Ubytování Velké Losiny - BukoviceChata JeseníkyUbytování v Bukovicích, soukromá chata k pronájmu v Jeseníkách.Jeseníky
Kde jsem: Chaty a chalupy   Katalog 2024   Jeseníky   Chata Velké Losiny - Bukovice

Chata Jeseníky

 - 

Velké Losiny - Bukovice

  objekt č. 0001 19 osob | 2 ložnice
Chata k pronájmu - ubytování Velké Losiny - Bukovice Jeseníky
hodnocení ceník kontakty mapa
Chata v Bukovicích u Velkých Losin - pronájem Bazén u chalupy, krb a posezení, malé pískoviště - chata ubytování Velké Losiny - Bukovice Pohled na zahradu chaty - k pronájmu Velké Losiny - Bukovice vstup s pergolou - chata k pronajmutí Velké Losiny - Bukovice
posezení pod pergolou - chata ubytování Velké Losiny - Bukovice vchod - chata k pronájmu Velké Losiny - Bukovice druhá strana chalupy - pronájem chaty Velké Losiny - Bukovice druhá strana chalupy - chata k pronajmutí Velké Losiny - Bukovice zahrada s krbem a houpačkou - chata ubytování Velké Losiny - Bukovice obývací pokoj - chata k pronájmu Velké Losiny - Bukovice obývací pokoj - chata k pronajmutí Velké Losiny - Bukovice přízemí - obývací pokoj s TV,DVD,rozkládací sedačka - pronájem chaty Velké Losiny - Bukovice přízemí - obývací pokoj - Velké Losiny - Bukovice přízemí - obývací pokoj, schody do patra - Velké Losiny - Bukovice kuchyň - chata k pronájmu Velké Losiny - Bukovice přízemí - sprchový kout, umyvadlo, WC - Velké Losiny - Bukovice ložnice 2 - Velké Losiny - Bukovice patro - 4 lůžkový pokoj vpravo - pronájem chaty Velké Losiny - Bukovice patro - 4 lůžkový pokoj vpravo - Velké Losiny - Bukovice patro - 4 lůžkový pokoj vpravo - chata k pronajmutí Velké Losiny - Bukovice patro - 4 lůžkový pokoj vlevo - Velké Losiny - Bukovice patro - 4 lůžkový pokoj vlevo s televizí - chata k pronájmu Velké Losiny - Bukovice patro - WC , umyvadlo - Velké Losiny - Bukovice
Bez domácích mazlíčků Chata nekuřácký objekt Dostupnost internetu - wifi Bazén u chaty Chata blízko sjezdovky

Chata na okraji obce, na konci malebného údolí s potokem v překrásném lesnatém horském terénu s širokým výhledem. Možnost letní i zimní rekreace. Chata se nachází v blízkosti Velkých Losin - známé lázeňské obce s termálním koupalištěm, vnitřním bazénem, zámkem, ruční papírnou, minigolf. Nedaleko je přečerpávací elektrárna Dlouhé stráně, horské minikáry v Koutech nad Desnou, jízdárna a rybaření v Loučné nad Desnou.

V zimních měsích je možné využívat blízké lyžařské arealy: NOVÝ NEJVĚTŠÍ AREÁL v Jesenikách - Kouty nad Desnou (10 km), Přemyslov (5km), Červenohorské sedlo (20km), Ramzová (25 km) a další.

Pro děti a nenáročné lyžaře jsou navíc v dosahu 10 km menší sjezdovky. Bukovice - viz www.bukovice.com.

Ubytování na chatě

Chata ve Velkých Losinách poskytuje ubytování pro 1 až 9 osob ve 2 ložnicích.

Ložnice, pokoje a další místnosti:
Ložnice: v podkroví 2 ložnice v každé 4 lůžka, v přízemí možnost rozložení pohovky.

Pokoje: v přízemí obývací pokoj se sedací soupravou a jídelním koutem, kuchyň, předsíňka, předsíň.

Sociální zařízení:
V přízemí: WC s rohovým proskleným sprchovým koutem a umyvadlem, teplá voda z boileru 120 l a samostatné WC. V patře WC s malým umyvadlem.

Vytápění:
Elektrické přímotopy v obou horních pokojích, taktéž v obyváku a koupelně. Krbová kamna v přízemí, která vytopí celý objekt.

