Ubytování Jablonné v Podještědí - LvováSýpka LemberkUbytování ve Lvové, soukromý apartmán k pronájmu v Lužických horách.Lužické hory
Kde jsem: Chaty a chalupy   Katalog 2024   Lužické hory   Apartmán Jablonné v Podještědí - Lvová

Sýpka Lemberk

 - 

Jablonné v Podještědí - Lvová

  objekt č. 18493 48 osob
Apartmán k pronájmu - ubytování Jablonné v Podještědí - Lvová Lužické hory
hodnocení ceník kontakty mapa
Sýpka Lemberk Lvová ubytování Jablonné v Podještědí - pronájem apartmánu Sýpka Lemberk - Zeleň kolem sýpky - apartmán ubytování Jablonné v Podještědí - Lvová Sýpka Lemberk s pohledem na zámek Lemberk - apartmán k pronájmu Jablonné v Podještědí - Lvová Sýpka a věž zámku Lemberk - apartmán k pronajmutí Jablonné v Podještědí - Lvová
Sýpka Lemberk - Večírek na sýpce - apartmán ubytování Jablonné v Podještědí - Lvová Sezení na půdě - apartmán k pronájmu Jablonné v Podještědí - Lvová Prostor půdy, 200 m2 - pronájem apartmánu Jablonné v Podještědí - Lvová Dřevěné rošty a futony - apartmán k pronajmutí Jablonné v Podještědí - Lvová Sprcha - apartmán ubytování Jablonné v Podještědí - Lvová Jedna ze 3 toalet - apartmán k pronájmu Jablonné v Podještědí - Lvová Sprcha a bojler - apartmán k pronajmutí Jablonné v Podještědí - Lvová Okolí sýpky - pronájem apartmánu Jablonné v Podještědí - Lvová Sýpka Lemberk - Výzdoba před výstavou - Jablonné v Podještědí - Lvová Okolí sýpky- vstup do Bredovské zahrady - Jablonné v Podještědí - Lvová Zámek Lemberk - apartmán k pronájmu Jablonné v Podještědí - Lvová Sochy vokolí sýpky - Jablonné v Podještědí - Lvová Pohled od sýpky na Jablonné v Podještědí, bazilika sv. Zdislavy a Vavřince - Čedičové stély, socha Jiřího Beránka v okolí sýpky - pronájem apartmánu Jablonné v Podještědí - Lvová Vyhlídková věž zámku Lemberk - Jablonné v Podještědí - Lvová Zahrada před sýpkou - apartmán k pronajmutí Jablonné v Podještědí - Lvová Letecký pohled na sýpku a zámek Lemberk - Jablonné v Podještědí - Lvová Socha - Jiří Beránek - apartmán k pronájmu Jablonné v Podještědí - Lvová Alej, která vede k Zdislavině studánce - Jablonné v Podještědí - Lvová Přednáška v přízemí - Jablonné v Podještědí - Lvová Procházka Bredovskou zahradou - pronájem apartmánu Jablonné v Podještědí - Lvová Výstava Jiřího Beránka v přízemí - Jablonné v Podještědí - Lvová Výstava Lemberkem krok za krokem v prvním patře - Jablonné v Podještědí - Lvová Zahrada a sezení před sýpkou - apartmán k pronájmu Jablonné v Podještědí - Lvová Hortenzie - Jablonné v Podještědí - Lvová Cesta k sýpce - apartmán k pronajmutí Jablonné v Podještědí - Lvová Přízemí sýpky, kde se konají výstavy a přednášky - Jablonné v Podještědí - Lvová
Bez domácích mazlíčků Apartmán nekuřácký objekt

Jedná se o nestandardní, velmi jednoduché ubytování. Spí se na půdě barokní sýpky. Jedná se o noclehárnu. K dispozici jsou rošty a futony. Nejsou zde normální okna, pouze volská oka. Teplota prostoru se řídí počasím, když je horko, je horko i na půdě, je - li zima, je zima i na půdě. nelze vytápět, nelze klimatizovat. Prostor je určený pro nenáročné cestovatele, je srovnatelný s horskou noclehárnou, nebo spaním ve stanu. Zařízení je jednoduché, účelné, nové a čisté. Zároveň ve starých budovách může být prach, proto není vhodné pro alergiky. Nahoru na půdu se jde po dvojích schodech, není vhodné pro malé děti, ani pro osoby s omezenou hybností. Vhodný je vlastní spacák. Lze si půjčit povlak na ovčí deku z Ikea za 100Kč/osoba/pobyt. Nelze tu vařit, pouze uvařit vodu na čaj/kávu. Lze sdílet lednici. Sýpka žije kulturním provozem, tj. ve spodních patrech jsou výstavy, kam chodí přes den návštěvníci. Sezení pro 8 je na půdě i před sýpkou. Půda může sloužit hrám, cvičení, meditaci kreslení. Výhodou ubytování je jedinečná poloha, kdy sýpka je v bezprostřední blízkosti zámku Lemberk. Zámek lze po zakoupení vstupenky navštívit. Okolí tvoří zámek, alej, cesty, les, dole v podzámčí je rybník, kde lze za poplatek lovit ryby. Blízko je městečko Jablonné v Podještědí s nově opravenou bazilikou svaté Zdislavy. Zde lze jednoduše nakoupit, najít bankomat, restauraci i základní služby. Liberec je vzdálený 20min autem, asi půl hodiny vlakem. Zastávka vlaku je pod kopcem, cca 500m. K zámku vedou mnohé pěší i cyklostezky. Lužické hory, Ještědský jazyk, Trojmezí (Žitava) jsou vzdálené do 10 - 20km. Nejlepší koupání je v Olbersdorfu, cca 15km v Německu. Jedná se o zatopený důl. Českosaské Švýcarsko je asi necelou hodinu autem.

