
Nabízíme chalupu k rekreaci na klidném místě v malé historické obci Dolní Hedeč, nedaleko poutního místa Hora Matky Boží.
Chalupa je v blízkosti lyžařských areálů Dolní Morava a Červená voda. Kousek od chalupy je i rozhledna a klášter Hory Matky Boží. Do lyžařských středisek Dolní Morava, Bukovka a Větrný vrch je jen pouhých 10 minut autem.
Chalupa k pronajmutí v Dolní Hedeči poskytuje ubytování pro 1 až 8 osob ve 2 ložnicích.
Ložnice, pokoje a další místnosti:
V podkroví 2 samostatné ložnice, každá s manželskou postelí + 2 samostatné postele. V obou ložnicích dětská postýlka.
Sociální zařízení:
V přízemí koupelna s WC a sprchovým koutem.
Vytápění:
V jídelně krbová kamna + v obývacím pokoji el. kachlová kamna a v každé ložnici je el. přímotop.
Doprava, parkování:
Parkování pro 2 auta přímo na pozemku u chalupy.
Stravování v plně vybavené kuchyni.
Obchod: Penny market, COOP diskont - Králíky cca 3 km
Restaurace: restaurace U Lípy (česká kuchyně), restaurace Kačenka, restaurace Zlatá Labuť, restaurace a pizzerie Zlatý bažant, kavárna a cukrárna na náměstí v Králíkách, restaurace U Trojice (Červená Voda), pizzerie Dekl (Červená Voda), restaurace Na Čertovce (Červená Voda)
V přízemí se nachází jídelna s vybavenou kuchyní (lednice, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, el. sporák s troubou... ), koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a WC a dále obývací pokoj se satelitní TV.
Na venkovní terase je k dispozici plynový gril.
Lyžařský areál - Dolní Morava (cca 11 km)
Lyžařský areál Ski areál Josefův důl - Bukovka
Cca 400 m nad chalupou lze navštívit klášter Matky Boží v Dolní Hedeči a rozhlednu Val.
Typy na výlet: v létě pěší turistika (do 10 km Severomoravská chata - výlet vhodný pro rodiny s malými dětmi i s kočárky), Letohrad - muzeum řemesel, rozhledna Suchý vrch, Králický Sněžník, rozhledna Červená Voda - Křížová hora, pevnost Bouda, tvrz Hůrka, tvrz Hanička, dále vojenské muzeum a pěchotní srub
Okolí Dolní Moravy: stezka v oblacích s nejdelším visutým mostem Sky bridge (721 m. n. m. ), bobová dráha, lanové centrum, bungee jumping, půjčovna kol a koloběžek, výlety lanovkou a pro děti super vyžití - Mamutíkův vodní park.
Možnost výletu i do Polska, které je od chalupy cca 15min. autem, do historického města Klodzka cca 50 min.
Možnosti koupání: koupaliště Králíky, koupaliště Mezilesí, Hynčice pod Sušinou - rybník Úžas, koupaliště Ruda nad Moravou, Štíty - Acrobat Park, koupaliště Jablonné nad Orlicí, přehrada Pastviny, koupaliště Bludov - Vlčí Důl, koupaliště Šumperk - Bratrušák, termální koupaliště Velké Losiny, koupaliště Rapotín, Velké Losiny Termály, bazén Šumperk - Aquacentrum, koupaliště Kunvald, koupaliště Letohrad.
Blízká lyžařská střediska: Relax & Sport Resort Dolní Morava, Šanov, Dolní Morava - Větrný vrch, Panorama - Štědrákova Lhota, Malá Morava - Vysoká, Turek, Červená Voda - Buková hora, Čenkovice.
Turistické cíle v okolí: Suchý vrch.
Letní sezóna: od 1.července do 31.srpna.
Zimní sezóna: od 15.prosince do 15.března.
Ceny za týden za celou chalupu |
Zimní sezona: 15.990 Kč |
Letní sezona: 15.990 Kč |
Mimo sezonu: 11.990 Kč |
Cena za víkend za celou chalupu |
Zimní sezona: 6.500 Kč |
Mimo sezonu: 6000 Kč |
Vánoce 2025 - máme ještě volno |
15000 Kč |
Silvestr 2025 - máme ještě volno |
19900 Kč |
Láhev sektu zdarma. |
POSLEDNÍ VOLNÝ VÍKEND V ČERVNU- 20.6-22.6.2025
V ceně pronájmu- rekreační poplatek obci, voda, dřevo na topení, povlečení, malé ručníčky na ruce, utěrky na nádobí, dezinfekční a čistící prostředky.
