
Jsme mladá rodina, která se rozhodla sdílet toto úžasné místo s ostatními a postavila tinyhouse na kopci s dechberoucím výhledem na Šerák, Keprník a Obří skály.
Ubytovat se v lesním tichu je nejen pro aktivní lidi, ale i pro zamilované páry a prostě pro všechny, kteří si chtějí užít přírodu, zažít pohodu, odpočinek, klid umocněný výhledy do kraje, kde se mraky převalují přes hřebeny Jesenických hor, kde ráno snídá srnka pod terasou pampelišky a v noci můžete pozorovat hvězdná souhvězdí.
Chcete přijet s kamarády? Druhou rodinou? Je již obsazený Vámi vybraný termín?
Máme pro Vás možnost ubytovat se v druhém objektu:
Novinka pro všechny uživatele Benefit Plus!
S radostí oznamujeme, že nyní můžete své body z Benefit Plus využít na ubytování v luxusních tinyhousech Challet44 a Challet94 v krásném prostředí Jeseníků.
Využijte svůj BENEFIT na nezapomenutelný pobyt plný přírody, pohody a odpočinku. Rezervujte si svůj termín ještě dnes! #BenefitPlus #Challet44 #Challet94 #Jeseníky
Challet44 k pronájmu poskytuje ubytování pro 1 až 4 osoby.
Ložnice, pokoje a další místnosti:
1/ Spaní na loftové posteli o velikosti 2x2 metry s výhledem do lesa.
2/ Plnohodnotná postel 1,8x2 metry ukrytá v rozkládací pohovce s výhledem na panorama Obřích skal a Šeráku.
Sociální zařízení:
K dispozici je koupelna se sprchovým koutem (s teplou vodou) a toaletou.
Vytápění:
Objekt je vytápěn elektrickým topením.
Doprava, parkování:
Challet44 se nachází nedaleko lázní Jeseník, v letních měsících se dopravíte přímo k chatě na odstavné parkoviště. V zimním období je dostupnost horší (avšak ne nemožná). Pokud nedisponujete autem s 4x4,je možné miláčka nechat „pod kopcem“, na odstavném parkovišti Lázní Jeseník.
Krátkou procházkou do centra Lázní Jeseník můžete poobědvat nebo povečeřet v místních restauracích. Nedaleké Vinckovo kafe je i v gastromapě Lukáše Hejlíka! Vřele doporučujeme.
Challet 44 má plnohodnotnou kuchyňku, vybavenou pro 4 návštěvníky, vhodnou pro přípravu vašich oblíbených jídel a nápojů. K dispozici je varná deska, konvice na přípravu čaje a lednice nejen na chlazení nápojů. Pro vytvoření ranní pohody je samozřejmostí možnost přípravy omamné vůně mleté kávy na pákovém Delonghi kávovaru.
Challet44 se nachází na jedinečném místě v rámci Lázní Jeseník, 200 m od chaty je první z 40 léčivých pramenů, Balneo park neboli "Vodní zahrada Vincenze Prissnitze" je jen 15 minut chůze.
Kam v lázních? www.priessnitz.cz
Kam na kolo? Pod Challetem44 vede značená cyklotrasa, která Vás zavede na Rychlebské stezky, k jeskyním na Pomezí, k Lesnímu baru v Lipové Lázni, na Šerák.
Kam na lyže? Běžky nasadíte a dáte si trasu okolo lázeňské kolonády, nebo po značené trase si můžete dát kolečko kolem Studničního vrchu :-).
Lyžařské areály jsou cca 15 km autem Filipovice, Ramzová, Červenohorské sedlo.
Všechny rady, tipy kam vyrazit Vám poradíme hned po příjezdu, ať si Váš pobyt užijete dle Vaší představy.
Možnosti koupání: bazén Jeseník - Priessnitz, koupaliště Jeseník, bazén Česká Ves, lom Žulová - Brankopy, Arcibiskupský lom, lom Vycpálek, lom Rampa, lom Žulová, lom Rokliny, lom Vaňkův lom, lom Štachlovice, lom Kaolinka, koupaliště Velká Kraš, Zlaté Jezero, lom Pelnář Uhelná.