Doprava, parkování:
Bukovice u Velkých Losin, na konci Velkých Losin je odbočka vlevo na Bukovice. Odtud 6 km pořád nahoru. Po značce označující konec obce Bukovice dorazíte k trafostanici. V zimě pojedete rovně a zaparkujete vlevo na soukr. parkovišti; v létě se dáte u trafa doleva do prudkého kopce, za mostkem u chaty Jeřabinka se dáte doprava a dále po 230 metrech odbočíte na lesní cestu doprava a po ní se dostanete na louku, pak velkým obloukem doprava podél ohrady se dostanete k první chalupě. Jsou tam jen dvě.

Stravování

Obchod v obci, restaurace v Bukovicích a další jsou ve Velkých Losinách a Loučné nad Desnou. V chatě je plně vybavená kuchyň - plynový sporák, elektrická trouba, rychlovarná konvice, toustovač, mikrovlnka, kompletní nádobí na vaření, talíře, příbory, sklenice.

Vybavení chaty

K dispozici plynový sporák s troubou, varná konvice, mikrovlnná trouba, toustovač, lednička s mrazákem.

Další vybavení: televize, DVD, satelit, rádio, WiFi, částečně koberce na plovoucích podlahách, nábytek smíšený, společenské hry.

V letním období zahradní nábytek, houpačka, bazének, pískoviště. Součástí objektu je upravená zahrada, posezení s krbem, grilem a udírnou, kamenem na pečení.

Výlety, atrakce, zábava

Velké Losiny – lázeňská obec (www.velke-losiny.cz) zajišťuje pro rekreanty dostatečné kulturní vyžití. Hlavní nabídkou je zde zachovalá příroda a klid. Jsou zde značené turistické trasy a cyklotrasy. V letním období možný sběr lesních plodin a výlety do přírody, rybolov, posezení v rybářské baště 3 km, koupání v termálním koupališti. V zimním období bobování, sáňkování, běžkaření, lyžařský vlek s nočním lyžováním v Loučné nad Desnou a Koutech nad Desnou, umělým zasněžováním 10 km, další na Červenohorském sedle, Klepáčově, Branné, Petříkově, Přemyslově, Kunčicích, Šléglově, Ramzové, Dolní Moravě, Stříbrnicích, Hynčině pod Sušinou, Hraběšicích, Paprsku a dalších místech.

Z kulturních památek a výletních míst lze nabídnout návštěvu zámku s žerotínskou obrazárnou a muzeum ruční výroby papíru ve Velkých Losinách, dřevěný kostelík v Maršíkově a Žárové, sedačkovou lanovku na Ramzové, přečerpávací vodní nádrž Dlouhé Stráně, Veteran muzeum a ZOO park v Rapotíně. Zajímavé jsou jeskyně Pomezí, Javoříčské jeskyně, Mladečské jeskyně. V Javorníku je zámek se zařízenými interiéry a kuriózní sbírkou dýmek. V Koutech nad Desnou je letní lyžování a speciální dráha pro horské minikáry. V Loučné nad Desnou je u penzionu Gól jízdárna, bowling, u hotelu Diana jsou tenisové kurty (v zimě tenisová hala).

Možnosti koupání: termální koupaliště Velké Losiny, Velké Losiny - termály, koupaliště Rapotín, bazén Domašov - Bělá pod Pradědem, přehrada Krásné, Hynčice pod Sušinou - rybník Úžas, koupaliště Šumperk - Bratrušák, bazén Šumperk - Aquacentrum, Bazén Karlova Studánka, koupaliště Ruda nad Moravou, koupaliště Jeseník, koupaliště Bludov - Vlčí Důl, bazén Jeseník - Priessnitz.

Blízká lyžařská střediska: Kouty nad Desnou, OAZA – Loučna nad Desnou, Přemyslov, Kareš - Kouty nad Desnou, Kocián - Loučná nad Desnou, Vernířovice-Brněnka, X-park Františkov, Červenohorské sedlo, LAV Vernířovice, Sobotín, Branná, Na Hájovně Branná, Klepáčov.

Turistické cíle v okolí: Dlouhé Stráně.