WIFI ZDARMA.
Osušky / ručníky, sprchový gel a toaletní papír v ceně nejsou, ty si vezměte prosím svoje.
VRATNÁ KAUCE 3.000Kč.
V ceně není započítána spotřeba el. energie ( 9 Kč/kWh),která bude po ukončení pobytu odečtena dle skutečné spotřeby z kauce.
K dispozici je nástěnka s brožurami s tipy na výlety.
V každé ložnici je k dispozici dětská postýlka s matrací (bez ložního prádla).
V chalupě se přezouváme, takže si prosím vezměte přezůvky s sebou.
Chalupu pronajímáme minimálně na dvě noci mimo sezonu.
V době letní sezony pronajímáme pouze od SOBOTY do SOBOTY.
Čas příjezdu od 14.00 hod.-18.00 hod. Pozdější příjezd je možný po domluvě předem.
Čas odjezdu do 10.00hod.
PROSÍM O DODRŽOVÁNÍ STANOVENÝCH ČASŮ!!!
Koupací sud v zimním období je k dispozici pouze po tel. domluvě předem.
V ceně není zahrnutý úklid chalupy.!!! Po ukončení pobytu, provede zákazník konečný úklid, nebo uhradí ubytovateli 1.000 Kč.
Pobyt je závazně rezervován po zaplacení zálohy ve výši 50% stanovené ceny. Zbytek doplatku bude doplacen převodem na účet, nejpozději 7 dní před nástupem na pobyt.
Telefon: Zobrazit telefonní číslo |
autobus | 300m |
vlak | 4 km |
restaurace | 400m |
obchod | 3 km |
nákupní centrum | 3 km |
les | 20m |
Obecně: zákaz domácích mazlíčků
wifi, internet
nekuřácký objekt
společenská místnost
dětská postýlka k dispozici
Vnitřní vybavení: krb / krbová kamna
televize
satelitní příjem
rychlovarná konvice
mikrovlnná trouba
lednička
sprchový kout
Venkovní vybavení: terasa
koupací sud
krb
zahradní nábytek
ohniště
gril
pískoviště
Okolí chalupy: oploceno
s parkováním
se zahradou
travnatá plocha
u potoku
Možnosti zábavy: cykloturistika
běžkařšké trasy
Jaro 2025 - Jan s více rodinami
Celkové hodnocení: 100%
Doporučujeme chalupu každému, ať už hledáte relax na víkend ve dvou, víkend s rodinou nebo aktivní dovolenou. Večery ve vyhřívaném sudu byly opravdu perlou pobytu 🙂 okolní krajina je opravdu malebná, s výhledy na lesy a louky, ideální na procházky i chvíle s vínem na terase. Ochota, vstřícnost a hladký průběh od rezervace po odjezd jsou standardem. Majitelé reagují rychle na jakékoliv požadavky. Byli jsme po druhé a určitě ne naposledy. Děkujeme
Odpověď majitele: Moc děkujeme za pěkné hodnocení naší chalupy, vždy nás potěší, když jsou naši hosté naprosto spokojeni.
Švábová
Jaro 2025 - Simona se skupinou přátel
Celkové hodnocení: 100%
Pokud si chcete navodit atmosféru z filmu „Jak dostat tatínka do polepšovny“ nebo „S Tebou mě baví svět“, tak určitě neváhejte zavítat. Chalupa nabízí nádhernou zahradu, různá zákoutí, koupací sud a terasy, ze kterých lze vše pozorovat. Byli jsme naprosto nadšeni. Výlety po okolí mohou být spojeny jak s komerční záležitostí (Dolní Morava, která je opravdu nedaleko), tak i s klidem a pohodou, turisticky nebo kolmo, stačí si vybrat.
Chata nabízí dobré zázemí, majitelé jsou velmi příjemní a milí lidé. Doporučuji, určitě se vrátíme, výborné místo pro relaxaci v klidu, bez lidí a k načerpání energie.
Odpověď majitele: Děkujeme moc za krásnou recenzi, která nás moc těší. Švábová
Jaro 2025 - Magda s přáteli se skupinou přátel
Celkové hodnocení: 100%
Všechno bylo fajn, hezčí než na fotkách. Naprosto báječná zahrada. Byli jsme tam v 6 lidech a všichni spokojení. V chalupě je k dispozici vše, co jsme potřebovali k příjemnému odpočinku. Vše čisté, útulné.
