Pronájem chalupy (6104)

15 lůžek + 2 přistýlky
4 ložnice
infrasauna
pro děti
oploceno
mazlíčci vítáni
vnitřní krb
u lesa
bezbariérový
17 Počet osob
4 Ložnice
infrasauna
pro děti
oploceno
mazlíčci vítáni
vnitřní krb
u lesa
bezbariérový
Poptávka termínu
Cena ubytování se liší dle zvoleného termínu
Ceník
Máte dotaz na tohoto majitele?

Popis ubytování

Celoroční pronájem stylové roubené chalupy (16 lůžek) pod vyhlídkou s velkým křížem a sochami sv. Petra a Pavla, odkud je skutečně vidět na dominanty půl Čech, jako jsou Bezděz, Ralsko, Středohoří, Luž. hory, Ještěd, Jizerky, Krkonoše, Kozákov a Trosky - dominanty Českého ráje. Místo je přímo u skal Přivýšiny, 2 km od Jinolických rybníků a Prachovských skal, 4 km nad Jičínem. Dispozice: obytná místnost (25 m²) s kuchyní (el. sporák, 2x lednice, mikrovlnná trouba, varná konvice), jídelním koutem s velikým stolem a kachlovými kamny, TV+SAT, DVD, video, rádio. Sam. splach. WC, sprch. kout, ložnice (17 m²) s dvojlůžkem(možnost přidání postelí, kde místo, TV, stůl, židle. V podkroví 3 ložnice, sam. WC, sprch. kout (bojler 2krát 180litrů). Topení akumulační kamna v každé větší místnosti + kachlová kamna. Oplocená zahrada (600 m²) s venkovním posezením, ohništěm, pískovištěm, skluzavkou, houpačkou, parkováním. 200m nad roubenkou vyhlídka od 8m kříže na půl Čech. Pro děti též vhodná 300m vzdálena Rumcajsova jeskyně s vybavením a Cipískovou postýlkou. Za chalupou dětský vlek, další jen několik km vzdálené na Táboře, Kozákově, Nové Pace. Běžky většinou po celou zimu na upravovaném okruhu pod skokan. můstky v Lomnici nad Popelkou. V jejich okolí běžecká magistrála po hřebenechaž ke Kozákovu a na 2stranu okolo hradu Kumburk až do Nové Paky. V 6km vzdálené Lomnici nad Popelkou, je též v okolí zámku možnost kulturního vyžití. Je zde též nejmodernější kino v Čechách! Dohoda možná ohledně domácích zvířat. Nekuřácký objekt! Jen venku. Prosím přednostně volejte, či SMS 777 006 006!!!, při nepřijatém po zjištění obratem zavolám zpět. Emailem jen v nouzi. Nejsem na něm pravidelně!.

Vybavení chalupy

Vybavená kuchyň, el. sporák, 2x lednice (1x s mrazničkou), mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice.
V patře v nouzi možnost další lednice a dřezu.
Venkovní posezení, ohniště, pískoviště, houpačka, skluzavka.
Možnost využití sauny v suterénu roubenky po dohodě.

Obecně

  • domácí mazlíček povolen
  • wifi, internet
  • nekuřácký objekt
  • společenská místnost
  • dětská postýlka k dispozici
  • bezbariérové ubytování

Okolí

  • oploceno
  • s parkováním
  • travnatá plocha
  • u lesa

Možnosti zábavy

  • cykloturistika
  • blízká jízdárna
  • rybaření

Vnitřní vybavení

  • krb / krbová kamna
  • televize
  • DVD přehrávač
  • satelitní příjem
  • rychlovarná konvice
  • mikrovlnná trouba
  • lednička
  • sprchový kout
  • infrasauna

Venkovní vybavení

  • zahradní nábytek
  • ohniště
  • pískoviště
  • houpačka nebo jiné dětské hry

Ceník ubytování Pronájem chalupy

Rozdělení sezón
Letní sezóna: červen - září
mimo sezona duben - květen, říjen
zimní sezóna: listopad-březen
Letní sezóna
od 28 800 Kč za celý objekt / týden
od 9800 Kč za celý objekt / víkend
Zimní sezóna
dohodou za celý objekt / týden
od 6800 Kč za celý objekt / víkend
Mimo sezónu
dohodou za celý objekt / týden
od 8800 Kč za celý objekt / víkend
Vánoce
dohodou,dle okolností
Silvestr
vše dle dohody, dle okolností Silvestr 2025 ještě volný
Velikonoce
dohodou,cena i dle počtu osob velikonoce 2025 obsazeny

Provoz, poplatky, ceny

Prosím přednostně volejte, či SMS 777 006 006 !!!,při nepřijatém po zjištění obratem zavolám zpět. Emailem jen v nouzi. Nejsem na něm pravidelně !.
Po dohodě možné i kratší a víkendové pobyty. Víkendový pobyt od 9800 Kč v létě a 8800 Kč v červnu a září.