Blízká lyžařská střediska: Jeseník - Lázně, Lyžařský areál Na Smrťáku, Lázeňský vrch, Miroslav - Lipová Lázně, Kovárna - Horní Lipová, Ramzová - Bonera, Ramzová - Skiaréna R3, Ski klub Ramzová pod Klínem, Filipovice, Dětský lyžařský areál Zetocha Petříkov, Petříkov - Kaste + Relax, Petříkov.
Turistické cíle v okolí: Kluziště Jeseník, Šerák.
Letní sezóna: Červenec - Srpen minimální délka ubytování 6 a více nocí nebo po osobní dohodě (last minute)
Zimní sezóna: Září - červen minimální délka ubytování 2 noci nebo po osobní dohodě
Minimální délka ubytování 2 noci.
Ceny za noc za celou chatu |
| Zimní sezona: 2500 Kč |
| Letní sezona: 2500 Kč |
| Mimo sezonu: 2500 Kč |
Cena za víkend za celou chatu |
| Zimní sezona: 5600 Kč |
| Letní sezona: 5600 Kč |
| Mimo sezonu: 5600 Kč |
Vánoce 2025 - letos již obsazeno |
| 2800 Kč |
| Cena za noc 2800,- / objekt, kapacita 4 osoby |
| Termín pobytu 21.-27.12.2025, v ceně zahrnuta Vánoční výzdoba, včetně Vánočního stromu na terase. |
Silvestr 2025 - máme již obsazen |
| 17500 Kč |
| Cena za pobyt od 29.12. do 1.1.2025 |
Jarní prázdniny 2026 - obsazenost dle kalendáře |
| 2500 Kč |
| Cena za noc 2500,- / objekt, kapacita 4 osoby |
| Těšíme se na Vás v Jeseníkách. |
Velikonoce 2026 - máme ještě volno |
| 2500 Kč |
| Cena za noc 2500,- / objekt, kapacita 4 osoby |
| preferujeme pobyty od čtvrtka do pondělí |
Vánoce 2025 v Jeseníku VOLNÝ TERMÍN 21.-27.12.2025 – pohoda v Challet44
Nechte starosti doma a zažijte svátky obklopeni čerstvým horským vzduchem Jeseníků . Challet44 v lázeňském městě Jeseník je ideální místo pro klidnou rodinnou pohodu, odpočinek a sváteční atmosféru bez spěchu.
Čeká vás příroda, zasněžené kopce a kouzelné okolí .
Mazlíčci jsou u nás vítáni – svého pejska můžete vzít s sebou . Těšit se můžete na společné chvíle při stolních hrách, kocháním se výhledy na zasněžené kopečky hor, svátečních procházkách nebo výletech do okolí . Unikátní lázeňská atmosféra nabízí možnost relaxace i zážitků v blízkém centru Jeseníku .
Rezervujte si vánoční pobyt ještě dnes a užijte si svátky plné klidu, radosti a krásných vzpomínek.
Challet44 – místo, kde vám budou Jeseníky o Vánocích opravdu blízko.
Cena víkendu ( 2 noci) činí 5600,- Kč. Cena za 1 noc v týdnu činí 2500,- Kč.
V ceně není zahrnut lázeňský poplatek dle obecně závazné vyhlášky města Jeseníku č. 5/2019.
Ke každému pobytu je účtován poplatek 500 Kč za úklid.
Cena za ubytování Vašeho mazlíčka je 150 Kč/noc.
Do 3 pracovních dnů je třeba uhradit 100 % z celkové částky za ubytování.