Ubytování v apartmánu

Sýpka Lemberk v Jablonném v Podještědí - Lvové nabízí ubytování pro 8 osob.

Ložnice, pokoje a další místnosti:
Jedná se o jeden sdílený půdní prostor, cca 200m². Na půdě lze provozovat aktivity, například cvičit, meditovat nebo tvořit.

Sociální zařízení:
V přízemí se nachází 3x WC a jedna sprcha. Teplou vodu ohřívá bojler.

Vytápění:
Nelze vytápět ani klimatizovat.

Doprava, parkování:
Parkovat lze 1 - 2 auta pod sýpkou. Je zahrnuto v ceně ubytování.

Stravování

Motorest Lvová, kde dobře vaří je cca 1km na hlavní liberecké silnici. V objektu není kuchyňka. Je tu sdílená lednice + rychlovarná konvice. Další dobré restaurace jsou v okolí cca 2 - 15km.

Vybavení apartmánu

Ubytování je ve společné místnosti, na půdě barokní sýpky. Je zde 8 celodřevěných roštů s bavlněnými futony. Lze zapůjčit povlečení na ovčí deku z Ikea +polštář za poplatek 100 Kč/ osoba/ pobyt. Vlastní spacák vhodný. Vnitřní sezení je pro 8 kolem stolu, to samé je i venku. Sdílená lednice. Rychlovarná konev. Není tu kuchyň. Není tu wifi. Není tu žádné elektronické vybavení.

Výlety, atrakce, zábava

Zámek Lemberk, kde se sýpka nachází, je dobře propojený s cyklostezkami a turistickými stezkami v Lužických horách, Podještědí, kolem Kryštofova údolí, Ralska až do Máchova kraje ( Bezděz). Asi 10 km je vzdálený golf Malevil v Heřmanicích v Podještědí a trochu dále v Liberci je golfové hřiště Ypsilonka. Ve vzdálenosti do 20 km jsou přírodní jezero Kristýna a jezero v Olbersdorfu. V podzámčí jsou rybníky, kde lze za poplatek lovit ryby. Lze navštívit i nedaleká města v Německu, Žitava je vzdálená 15 km, Budyšín a Zhořelec asi 5o km. Liberec se svojí foody scénou je vzdálený cca 20 km. V Lužických horách lze vystoupat na vrcholy Luž, Hvozd, Klíč, Jedlovou, a mnohé další vrcholy. Z východní strany navazují Lužické hory na Českosaské Švýcarsko. Zajímavostí jsou čedičové útvary na Práchni atd.. Oblast mezi Kamenickým Šenovem a Železným Brodem se nově nazývá Křišťálové údolí, kde lze navštívit mnohé sklárny i Muzea sklářství ( Kamenický Šenov, Nový Bor, Jablonec n. N. ) Výlet na Ještěd a do Podještědí lze propojit s návštěvou Trávníčku, kde sídlí Beranův pivovar. Dobré pivo vaří i ve Cvikově, nebo v pivovaru Falkenštejn v Krásné Lípě. Dobře vaří například ve Cvikovském pivovaru, v pivovaru Falkenštejn v Krásné Lípě, nebo V Bezovém údolí v Kryštofově údolí. Ceny jsou vysoké, ale jídlo vynikající. Lze navštívit mnoho zámků v okolí cca 30 km, Hrad Bezděz, zámek Grabštějn, zámek Frýdlant, zámek v Zákupech a například i zámek v Zahrádkách u České Lípy.

Možnosti koupání: jezero Hrádek nad Nisou Kristýna, vodní nádrž Stráž pod Ralskem, vodní nádrž Hamr na Jezeře, koupaliště Kryštofovo Údolí, přehrada Naděje, Radvanecký rybník, koupaliště Zákupy, aquapark Großschönau - Trixi Park, rybník Jezírko u Svoru, Červený rybník u Pihelu, rybník Mašíňák, přehrada Lesenská přehrada, Kytlice - Lesní rybník, koupaliště Jiřetín pod Jedlovou, koupaliště Všelibice.