Bukovice - tipy na výlet

Ceník ubytování / pronájmu
kapacita 19 osob - 2 ložnice

Letní sezóna: 25.6. - 2.9.
Zimní sezóna: 17.12. - 19.3.
Minimální délka ubytování 2 noci.

Ceny za týden za celou chatu

Zimní sezona: 16500 Kč
Letní sezona: 14500 Kč
Mimo sezonu: 8000 Kč

Cena za víkend za celou chatu

Zimní sezona: 8500 Kč
Letní sezona: 6500 Kč
Mimo sezonu: 5000 Kč

Vánoce 2024 - máme ještě volno

cena dle dohody, záleží na délce pobytu

Silvestr 2024 - máme ještě volno

21000 Kč
např. od 24/12 do 03/01

Jarní prázdniny 2025 - obsazenost dle kalendáře

16500 Kč

Velikonoce 2025 - máme ještě volno

7000 Kč

Provoz, poplatky, ceny

Provoz celoročně. Možnost ubytování i na víkend. Silvestrovské pobyty. Vánoční pobyty.
Ceny: Silvestr včetně Vánoc - 21.000,- Kč,
Zima (od 17.12. - do 19.3.) - 16500,- Kč,
Léto (od 25.6.- do 2.9.) - 14500,- Kč,
Mimo sezónu (od 20.3.- do 24.6., od 3.9.- do 16.12.) - 8000,- Kč,
Víkendy: letní sezóna 25.6.-2.9. = 6500,- Kč, mimo sezonu = 5000,- Kč,
zimní sezóna od 17.12. do 19.3. = 8500,- Kč)
Vratná kauce 2000,- Kč, proti kauci se při odjezdu zúčtuje spotřebovaná elektrická energie a případné škody. Platba za spotřebovanou elektrickou energii 5,24 Kč/1kwh. poplatek za spotřebované dřevo je 500,- Kč/víkend a 1500,- Kč/týden (neplatí se od května do září). Lázeňský a ubytovací poplatek obci platí ubytovaný pronajímateli (Vyhl. 1/2003 obce Velké Losiny).
Čas nástupu obvykle sobota v 15: 00hod. a vyklizení s předáním objektu sobota v 10: 00hod. ( není - li dohodnuto jinak).
Studentům a podobným partám k různým oslavám nepronajímáme!
Preferujeme rodiny s dětmi!


Kontakt na pronajímatele nebo provozovatele chaty

Telefon: Zobrazit telefonní číslo
www.bukovice.com
  |   GPS chaty: 50.08678N, 17.06741E - otevřít větší mapu

V okolí naleznete:

autobus Bukovice konečná (1,8 km)
vlak Loučná - Rejhotice (2,5 km)
restaurace Bukovice - Pod Rychtou (2,5 km)
koupání Velké Losiny - termální koupaliště (7 km), krytý bazén, Šumperk - venkovní i krytý bazén, Hotel Diana - krytý bazén a sauna
lyžařský vlek Loučná nad Desnou (2,5 km), Červenohorské sedlo, Přemyslov, Kouty nad Desnou, Ovčárna, Ramzová, Ostružná a další
obchod Bukovice - Bukovický krámek (2 km)
pošta Velké Losiny (7 km)
nákupní centrum Velké Losiny (7 km)
bankomat Velké Losiny (7 km)
les v místě
Možnosti ubytování v okolí: Bukovice | Jeseníky | Hrubý Jeseník |

Přehled vybavení

Obecně:
Není možné ubytování domácího zvířete na chatě zákaz domácích mazlíčků
Internetové, wi-fi připojení wifi, internet
Zákaz kouření na chatě nekuřácký objekt
Společenská místnost společenská místnost
K dispozici dětská postýlka dětská postýlka k dispozici

Vnitřní vybavení:
na chatě je vnitřní krb krb / krbová kamna
Televize televize
Přehrávač audio video přehrávač
chata se satelitem satelitní příjem
Rychlovarná konvice rychlovarná konvice
na chatě je k dispozici mikrovlnka mikrovlnná trouba
S ledničkou lednička
Sprchový kout na chatě sprchový kout

