Podklad mapy:
Kde jsem: Chaty a chalupy   Katalog 2020   Beskydy   Horní Lideč   Mapa

Horní Lideč - Beskydy: ubytování na mapě

Pohyb v mapě

Na mapě naleznete oranžové ikony představující různé možnosti ubytování.


Veškerý pohyb na mapě lze provádět pomocí myši. Pokud podržíte ukazatel myši nad oranžovou ikonou zobrazí se název objektu k pronájmu, při kliknutí zobrazíte podrobnější informace.

Na mapě naleznete oranžové ikony představující možnosti ubytování v Horní Lideči a okolí (chaty, chalupy, apartmány, penziony, levné ubytování v soukromí). Zelená ikona znázorňuje obec. Mapa zobrazuje pouze nejbližší okolí obce Horní Lideč. UPOZORNĚNÍ: poloha některých objektů nemusí odpovídat skutečnosti! Někteří majitelé si nepřejí zveřejňovat přesné umístění svého objektu.

Pohyb v mapě

Veškerý pohyb na mapě chat, chalup a ostatních možností ubytování pro Horní Lideč lze provádět pomocí myši. Pokud podržíte ukazatel myši nad oranžovou ikonou zobrazí se název objektu k pronájmu, při kliknutí zobrazíte podrobnější informace.

Pokud se Vám mapa nezobrazuje, zde jsou odkazy na chaty a chalupy a další ubytování v Horní Lideči a okolí: Chalupa Lazy pod Makytou, Chata u Hrbáčků, Penzion Pulčiny 43, Chata Horní Lideč, Chalupa na samotě, Chata U Krmelca, Chata Valašské Klobouky, Chata Lyžařská, Chata Lužná, Chata Azzy, Chalupa Na Příkrém, Chata Zděchov, Chalupa na Košáře, Chalupa pod smrky, Horská chata Grunt Vráblenka, Chalupa, Zavadilovy paseky, Turistická ubytovna u Skiareálu, Chata pod lesom, Dřevěnica U Azzyho, Chalupa U Vrchovských, Chata Luna, Ubytovanie „Vo dvore“, Chalupa Rozália, Chalupa Francova Lhota, Chata Zděchov, Chalupa Francova Lhota, U Pulčinské stezky, Chata Na pasece, Chalupa pod lesem u potoka.

byty k pronájmu v Praze :: pizzerie :: ubytování, penziony Beskydy :: chaty a chalupy k pronajmutí :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: na horách :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2020 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2021 :: rezervační systém ubytování :: ochrana osobních údajů :: REGISTRACE objektu
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.e-chalupy.cz