Turistické cíle v okolí: Kunratické rybníky.

Lvová - tipy na výlet

Ceník ubytování / pronájmu
kapacita 48 osob

Letní sezóna: 1.6.- 30.09. 2024
Zimní sezóna: 0
Minimální délka ubytování 2 noci.

Ceny za týden za apartmán

Letní sezona: 20 000 Kč

Cena za víkend za apartmán

Letní sezona: 8 000 Kč

Silvestr 2024

Silvestr nenabízíme
volné objekty na Silvestra

Provoz, poplatky, ceny

Jedná se jednoduchou noclehárnu na půdě barokní sýpky. Jako spaní pod “zděným” stanem. Nelze vytápět. Nelze klimatizovat. Nelze uzavřít okna. Rok 2024 je zkušební provoz. Prostor není vhodný pro malé děti. Stoupá se po 2x po cca 10 schodech. Prostor není vhodný pro alergiky. Zázemí , tj. 3x WC + 1x sprcha je v přízemí. Teplou vodu ohřívá bojler. Spí se na 8x dřevěný rošt + 8x bavlněný futon ve sdíleném cca 200m² prostoru. Je zde sezení pro 8 kolem stolu na půdě i venku. Není zde kuchyňka, pouze varná konvice. K dispozici je sdílená lednice. Není tu trezor. Půdu lze zavřít pomocí poklopu, ale v sýpce ( v nižších patrech) probíhají non stop výstavy a akce. Půda je součástí celého kulturního prostoru sýpky. Není zde wifi. Kola lze uschovat v přízemí. Auto lze zaparkovat pod sýpkou. Vhodné pro skupiny 4-8 lidí. Volný prostor umožňuje např. cvičení, různé hry nebo tvorbu. Povlečení lze pronajmout na 100Kč/osoba/pobyt. Jinak doporučujeme vlastní spacák. Pobyt se hradí dopředu. Teprve při uhrazení poplatku za ubytování je objekt rezervovaný. Storno poplatky jsou 100% pokud se pobyt zruší v době kratší než 14 dní před nástupem pobytu.


Kontakt na pronajímatele nebo provozovatele apartmánu

Telefon: Zobrazit telefonní číslo
Adresa: Lvová 67, 471 25 Jablonné v Podještědí   |   GPS apartmánu: 50.77638N, 14.7886E - otevřít větší mapu

V okolí naleznete:

autobus Jablonné v Podještědí - 2km
vlak Lvová - 500m
restaurace Motorest Lvová - 800m
koupání Kristýna
lyžařský vlek Skiareál Ještěd
obchod Jablonné v Podještědí - 2km
pošta Jablonné v Podještědí
nákupní centrum Liberec - 20km
bankomat Jablonné v Podještědí
les 300m
Možnosti ubytování v okolí: Lvová | Lužické hory | Ještědský hřbet | Severní Čechy |

Přehled vybavení

Obecně:
Není možné ubytování domácího zvířete v apartmánu zákaz domácích mazlíčků
Zákaz kouření v apartmánu nekuřácký objekt
Společenská místnost společenská místnost

Vnitřní vybavení:
Rychlovarná konvice rychlovarná konvice
S ledničkou lednička
Sprchový kout v apartmánu sprchový kout

Venkovní vybavení:
apartmán má vnější terasu terasa
Se zahradním nábyktem zahradní nábytek

Okolí apartmánu:
Parkování u apartmánu s parkováním
Travnatá plocha v okolí apartmánu travnatá plocha

Možnosti zábavy:
Cyklostezky v okolí cykloturistika
V blízkosti golfové hřiště golfové hřiště
apartmán pro rybáře rybaření

Hodnocení a recenze: Sýpka Lemberk

Tento objekt zatím nemá žádná zveřejněná hodnocení nebo recenze.

Podobné ubytování nebo pronájem v okolí Lvové

Lindava : Česká Lípa : Liberec : Cvikov : Mařenice : Česká Lípa : Chrastava : Jítrava : Česká Lípa : Česká Lípa

Nacházíte se na stránce ubytování Jablonné v Podještědí - Lvová v Lužických horách, objekt: Sýpka Lemberk, apartmán k pronájmu.

Chaty a chalupy k pronajmutí -::- webmaster e-chalupy.cz
ubytování Lvová :: ubytování na chatách a chalupách :: ubytování Ještědský hřbet :: ubytování Severní Čechy :: pronájem chat a chalup v Lužických horách :: penzion Lužické hory počítadlo :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: na horách :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2024 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2025 :: rezervační systém ubytování :: ochrana osobních údajů
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.

e-chalupy.cz