Na Baštově - ubytování Česká RybnáUbytování na Vysočině, Na Baštově k pronájmu.Vysočina
Kde jsem: Chaty a chalupy   Katalog 2025   Vysočina   Chalupa Česká Rybná

Na Baštově

 - 

Česká Rybná

  objekt č. 6361 15 osob | 2 ložnice
Chalupa k pronájmu - ubytování Česká Rybná Vysočina
hodnocení ceník kontakty mapa
okna - pronájem chalupy Česká Rybná lavice pod střechou - chalupa ubytování Česká Rybná Chalupa Česká Rybná - k pronájmu celkový pohle do světnice - chalupa k pronajmutí Česká Rybná
Chalupa Česká Rybná - okna na východ - ubytování Česká Rybná před chalupou - k pronájmu Česká Rybná Pálení čarodejnic v obci - pronájem chalupy Česká Rybná na zahradě - chalupa k pronajmutí Česká Rybná od potoka - chalupa ubytování Česká Rybná od brány do luk - chalupa k pronájmu Česká Rybná ze světnice na chodbu - chalupa k pronajmutí Česká Rybná na peci - pronájem chalupy Česká Rybná kuchyně vchod - Česká Rybná kuchyň linka - Česká Rybná chodba východ - chalupa k pronájmu Česká Rybná chodba, zázemí - Česká Rybná chodba, vstup do kuchyně - Česká Rybná ložnice - pronájem chalupy Česká Rybná koupelna společná s toaletou - Česká Rybná Chalupa Česká Rybná - k pronajmutí Zima na venkově - Česká Rybná
Domácí mazlíček na chalupě povolen Chalupa i pro kuřáky Dostupnost internetu - wifi Chalupa blízko sjezdovky

Více než dvě stě let stará roubenka „Na Baštově” stejně jako v předminulém století, nabízí střechu nad hlavou, teplo domova a neopakovatelnou atmosféru starých časů. Nachází se na úpatí Českomoravské vrchoviny ve vesničce Česká Rybná, která náleží k nedalekému městečku Proseč u Skutče. Z jedné strany oploceného pozemku je ohraničená potokem, z druhé strany branou na cestu do luk a lesů. Roubenka je v centru zahrady, ve které jsme přestavěli stoletou kamennou stodolu ke stálému bydlení.

Ubytování na chalupě

Chalupa k pronájmu poskytuje ubytování pro 15 osob ve 2 ložnicích.

Ložnice, pokoje a další místnosti:
Ve světnici jsou dvě lůžka a jedno " lůžko" je na peci. Dá se využít v letních měsících, kdy se netopí v kachlovém sporáku. Spaní na peci nepočítáme do lůžkové kapacity. K dispozici je dětské postýlka. V ložnici jsou 2 lůžka. Je možné přidat mobilní přistýlku a to za příplatek. Ideální kapacita je tedy 4 +1

Sociální zařízení:
Koupelna s vanou a umyvadlem, společná s toaletou, která je zdí oddělená.

Vytápění:
Světnici je nutné vytápět kachlovým sporákem na dřevo. Ložnice, kuchyně i koupelna jsou vytápěy radiátory elektrokotle.

Doprava, parkování:
Parkování v místě. Autobusové zastávka – směr Proseč/Skuteč se nachází 50m od domu.

Stravování

Pondělí až pátek pojízdná prodejna pekařství Včelákov. Možnost koupit vynikající pečivo, které je proslulé v celém kraji.

Restauraci je ve městě Proseč, vzdálené od České Rybné 3 km. Kuchyň v roubence je bohatě vybavena i k náročnému vaření.

Vybavení chalupy

Kuchyně – jídelní stůl, lednice s mrazícím boxem, elektrický čtyřplotýnkový sporák s elektrickou troubou, plně vybavená kuchyňská linka. K dispozici je také fritéza, mikrovlnná trouba, elektrický robot, odšťavňovač, varná konev, překapávač na kávu a čaj, ruční mixér, ruční hnětač, elektrický teflonový pekáč, zavařovací elektrický hrnec, žehlička. Ložní prádlo, ručníky, utěrky, TV, wi - fi,

Výlety, atrakce, zábava

Výlety na kole: V okolí je k dispozici množství cyklotras. Jedna vede přímo nad pozemkem roubenky.

Nordic walking a procházky: Hole na nordic walking lze i zapůjčit v místě, jsou k dispozici dvě sady. V okolí je množství lesů a kopců a také rozhledny (Terezka, Borůvka).

