispozici

Vnitřní vybavení:
na chatě je vnitřní krb krb / krbová kamna
Televize televize
Přehrávač audio video přehrávač
chata se satelitem satelitní příjem
Rychlovarná konvice rychlovarná konvice
na chatě je k dispozici mikrovlnka mikrovlnná trouba
S ledničkou lednička
Sprchový kout na chatě sprchový kout

Venkovní vybavení:
chata má vnější terasu terasa
chata s bazénem bazén
U chaty venkovní krb krb
Se zahradním nábyktem zahradní nábytek
Ohniště ohniště
Gril k dispozici gril
Pískoviště u chaty pískoviště
Houpačka nebo jiné dětské hry u chaty houpačka nebo jiné dětské hry

Okolí chaty:
Parkování u chaty s parkováním
Okolní zahrada se zahradou
Travnatá plocha v okolí chaty travnatá plocha
Potok u chaty u potoku
Blízký les u lesa

Možnosti zábavy:
Přírodní koupaliště poblíž přírodní koupání
Bazén poblíž chaty koupaliště nebo bazén
Cyklostezky v okolí cykloturistika
Jízdarna / konírna poblíž jízdárna
Tenis tenisové kurty
V blízkosti golfové hřiště golfové hřiště
chata pro rybáře rybaření

Hodnocení a recenze: Chata Jeseniky

Léto 2020 - Dovolená 2020 s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 97%
Krásné umístění chaty, příroda, lesy, kousek lázně Velké Losiny. Velky výběr výletu po okolí, ať autem, pěšky nebo na kole.
Chybí trochu WIFI

Léto 2020 s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 99%
Chybí WiFi

Léto 2020 - Jitka s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 91%
krásná příroda a soukromí
trochu komplikovanější příjezd k chatě v případě horšího počasí vzhledem k umístění - názor řidičky :-)

Jaro 2019 - Pavel s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 99%
Dobrý den, byli jsme na této chatě již několikrát. V létě na týden dovolené a pak již několikrát o víkendu. S majitelem je vždy perfektní domluva. Chata je na perfektním místě. Kdo si chce odpočinout a má rád turistiku po lese je to perfektní výběr. Chata je i pro dvě rodiny úplně v pohodě prostorná. Vřele doporučuji a určitě přijedeme zase.

Léto 2019 - Poláková s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Moc děkujeme za úžasný týden na této chatě. Krásné prostředí, okolí, chata, příjemný pan majitel. Kdo chce prožít klidnou dovolenou s dětmi, doporučuji.
Žádné

Jaro 2019 - Ivucka s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 97%
Příjemný pan majitel - není problém v komunikaci, je možné kdykoli zavolat
Krásné, klidné a pohodové prostředí úžasné k odpočinku.
Byli jsme již 3x a chystáme se zase

Léto 2018 - Pavel s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 97%
Bylo vše o.k.

Léto - Lucie B. se skupinou přátel
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Doufám že nebude vadit hodnocení staré pár let,kdy jsme s přáteli byli jedni z prvních,kteří tuhle úžasnou chatičku navštívili po tom,co ji majitelé dali k dispozici na rekreaci. Dodnes na ni vzpomínáme jako na super místo k odpočinku. Chata je vhodná pro všechny,kdo chtějí užívat dovolenou v klidu,na čerstvném vzduchu,od civilizace. Za celou dobu pobytu nám nic nechybělo. Vybavení je plně dostačující. Po nasbírání dřeva z lesa,jsme dokonce rozpálili udírnu. Pár výletů po okolí se dá stihnout.Určitě nevynechejte Dlouhé Stráně,jsou za kopcem. A přes kopec se pěsky dostanete do Loučné,kde nevynechtejte rodinný pivovar. Je toho opravdu hodně....
Přeji majitelům hodně zájemců o ubytování a postupné zvelebovaní téhle úžasné chaty.

všechny recenze (8)

Podobné ubytování nebo pronájem v okolí Bukovic

T Bludov : Horní Lipová : Hostice : Karlov : Kouty n. Desnou : Přemyslov : Hněvkov : Lipová Lázně : Malá Štáhle : Filipovice

Nacházíte se na stránce ubytování Velké Losiny - Bukovice v Jeseníkách, objekt: Chata Jeseniky, chata k pronájmu.

Chaty a chalupy k pronajmutí -::- webmaster e-chalupy.cz
ubytování Bukovice :: ubytování na chatách a chalupách :: ubytování Hrubý Jeseník :: pronájem chaty v Jeseníkách :: penzion Jeseníky počítadlo :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: na horách :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2021 :: jarní prázdniny 2022 :: rezervační systém ubytování :: ochrana osobních údajů
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.e-chalupy.cz