Apartmán Zlámaniny

ubytování Český ráj, Apartmán Zlámaniny

Český ráj

Kde jsem: Chaty a chalupy   Katalog 2020   Český ráj   apartmán Nová Paka

Apartmán Zlámaniny - Nová Paka

(č.0474)
Apartmán k pronajmutí - ubytování Nová Paka Český ráj
Privát Zlamaniny - pronájem apartmánu Nová Paka

Toto je archivní záznam!!!
>> zobrazit podobné ubytování

Apartmán Zlámaniny nemá již aktivní prezentaci ubytování na e-chalupy.cz! Tato stránka slouží pouze pro možnost zpětného dohledání. K dispozici je úvodní fotka a poloha objektu v obci Nová Paka.

Prezentace bývá zrušena z různých důvodů: majitelé objekt prodají, začnou ho používat pro vlastní potřebu a již ho dále nepronajímají nebo si u nás nepřejí nadále inzerovat.

Respektujte to prosím, pokud chcete objekt Apartmán Zlámaniny kontaktovat použijte kontaktní údaje, které jste získali při komunikaci v minulosti.

Je možné, že objekt Apartmán Zlámaniny je v katalogu prezentování znovu pod jiným číslem objektu. Použijte prosím vyhledávání, odkazy v menu nebo výpis podobných objektů níže.Apartmán Zlámaniny - podobné ubytování:

Okolní koupaliště:

Možnosti koupání: vodní nádrž Jahodnice, rybník Fařina - Nová Paka, rybník Hlíza, rybník Lužany - Marešák, koupaliště Pecka, Dvorecký rybník, koupaliště Mlázovice, koupaliště Kruh, koupaliště Konecchlumí, Lázně Bělohrad - rybník Pardoubek, koupaliště Šárovcova Lhota, koupaliště Lomnice nad Popelkou, Aqua Centrum Jičín, koupaliště Podhorní Újezd, koupaliště Dolní Kalná.

Okolní skiareály:

Blízká lyžařská střediska: Máchovka, Pecka, Karas - Mezihoří.

Podobné ubytování nebo pronájem v okolí Nové Paky

Líšný : Pelešany : Stará Paka : Pecka : Vyskeř-Skalany : Smrčí : Mírová p. Kozak. : Doubravice : Podůlší : Železnice

Nacházíte se na stránce ubytování Nová Paka v Českém ráji, objekt: Apartmán Zlámaniny, apartmán k pronajmutí.

Chaty a chalupy k pronajmutí -::- Archív neaktivních chat a chalup -::- webmaster e-chalupy.cz
ubytování Nová Paka :: ubytování na chatách a chalupách :: ubytování Podkrkonoší :: pronájem chat a chalup v Českém ráji :: penzion Český ráj počítadlo :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: na horách :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2020 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2021 :: rezervační systém ubytování :: ochrana osobních údajů :: REGISTRACE objektu
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.e-chalupy.cz