Platby se nevrací (jedná se o stornopoplatek).
| Telefon: Zobrazit telefonní číslo |
| www.challet44.com |
| IG/challet_44 |
| FB/profile.php?id=61553900230248 |
| autobus | Lázně Jeseník 1 km |
| vlak | Hlavní nádraží Jeseník 2,5 km |
| restaurace | Vinckovo kafe 1 km |
| koupání |
Lázně Jeseník 900m |
| lyžařský vlek | Filipovice 10 km, Červenohorské sedlo 15 km, Běžkařské trasy 100 m |
| obchod | Smíšené zboží 1 km |
| pošta | Lázně Jeseník 1 km |
| nákupní centrum | Kaufland 3,5 km |
| bankomat | Lázně Jeseník 1 km |
| les | 10m |
Obecně:
ubytování se psem
nekuřácký objekt
Vnitřní vybavení:
rychlovarná konvice
lednička
sprchový kout
Venkovní vybavení:
terasa
zahradní nábytek
ohniště
Okolí chaty:
s parkováním
travnatá plocha
u potoku
u lesa
Možnosti zábavy:
kola k dispozici
cykloturistika
běžkařšké trasy
tenisové kurty
golfové hřiště
hřiště
Podzim 2025 - Jaroslav Smékal v páru
Celkové hodnocení:
100%
Pobyt v Challet44 jsme si maximálně užili. Krásné výhledy, dobrá dostupnost, blízkost turistických tras. Oceňujeme čistotu, vybavení kuchyňky a možnost pobytu s pejskem. Podzim v Jeseníku má své kouzlo a jsme moc rádi, že jsme zde mohli strávit několik dní.
Podzim 2025 v páru
Celkové hodnocení:
100%
Všechno bylo skvělé. Čiste. Byli jsme moc spokojeni
Podzim 2025 - Jenda v páru
Celkové hodnocení:
100%
Mužu jen doporučit, krásné a tiché místo na relax.
Podzim 2025 - Turista Alda + 1 v páru
Celkové hodnocení:
100%
Pobyt v Chalett44 jsme s partnerkou dostali na vánoce, v létě byl v našich možných termínech již obsazen a není divu, vše naprosto perfektní, dostupnost, vybavenost, čistota, poloha, komunikace s majitelkou a srnky pod terasou snídající s námi! 😊 Pobyt jsme si užili uplynulý víkend. Velmi jsme také ocenili nepřeberné množství turistických tras v okolí s mnoha vyhlídkami a prameny. Doporučujeme navštívit a rádi se vrátíme.
Podzim 2025 s rodinou
Celkové hodnocení:
100%
Krásné, čisté, ideální.
Léto 2025 - Lucie s rodinou
Celkové hodnocení:
100%
Pobyt v Challetu 44 byl naprosto fantastický. Krásné a klidné místo uprostřed přírody, kde si opravdu odpočinete. Večer západy slunce, v noci lišky dávaj dobrou noc a ráno se po zahradě prochází srnky – atmosféra jako z pohádky.
Chalupa má velmi funkční a praktické řešení – ideální i pro čtyřčlennou rodinu. Díky nádhernému počasí jsme dokonce spali venku na terase pod hvězdami, což byl nezapomenutelný zážitek.
Pobyt, který měl být relaxační, splnil svůj účel na 120 %. Pokud hledáte klid, ticho a možnost opravdu vypnout a načerpat novou energii, rozhodně doporučujeme!
Léto 2025 - Honza v páru
Celkové hodnocení:
100%
Božská lokalita a nádherné výhledy a ticho
Léto 2025 - Lucie v páru
Celkové hodnocení:
100%
Komunikace s paní majitelkou byla naprosto bez problémů a rychlá. Místo a celá lokalita jsou skvělé, úplný klid, úžasný výhled, srnečky přímo na louce před domem... vyloženě idyla! Chata je moc dobře vybavená, komfortní, čistá – člověk tam najde vše, co potřebuje.
Léto 2025 - Kemoska s rodinou
Celkové hodnocení:
100%
Ubytování je krasne, ciste, pohodlne. Nadherna priroda kolem. Pěšky kousek do lázní Jesenik. Deti si uzili les, houpacku na strome, vsude je krasne ticho a klid pro odpocinek. Dekujeme za mile prekvapeni na uvitanou
Jaro 2025 s rodinou
Celkové hodnocení:
100%
Krásné, klidné a čisté prostředí, moderní. Za nás opravdu velká spokojenost, určitě doporučíme.
Nacházíte se na stránce ubytování Jeseník v Jeseníkách, objekt: Challet44, chata k pronájmu.
Chaty a chalupy k pronajmutí -::- webmaster e-chalupy.czDo 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.