Chalupa k pronájmu (15945)

4 lůžka + 4 přistýlky
2 ložnice
pro děti
oploceno
Last minute
8 Počet osob
2 Ložnice
pro děti
oploceno
Last minute
od 100 € objekt za noc
Ceník ubytování
Máte dotaz na tohoto majitele?

Popis ubytování

Chalupa je situovaná v tiché a klidné části města Liptovský Mikuláš, v blízkosti řeky Váh, podél které vede pěší a cyklistická stezka. V přízemí chalupy se nachází obývací místnost propojená s kuchyní, dále koupelna a toaleta. V patře jsou k dispozici dvě ložnice s balkonem a další koupelna s toaletou. Hosté mohou relaxovat v upravené zahradě s venkovním posezením + je tam gril na grilovaní, na terase nebo v altánku a děti ocení trampolínu, hojdačku, šmýkačku. Chalupa má skvělou výchozí polohu pro výlety do přírody, za zábavou i lyžováním. Do centra města je to procházkou 15 minut. Najbližšie parkovisko na zjazdovke v Jasnej sa nachádza len 20 minút jazdy autom.

Objekt se nachází na společném pozemku s domem majitele. Všade na skok - supermarket, reštaurácie za rohom. Výborná štartovacia pozícia na celodenné výlety. Obchody a reštaurácie v pešej vzdialenosti. Chalupa je veľmi bezpečná - má elektronickú vysokú bránu. 300 m od chalupy je piváreň kde ponúkajú 25 druhov piva, dá sa tam posedieť.

Vybavení chalupy

Kuchyně je vybavena elektrickým sporákem, troubou, mikrovlnkou, ledničkou s mrazákem, rychlovarnou konvicí a kávovarem, toustovačom, kuchynským riadom.

Obývací prostor se SAT TV, sú tam 2 rozkladacie pohovky, kde je možne prespať.

Wi - Fi v celom objekte

Místnost pro úschovu kol a lyží.

Obecně

  • zákaz domácích mazlíčků
  • wifi, internet
  • nekuřácký objekt
  • společenská místnost
  • dětská postýlka k dispozici

Okolí

  • oploceno
  • s parkováním
  • se zahradou
  • travnatá plocha

Možnosti zábavy

  • cykloturistika
  • rybaření

Vnitřní vybavení

  • televize
  • satelitní příjem
  • rychlovarná konvice
  • mikrovlnná trouba
  • lednička
  • sprchový kout
  • vana

Venkovní vybavení

  • terasa
  • zahradní nábytek
  • gril
  • houpačka nebo jiné dětské hry
  • trampolína

Ceník ubytování Chalupa k pronájmu

Rozdělení sezón
Na rezervácie sa vzťahujú zálohové platby.
Minimální délka ubytování
2 noci
Letní sezóna
125 € za celý objekt / noc
od 250 € za celý objekt / víkend
Zimní sezóna
135 € za celý objekt / noc
od 270 € za celý objekt / víkend
Mimo sezónu
100 € za celý objekt / noc
od 200 € za celý objekt / víkend
Vánoce
140 €
Pri obsadenosti 6 osôb 140 €/noc, pri obsadenosti 7-8 osôb 150 €/noc
Minimálna dĺžka pobytu 3 noci.
Silvestr
200 €
29.12.2024 -2.1.2025
Obsadenosť minimálne na 3-4 noci. Pri obsadenosti do 6 osôb 230 €/noc za chalupu, pri obsadenosti 7-8 osôb 260 €/noc za chalupu.
Velikonoce
140 €
Pri obsadenosti 6 osôb 135 €/noc, pri obsadenosti 7-8 osôb 145 €/noc
Jarní prázdniny
140 €
Pri obsadenosti 6 osôb 135 €/noc, pri obsadenosti 7-8 osôb 145 €/noc

Provoz, poplatky, ceny

2.1. - 30.4. min. délka pobytu 4 noci, pri obsadenosti do 6 osôb 135 €/noc ,pri obsadenosti 7-8 osôb cena 145 €/noc

1.5. - 30.6. min. délka pobytu 3 noci , cena podľa počtu osôb a dĺžky pobytu, informujte sa u majiteľa.

1.7. - 31.8. min. délka pobytu 5 noci, pri obsadenosti do 6 osôb cena 125 €/noc, pri obsadenosti 7-8 osôb 135 €/noc,

1.9. - 24.12. min. délka pobytu 3 noci

Uvedené ceny sú v eurách. Cena aj dohodou , závisí od počtu osôb a nocí, informujte sa u majiteľa.

Cena zahrnuje: WiFi, parkování pod prístreškom, rekreační poplatek, lůžkoviny, ručníky, dětskou postýlku, závěrečný úklid.

Akce a slevy ubytování

Last minute
Termín: 7.2.2026 - 14.2.2026
Cena: 135 €-noc pri obsadenosti do 6 osôb, 140 €/noc pri obsadenosti 7-8 osôb

Volné termíny

Hodnocení a recenze

5,0
6 hodnocení
Čistota
Vybavení
Komunikace
Poloha
Celkový dojem
Byli jste ubytovaní v tomto objektu? Pomozte ostatním zájemcům a vložte své hodnocení objektu Chalupa k pronájmu.
Seřadit podle:
5,0
Ubytování jsme navštívili první týden v červenci 2025.(2 rodiny) Majitelé jsou sympatický lidé. Ubytování je perfektní (cítili jsme se jako doma) s prostornou zahradou,grilem a trampolínou. Destinace na krásné výlety. Medvěda jsme žádného nepotkali ??
Petra s více rodinami
10.7.2025, ubytováni - léto 2025
5,0
Velmi pěkné ubytování v LM, ideální poloha na výjezdy na výlety a túry. Pohodlné postele, kuchyňka kompletně vybavená a velký obývák, kde jsme s rodinou trávili společný čas. Na pozemku posezení venku i mobilní, pro děti vyžití. Opravdu skvělá dovolená díky skvělým majitelům - příjemná komunikace. Moc děkujeme, rodina z Ostravy.
Host s rodinou
22.4.2025, ubytováni - jaro 2025
5,0
Csak ajánlani tudjuk! 2 családnak is kényelmes, tiszta, biztonságos! A gazda segítőkész és kedves!
Reka s více rodinami
28.2.2025, ubytováni - zima 2025
Zobrazit všechna hodnocení

Poloha a okolí

Chalupa k pronájmu
Socháňova 19, Liptovský Mikuláš
GPS: 49.07764N, 19.62377E

V okolí najdete

Autobus
600m
0,6 km
Vlak
Liptovský Mikuláš - 2,5km
2,5 km
Obchod
800 m
0,8 km
Nákupní centrum
1 km
1 km
Restaurace
1km
1 km
Pošta
2,5km
2,5 km
Koupání
Liptovská Mara - 6 km, Tatralandia - 5km
5 km
Sjezdovka
Ski Demänová - 6km
6 km
Bankomat
1km
1 km
Les
4,5km
4,5 km

Podobné kategorie objektů