Podklad mapy:

Uhlíře - Český ráj: ubytování na mapě

Pohyb v mapě

Na mapě naleznete oranžové ikony představující různé možnosti ubytování.

Veškerý pohyb na mapě lze provádět pomocí myši. Pokud podržíte ukazatel myši nad oranžovou ikonou zobrazí se název objektu k pronájmu, při kliknutí zobrazíte podrobnější informace.

Na mapě naleznete oranžové ikony představující možnosti ubytování v Uhlířích a okolí (chaty, chalupy, apartmány, penziony, levné ubytování v soukromí). Zelená ikona znázorňuje obec. Mapa zobrazuje pouze nejbližší okolí obce Uhlíře. UPOZORNĚNÍ: poloha některých objektů nemusí odpovídat skutečnosti! Někteří majitelé si nepřejí zveřejňovat přesné umístění svého objektu.

Pohyb v mapě

Veškerý pohyb na mapě chat, chalup a ostatních možností ubytování pro Uhlíře lze provádět pomocí myši. Pokud podržíte ukazatel myši nad oranžovou ikonou zobrazí se název objektu k pronájmu, při kliknutí zobrazíte podrobnější informace.

Pokud se Vám mapa nezobrazuje, zde jsou odkazy na chaty a chalupy a další ubytování v Uhlířích a okolí: Chalupa - Bukovina, Penzion U Kňourků, Apartmán Zlámaniny, Chata Radim, Chalupa Kovárna, Chalupa Bukovina u Pecky, Chalupa Jana, Chalupa na Kovárně, Chalupa u Lesa, Chalupa Robousy, Roubenka Panorama, LUXUSNÍ CHALOUPKA U JIČÍNA, Roubenka Gabriela, penzion Kavka, Chalupa Sluníčko, Chalupa Jana, Pískovcová chalupa, Modrá roubenka, Chalupa U Hřebíků, Chalupa Pavel, Chalupa Horní Olešnice - Zadní Ždírnice, Pension Maruška, Dům 35, Chalupa pod Maxincem, Chalupy Trio Na výsluní, Chata s bazénem, chalupa Tample, U Zdeňka, Kouzelná chaloupka, Chalupa Arnoštov, Chalupa Studenec, Chalupa Vrchovina, Apartmán - Linhartovi, Chalupa Medlinka, Chata Bella, Chalupa Štikov, Chata Vidochov, vila Zapomenutý ráj, Chalupa Podhorní Újezd, Chalupa Radovanka, Chalupěnka v uhlířských stráních, Chalupa Krsmol, Stylová roubenka, Chalupa v Podkrkonoší, Chalupa Třebihošť, Zvičina, Chata Arnoštov u Pecky, Chalupa Dana, Penzion na Skále, roubena chalupa, Roubenka, Chalupa na výsluní, Chalupa Pecka, Apalucha, chalupa Miletín, Chata u lesa a rybníka, Rekreační chalupa, Vlaštovčí hnízdo, Drážní mlýn, Chalupa Kal, Roubenka u Novotných, Jette roubenka, Penzion Sarmo, Apartmán s výhledem, Apartmán Pecka, Chalupa Doubrava - Hořice, Chata s rybařením, Chata u koupaliště Dachovy, Chalupa v podkrkonoší, nově postavený rekr. objekt u lesa, Chalupa Uhlířka, Chalupa Čistá u Horek, Penzion Radim - osada Tužín, Penzion Ondráček, Chata Tužín, Penzion Menšina, Chalupa Tužín, Chalupa Na Potok 1+2, Roubenka U Říhů, Penzion Pohoda, Chalupa Vidonice, Penzion Zátiší, Chalupa Bezník.

byty k pronájmu v Praze :: pizzerie :: ubytování, penziony Český ráj :: chaty a chalupy k pronajmutí :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2018 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2019 :: ochrana osobních údajů :: REGISTRACE objektu
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.

e-chalupy.cz