Provoz celoročně. Vše dohodou. Ty však s příplatkem, dle dohody. Obsazenost může být i větší. Navíc zde ještě dětská postýlka. Ložní prádlo dle dohody za příplatek 150 Kč. Pes dle druhu dohodou, příplatek na týden 950kč, víkend 500 Kč či při kratším pobytu dohodou. Platby jsou nevratné, ale v případě závažných důvodů je možnost přesunout dohodou na můj volný termín.
Nutné přezouvání, nejdále na chodbě za hlavními dveřmi.
Úklid provádí každý po sobě do původního stavu !, v případě neprovedení úklidu se strhává z kauce 1500kč.

Cena je pro 8 osob /nad 8 os. je poplatek 950,- Kč/osoba/týden, 500 Kč/víkend.

15,- Kč rekreační poplatek za osobu/započatý den - platba na místě.

100% platba se platí při potvrzení rezervace. Platba je v případě zrušení pobytu ze strany zákazníka nevratná.

Vratná kauce na místě 5000 na víkend, 10 000kč na týden. V topné sezoně je vratná kauce 7000Kč/víkend, na týden v topné sezoně 15000 Kč . Z té se odečítá spotřebovaná el. energie a dřevo.

El. energie 1kW - 8 kč, na místě dle skutečné spotřeby.

Malý pes dle dohody od 500 Kč, týden 950Kč,či dohodou.
Konečné ceny naprosto dohodou i dle počtu osob a moment. zájmu.
Povlečení 130 Kč/osoba/pobyt nebo vlastní dle dohody na místě.
Zkonzumované dřevo 1800kč za kubík.
Možnost využití sauny v suterénu roubenky po dohodě.

Přednostně prosím rezervaci po telefonu(na mailu nejsem pravidelně), prosím volejte, či sms - zavolám. Pan Škorpil 777 006 006.Do případného emailu napište Vaše telefonní číslo !!

Volné termíny

Hodnocení a recenze

4,8
5 hodnocení
Čistota
Vybavení
Komunikace
Poloha
Celkový dojem
Byli jste ubytovaní v tomto objektu? Pomozte ostatním zájemcům a vložte své hodnocení objektu Pronájem chalupy.
Seřadit podle:
5,0
Chalupa má výbornou polohu, vhodnou i pro cestování na kole s dětmi i na koupání. V okolí je též bezpočet hradů a zámků. Chalupa je plně vybavená, co chybělo, majitel ihned dokoupil. Rozdělení ložnic vyhovující pro několik rodin (4 ložnice, obývací pokoj s kuchyní, 2 sprchy a 2 wc). Majitel nám vyšel vstříc s termínem mimo běžný nástup, byli jsme zde od pondělí do neděle nikoli od soboty do soboty. Také nám ochotně a bezplatně zapůjčil jedno kolo, když nám přijela neplánovaně jedna osoba navíc. Pobyt zde můžu doporučit. Rádi se příští rok vrátíme.
Host s více rodinami
3.7.2019, ubytováni - léto 3.7.2019
4,8
Útulné prostředí a majitel nám vyšel ve všem vstříc.
Host s rodinou
22.2.2021, ubytováni - zima 2021
4,7
Perfektní výchozí poloha pro výlety, krásná chalupa, zázemí pro děti, zahrada s ohništěm.
Katka s více rodinami
29.7.2020, ubytováni - léto 2020
Zobrazit všechna hodnocení

Poloha a okolí

Pronájem chalupy
BRADA 3: pošta JICIN
GPS: 50.46717N, 15.33221E

V okolí najdete

Autobus
Brada 500 m
0,5 km
Vlak
Jinolice (3 km), Jičín centrum(4 km)
3 km
Obchod
Jinolice (2 km), Jičín (2,5 km)
2 km
Nákupní centrum
Jičín (4 km)
4 km
Restaurace
100 m
100 m
Pošta
Jičín (4 km)
4 km
Koupání
Jinolické rybníky (3 km), Jičín koupaliště (3 km)
3 km
Sjezdovka
dětský 300 m, Nová Paka 21 km, Jilemnice 28 km, Vrchlabí 43 km, Špindlerův Mlýn 57 km
0,3 km
Bankomat
Jičín (4 km)
4 km
Les
100M
100 m

Podobné kategorie objektů