Houbaření a rybaření: V okolí je mnoho lesů bohatých na výskyt hub. Rybníky v okolí skýtají možnost rybaření (s nezbytnou povolenkou k rybolovu).

Vyjížďky na koni a agroturistika: Po předchozí domluvě můžeme zajistit vyjížďky na koni a také návštěvu Kozí bio farmy.

Golf a extreme golf: Součástí vybavení roubenky je i 2x sada golfových holí k zapůjčení (pánská a dámská, levé). V blízkosti je Golf klub Svratka 13 km od místa.

Lyžování, běžky a bruslení: V okolí je množství nenáročných běžeckých tratí: Čachnov - Svratka - Karlštejn - Borová. Sjezdové lyžování v Hlinsku (17 km) nebo v Ski areálu Svratka (13 km).

Koupání: Součástí vybavení roubenky je dětský nafukovací bazén. Dále je možné koupání v zatopených lomech, koupališti ve Skutči a okolí nebo krytých bazénech a saunování v Hlinsku, Poličce a Litomyšli.

Grilování: K roubence náleží zahradní posezení, ohniště a plynový gril.

Možnosti koupání: koupaliště Zderaz, koupaliště Bor u Skutče, bazén Skuteč, koupaliště Skuteč, lesní koupaliště Borová, koupaliště Borová, rybník Chochol, Lom Kaňon, lom Leštinka, lom Žemličák Prosetín, Lom Zvěřinov, Kreminův lom Prosetín, rybník Krejcar, bazén Hlinsko, Biotop Hlinsko.

Blízká lyžařská střediska: Svratka.

Turistické cíle v okolí: Toulovcovy maštale.

Česká Rybná - tipy na výlet

Ceník ubytování / pronájmu
kapacita 15 osob - 2 ložnice

Letní sezóna: červenec, srpen 12.000, - červen, září 9800, - Kč
Zimní sezóna: ostatní
Minimální délka ubytování 2 noci.

Ceny za týden za celou chalupu

Zimní sezona: 8500 Kč
Letní sezona: 12000 Kč
Mimo sezonu: 8500 Kč

Cena za víkend za celou chalupu

Zimní sezona: 3400 Kč
Mimo sezonu: 3400 Kč

Vánoce 2025 - máme ještě volno

10000 Kč
Cena je za týden. Menší počet dnů možný při zachování ceny.

Silvestr 2025 - máme ještě volno

10000 Kč
29.12. - 1.1. 2024

Jarní prázdniny 2026 - obsazenost dle kalendáře

9800 Kč
Cena je stanovena za týden v době od 5.2. do 17.3. 2024 za celou roubenku
V ceně není zahrnnuta spotřeba el. energie (ČEZ), závěrečný úklid, dřevo rekreační poplatek 40,- Kč osoba/noc

Velikonoce 2026 - rok 2025 obsazen

6000 Kč
Termín 25.4.2025 - 27.4.2025
2900,- 1 - 4 osoby

Provoz, poplatky, ceny

Provoz celoročně. Letní sezona: rezervujeme pouze celé týdny so-so. Možnost ubytování i na víkend. Silvestrovské pobyty. Vánoční pobyty.
Kauci nepožaduji, rekreační poplatky nejsou v ceně pobytu. Cena zahrnuje vodné, topné dřevo pouze na roztopení, dále je možné devo zakoupit nebo brikety, lůžkoviny, ručníky, utěrky a veškeré vybavení. Spotřebu el. energie si hradí klient dle spotřeby. V ceně není zahrnut závěrečný úklid. Klient provede úklid sám. Rekreační poplatek 20 Kč/osoba/noc. Dědi do 15 let a osoby starší 70 let poplatky neplatí.
Příjezd po 15.00 hod. a opuštění roubenky do 10.00 hod., nebo dohodou. Vždy prosíme dopředu nahlásit hodinu příjezdu. Záloha na pobyt ve výši 50% z ceny pobytu. Záloha je vratná pouze , pokud se podaří znovu obsadit zrušený termín. V opačném případě zálohu nevracíme.