Kamna v kuchyni vytopila spodní část během chvilky, není nutné pak topit elektřinou. V ložnicích v patře jsme nepotřebovali topit, protože jsme tam chodili jenom spát a bylo tam akorát.
Venku koupací sud v chladném počasí je relax. Gril i venkovní posezení taky skvělé. Platili jsme, co jsme spotřebovali za standartní ceny - energie, sud.
Komunikace skvělá s paní majitelkou a vše fungovalo. Mohu doporučit. Byli jsme nadmíru spokojení. Parkování před chalupou. Lokalita klidná, nikoho jsme nerušili a nikdo nerušil nás. Moc děkujeme, rádi se vrátíme.
Co se týká okolí, příroda a klid. Jednoznačně doporučuji procházku ke kostelu, k rozhledně a po okolí. Krásný výhled na hory. Cca 10 min autem jsme jeli do Polska na smažené pstruhy. Vynikající.
Odpověď majitele: Děkujeme moc za milou recenzi a jsme moc potěšeni, se jste si to všichni užili a odjížděli jste spokojeni.
Švábová
Jaro 2025 - Pavlína s rodinou s rodinou
Celkové hodnocení: 100%
Chaloupka moc hezká, čistá,nic nám tam nechybělo.Zahrádka vytváří dojem že jste na samotě u lesa,ale přitom je vše dobře dostupné.Majitelé moc příjemní lidé.
Odpověď majitele: Děkujeme Vám všem za pobyt u nás na chalupě a taky za milou recenzi, která nás moc těší.
Švábová
Jaro 2025 - Martina v páru
Celkové hodnocení: 100%
Krásná chalupa, výborně vybavená. Chalupa má výbornou polohu pro pěší i cyklo výlety. Ideální i pro dovolenou s dětmi. Majitelé vstřícní. Dodatečně znovu děkujeme.
Odpověď majitele: Děkujeme za milou recenzi a jsme rádi, že se Vám u nás líbilo.
Švábová
Jaro 2025 s rodinou
Celkové hodnocení: 100%
S ubytováním jsme byli velice spokojeni. Je to příjemné prostředí s krásnými zákoutími. Nejvíce jsme využili koupací sud, ve kterém jsme relaxovali po výletě. Všude čisto a s majiteli byla skvělá domluva. Za nás krásně strávený víkend.
Odpověď majitele: Děkujeme za kladnou recenzi. Jsme rádi, že se Vám u nás líbilo.
Švábová
Jaro 2025 - Ivana v páru
Celkové hodnocení: 100%
Absolutni spokojenost se vsim,nemam k nicemu vyhrady.Urcite budu pobyt opakovat.
Odpověď majitele: Děkujeme za krásnou recenzi a budeme se zase někdy na Vás těšit.
Švábová
Jaro 2025 - Martin, Kamila, Michal, Dáša, s více rodinami
Celkové hodnocení: 100%
Krásné, klidné, čisté a úžasné prostředí a romantická chaloupka. Prodloužený víkend velikonoční který stál za to. Můžeme jen plně s klidným srdcem doporučit!!! Úžasná atmosféra a příjemná paní majitelka.
Opravdu moc děkujeme❤️ určitě se rádi vrátíme
Odpověď majitele: Děkujeme moc za Vaši milou návštěvu a jsme neskutečně rádi, že se Vám u nás na chalupě líbilo. Budeme se na Vás zase moc těšit.
Děkujeme Švábová
Zima 2025 - Petra se skupinou přátel
Celkové hodnocení: 100%
Paní majitelka byla velmi vstřícná a bylo vidět, že má zájem, aby chalupa byla stále v dokonalém stavu. Zařízení, hygiena, umístění chalupy, komunikace, zkrátka vše bylo perfektní a svým známým budu toto ubytování doporučovat. Jsem ráda, že jsem měla tak šťastnou ruku při výběru tohoto objektu.
Odpověď majitele: Moc děkujeme za velice milou recenzi a těšíme se další návštěvu.
Švábová
Zima 2025 v páru
Celkové hodnocení: 100%
Super týden v klidném prostředí, příjemná komunikace s majitelem, čistě a vkusně vybavena chalupa. Doporučujeme
Odpověď majitele: Děkujeme a jsme rádi, že se Vám u nás líbilo. Švábová
Nacházíte se na stránce ubytování Dolní Hedeč v Orlických horách, objekt: Chalupa k pronajmutí, chalupa k pronajmutí.
Chaty a chalupy k pronajmutí -::- webmaster e-chalupy.czDo 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.