Venkovní vybavení:
chata má vnější terasu terasa
chata s bazénem bazén
U chaty venkovní krb krb
Se zahradním nábyktem zahradní nábytek
Ohniště ohniště
Gril k dispozici gril
Pískoviště u chaty pískoviště
Houpačka nebo jiné dětské hry u chaty houpačka nebo jiné dětské hry

Okolí chaty:
Parkování u chaty s parkováním
Okolní zahrada se zahradou
Travnatá plocha v okolí chaty travnatá plocha
Potok u chaty u potoku
Blízký les u lesa

Možnosti zábavy:
Cyklostezky v okolí cykloturistika
Jízdarna / konírna poblíž blízká jízdárna
Tenis tenisové kurty
V blízkosti golfové hřiště golfové hřiště
chata pro rybáře rybaření

Hodnocení a recenze: Chata Jeseníky

Léto 2022 s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 96%
Komunikace s majitelem výborná se smyslem pro humor.Krásná příroda a klidné místo. Užili jsme si pobyt,je zde plno možností kam vyrazit na výlet. Všem doporučuji

Léto 2022 - Tomáš
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 98%
Komunikace s velmi ochotným majitelem výborná. Chata velmi pěkná a čistá, sem tam nějakou investici do oprav by snesla. Vybavení chaty naprosto dostačující. Byl jsem příjemně překvapen s čistým bazénem a krásnou vodou. Všichni jsme si dovolenou pěkně užily.

Léto 2022 - Čápovi a Vlachovi se skupinou přátel
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Krásná dovolená. Majitelé skvělí..... zdravíme babičku. Čisto, klid, prostě na samotě u lesa. Velký výběr výletů do okolí. I přes vedra bylo v chatě velmi příjemně. Jeseníky jsou úžasné. Všem doporučujeme.

Léto 2022 - Ličmanovi s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Nádhera!Chata na úžasném místě.Vybavená maximálně.Nechtělo se nám vůbec domů.S majitelem výborná komunikace.Určitě se vrátíme!Děkujeme!

Jaro 2022 - Jan Voříšek
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Naprosto úžasná chata "na konci světa", kde uslyšíte jen šumění lesa. V noci je tu klid, spí se tu výborně. Uvnitř chalupy je čisto, dobře se o ni starají. Pohodová dohoda s panem majitelem. Rozhodně doporučuji.

Léto 2020 - Dovolená 2020 s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 98%
Krásné umístění chaty, příroda, lesy, kousek lázně Velké Losiny. Velky výběr výletu po okolí, ať autem, pěšky nebo na kole.
Chybí trochu WIFI

Léto 2020 s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 98%
Chybí WiFi

Léto 2020 - Jitka s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 92%
krásná příroda a soukromí
trochu komplikovanější příjezd k chatě v případě horšího počasí vzhledem k umístění - názor řidičky :-)

Jaro 2019 - Pavel s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 98%
Dobrý den, byli jsme na této chatě již několikrát. V létě na týden dovolené a pak již několikrát o víkendu. S majitelem je vždy perfektní domluva. Chata je na perfektním místě. Kdo si chce odpočinout a má rád turistiku po lese je to perfektní výběr. Chata je i pro dvě rodiny úplně v pohodě prostorná. Vřele doporučuji a určitě přijedeme zase.

Léto 2019 - Poláková s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Moc děkujeme za úžasný týden na této chatě. Krásné prostředí, okolí, chata, příjemný pan majitel. Kdo chce prožít klidnou dovolenou s dětmi, doporučuji.
Žádné

všechny recenze (13)

Podobné ubytování nebo pronájem v okolí Bukovic

Bludov : Hostice : Karlov : Kouty n. Desnou : Přemyslov : Lipová Lázně : Malá Štáhle : Ondřejovice : Hynčice pod Suš. : Dolní Moravice

Nacházíte se na stránce ubytování Velké Losiny - Bukovice v Jeseníkách, objekt: Chata Jeseníky, chata k pronájmu.

Chaty a chalupy k pronajmutí -::- webmaster e-chalupy.cz
ubytování Bukovice :: ubytování na chatách a chalupách :: ubytování Hrubý Jeseník :: pronájem chaty v Jeseníkách :: penzion Jeseníky počítadlo :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: na horách :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2024 :: jarní prázdniny 2025 :: rezervační systém ubytování :: ochrana osobních údajů
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.

e-chalupy.cz