Podklad mapy:
Kde jsem: Chaty a chalupy   Katalog 2020   Beskydy   Zubří   Mapa

Zubří - Beskydy: ubytování na mapě

Pohyb v mapě

Na mapě naleznete oranžové ikony představující různé možnosti ubytování.


Veškerý pohyb na mapě lze provádět pomocí myši. Pokud podržíte ukazatel myši nad oranžovou ikonou zobrazí se název objektu k pronájmu, při kliknutí zobrazíte podrobnější informace.

Na mapě naleznete oranžové ikony představující možnosti ubytování v Zubří a okolí (chaty, chalupy, apartmány, penziony, levné ubytování v soukromí). Zelená ikona znázorňuje obec. Mapa zobrazuje pouze nejbližší okolí obce Zubří. UPOZORNĚNÍ: poloha některých objektů nemusí odpovídat skutečnosti! Někteří majitelé si nepřejí zveřejňovat přesné umístění svého objektu.

Pohyb v mapě

Veškerý pohyb na mapě chat, chalup a ostatních možností ubytování pro Zubří lze provádět pomocí myši. Pokud podržíte ukazatel myši nad oranžovou ikonou zobrazí se název objektu k pronájmu, při kliknutí zobrazíte podrobnější informace.

Pokud se Vám mapa nezobrazuje, zde jsou odkazy na chaty a chalupy a další ubytování v Zubří a okolí: Chata k pronájmu, CHATA Horní Rozpité, CHALUPA U KAPLIČKY, Roubenka na Páleném, Chalupa U Rožnova pod Radhoštěm, Chata Dolní Bečva, Penzion Planiska, Chalupa v Horním Rozpitém, Chata pod Radhoštěm s výhledem, Penzion Kreslířka, Beskyďánek, Chalupa Tranovka, Chalupa na Polaně, Chata pod Radhoštěm, Pronájem apartmánu Petr Stavinoha, Chalupa Alpina, Chalupa AMOS, Hážovský Dvůr, Apartmány Tylovice, Chalupa na kopci, Horská chata pod Pustevnami, penzion U Boženky, luxusni apartmán v Beskydech u lesů, Chalupa Rožnov pod Radhoštěm, Chalupa u koupaliště, Penzion Obora, Penzion Babička, Chalupa Adélka, Chalupa Karolinka, Chalupa u Ševců, Chata Malá Bystřice, Mobilní dům, Chata Pod Soláněm, Relax KYČERA, Chata u lesa, Penzion PASEKY, Valašská bůda, Penzion U Barana, Chata Dvořiska, Chata Frenštát pod Radhoštěm, Wellness chata s výhledem, CHATA U PYRAMIDY, Chalupa u Zvonka, Chata POD LESEM, chalupa Na Kopané, chalupa Anna, Chaty Oaza s vířivkou, Chalupa Lucinka, Chatička, Hacienda Bellavista, chata BABÍ VRCH, Chata U POLÁŠKŮ, Apartmány Penzion Beskyd, Rekreační chata Santov, Chalupa v Beskydech, Chata U skřítka, Privátní ubytování Maléř, Chalupa Hutisko-Solanec, Chalupa U Smočků, Chata Bystřice, Chalupa Bystřička, Chalupa Na kopečku, Ubytování U PAVLA, Chata Alpina 1 a 2, Chata s wellness, Roubenka NA PASEKÁCH, chata Lentilka, Chaloupka Petra, Chatky Trojanovice, Chalupa Bystřička, Chalupa Frenštát pod Radhoštěm, Chalupa na Poskli, Chata pod Jedlovinou, ChalupaPA, Horská chata, Chalupa Trojanka, Apartmán Bellavista, Srub ve Valašské Bystřici, Na kopci u Krhutků, Chata Frenštát, Chata LEXA, Chalupa RADLICA, Dřevěnice pod Radhoštěm - apartmánek, Chata U PEPY, Chalupa Hubert, Penzion Kutil, Penzion Slunečnice, Apartmán AZ, Apartmán na pohodu, Valašská Chaloupka, Medový domek, Apartmány Nad galerií, Chata Beskiden, Chata pod Velkým Javorníkem, Chata Rožnov, Chata Klondike, Ubytování v soukromí, Chalupa u Porubu, Chalupa pod Buřovem, Chaloupka u potoku, Roubenka NA KANÍ, penzion GARNI, Vila Siberka, Chalupa v Rozpitém, Dřevěnice u Rožnova pod Radhoštěm, Chalupa U dědy, Penzion UAX, Chata Borůvka, Chalupa Pavlína, Chaloupka na Hutisku, Chalupa Na dolině, Ubytování v soukromí, Chata Rozpité, Apartmány Slavie/Sega, Chata u přehrady, Dřevěnka, Penzion V peřině, Chalupa na Pavlové louce, Chalupa Rohelka, Chalupa U Kratochvílů, Apartmán pod Černou Horou, U Hyklů, Radhošťský rybník - apartmán, Chata Bystřička, Penzion U Blinků, Valašský atelier u Hofmanů, Chata Valašska Bystřice, Chata Bystřička, Chalupa V Kamenném, Penzion U Macků, Chalupa Jarmila, Chalupa Dolní Bečva, Na Pasekách, Radhošťský rybník - Chata 1, Chata Dolinka, Chalupa pod hruškou, Valašská dřevěnice, Chalupa Jablůnka, Chalupa Valachy, Rekreační středisko OBZOR, Chaty Barborka.

byty k pronájmu v Praze :: pizzerie :: ubytování, penziony Beskydy :: chaty a chalupy k pronajmutí :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: na horách :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2020 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2021 :: rezervační systém ubytování :: ochrana osobních údajů :: REGISTRACE objektu
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.e-chalupy.cz