Kontakt na pronajímatele nebo provozovatele chalupy

Telefon: Zobrazit telefonní číslo
Adresa: Česká Rybná 2   |   GPS chalupy: 49.79959N, 16.07543E - otevřít větší mapu

V okolí naleznete:

autobus 50m
vlak 6 km
restaurace 3 km
koupání 3 km
lyžařský vlek 16 km
obchod 3 km
pošta 3 km
nákupní centrum 3 km
bankomat 3 km ČS
les 600m
Možnosti ubytování v okolí: Česká Rybná | Vysočina | Žďárské vrchy |

Přehled vybavení

Obecně:
Možnost ubytování domácího zvířete na chalupě ubytování se psem
Internetové, wi-fi připojení wifi, internet
Kouření uvnitř na chalupě kouření na chalupě povoleno
Společenská místnost společenská místnost
K dispozici dětská postýlka dětská postýlka k dispozici

Vnitřní vybavení:
Televize televize
Přehrávač audio video přehrávač
Rychlovarná konvice rychlovarná konvice
na chalupě je k dispozici mikrovlnka mikrovlnná trouba
S ledničkou lednička
Pračka k dispozici pračka
Vana vana

Venkovní vybavení:
Se zahradním nábyktem zahradní nábytek
Ohniště ohniště
Gril k dispozici gril
Pískoviště u chalupy pískoviště

Okolí chalupy:
Oplocení kolem chalupy oploceno
Parkování u chalupy s parkováním
Okolní zahrada se zahradou
Travnatá plocha v okolí chalupy travnatá plocha
Potok u chalupy u potoku

Možnosti zábavy:
Cyklostezky v okolí cykloturistika
Jízdarna / konírna poblíž blízká jízdárna
V blízkosti golfové hřiště golfové hřiště
chalupa pro rybáře rybaření

Hodnocení a recenze: Na Baštově

Zima 2025 se skupinou přátel
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 98%

Zima 2025 - Martin s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Vše naprosto v pořádku. Už privstupu na nás dýchla atmosféra dávné doby. Paní Monika nám splnila sen se cítit jako v Pohádce. Velmi ocenujeme že s nama mohl ctyrnohy člen rodiny.Určitě jsme zde nebyli naposledy. Můžeme vřele doporučit.

Podzim 2024 - Veronika s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 96%
Paní majitelka byla velice příjemná a ochotná, vše bylo perfektní. Odpočinek, kouzelná chaloupka, perfektní :-)

Podzim 2024 - Jiřina s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Krásné tiché místo. Majitelka úžasná, komunikativní. Roubenka je kouzelná a poskytuje vše k odpočinku.

Podzim 2024 s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Velice vstřícná majitelka kouzelné chaloupky.

Léto 2024 - Martik v páru
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Chaloupka(ROUBENKA)v České Rybné je moc pěkná člověk se tam cítí jako kdysi dávno za dob našich předků,ani nemusí do našich skanzenů. Vybavení je perfektní a paní majitelka je moc příjemná. Mohu všem jen doporučit!!!

Zima 2024 v páru
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Kúzelná chalúpka, krásne prostredie, uzavretý dvor v centre kĺudnej malej obce, 5 min chôdze krásny výhľad na krajinu;výborne vybavená kuchyňa, príjemná komunikácia

Podzim 2023 - Monika s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Všechno bylo super :-) S malými dětmi jsme si dovolenou užili a můžeme jen doporučit...

Podzim 2023 se skupinou přátel
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Velmi vstřícná paní Monika, krásná lokalita, příjemné prostředí, super relax pro duši ☺️

Léto 2023 - Vladka v páru
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Byl to čas ,na který budeme rádi vzpomínat,chaloupka doslova pohádková,všude na nás dychal duch starých časů, nádhera!Příroda kolem nevídaná,vřele doporučujeme!
Majitelka
velmi sympatická,ochotná a vstřícná.Urcite se ještě vrátíme.

všechny recenze (58)

Nahlásit nevhodný obsah

Podobné ubytování nebo pronájem v okolí České Rybné

Újezdec : Kamenice : Vítějeves : Olešná : Útěchovičky : Barovice : Mezilesí : Veselka : Sudkův Důl : Mor. Křižánky

Nacházíte se na stránce ubytování Česká Rybná na Vysočině, objekt: Na Baštově, chalupa k pronájmu.

Chaty a chalupy k pronajmutí -::- webmaster e-chalupy.cz
ubytování Česká Rybná :: ubytování na chatách a chalupách :: ubytování Žďárské vrchy :: pronájem chalupy na Vysočině :: penzion Vysočina počítadlo :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: na horách :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2025 :: jarní prázdniny 2026 :: rezervační systém ubytování :: ochrana osobních údajů
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.

e-chalupy.cz