Podklad mapy:

Veselá - Český ráj: ubytování na mapě

Pohyb v mapě

Na mapě naleznete oranžové ikony představující různé možnosti ubytování.

Veškerý pohyb na mapě lze provádět pomocí myši. Pokud podržíte ukazatel myši nad oranžovou ikonou zobrazí se název objektu k pronájmu, při kliknutí zobrazíte podrobnější informace.

Na mapě naleznete oranžové ikony představující možnosti ubytování ve Veselé a okolí (chaty, chalupy, apartmány, penziony, levné ubytování v soukromí). Zelená ikona znázorňuje obec. Mapa zobrazuje pouze nejbližší okolí obce Veselá. UPOZORNĚNÍ: poloha některých objektů nemusí odpovídat skutečnosti! Někteří majitelé si nepřejí zveřejňovat přesné umístění svého objektu.

Pohyb v mapě

Veškerý pohyb na mapě chat, chalup a ostatních možností ubytování pro Veselá lze provádět pomocí myši. Pokud podržíte ukazatel myši nad oranžovou ikonou zobrazí se název objektu k pronájmu, při kliknutí zobrazíte podrobnější informace.

Pokud se Vám mapa nezobrazuje, zde jsou odkazy na chaty a chalupy a další ubytování ve Veselé a okolí: Privát Folprechtovi, Roubenka v Českém ráji, Penzion Slunečno, Apartmán Wellness, Apartmán U jezera, Chalupa Modřišice - Podháj, Chalupa Pod Zámkem, Chalupa U zvonice, U Ťukalů, Vila Zakopaná, Branžež, Chalupa Ploukonice, Domeček v ráji, chalupa Český ráj, Chalupa Na Mužským, Chata Nová Ves u Branžeže, Chata Příhrazy, Vila Český ráj, Chata KaTy, Chalupa Na svazence, Apartmán U Dvou lotrů, Chalupa Skokovy, Pavilon v Ráji, Chatová osada V Údolí Kurandov, Chalupa Skokovy, Penzion Espero.

byty k pronájmu v Praze :: pizzerie :: ubytování, penziony Český ráj :: chaty a chalupy k pronajmutí :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2018 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2019 :: ochrana osobních údajů :: REGISTRACE objektu
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.

e-chalupy.cz