
V obci Malá Skála - Česky ráj nabízíme rekreační dům/chalupu k pronájmu pro max. 18 osob, v létě je možné využít i půdu domu pro spaní až 6 dalších osob (vhodné pro děti - velký hrací prostor, který ale není vytápěn). Původně selské stavení z roku 1850 se nachází v obci Malá Skála, jež je vyhledávanou lokalitou v CHKO Český ráj. Vhodné pro rodinné dovolené, skupinové výlety či rodinné oslavy.
Přízemí domu nabízí 2 ložnice pro celkem 7 osob, obývací pokoj a velkou kuchyni vybavenou myčkou, pračkou, sporákem s troubou, mikrovlnnou troubou a 2 lednice. Je zde 1 společná koupelna.
V patře je další samostatná (menší) kuchyně (sporák, trouba, lednice, mikrovlnka) a 4 ložnice pro 10 osob. Z chodby v patře je vstup na půdu, kde se vyspí dalších max. 6 osob (půdu možno obývat jen v letním období, není vytápěna). K dispozici jsou 2 koupelny.
Celková kapacita je max. 24 osob.
K domu patří oplocená zahrada s pergolou a grilem. Pro děti je zde i houpačka a pískoviště. Ubytování domácích mazlíčků možné po dohodě. Parkování na vlastním vyhrazeném travnatém pozemku pro max. 5 osobních aut.
Dům se nachází v centru obce. Najdete zde nespočet turistických tras (Zlatá stezka Českého ráje), cyklistických tras i kulturně historických objektů (muzea, hrady, zříceniny, skalní města... )
V létě koupání v řece Jizeře. Přímo z objektu se můžete vydat na zříceninu hradu Vranov - Pantheon nebo o něco vzdálenější hrad Frýdštejn, skalní město Kalich nebo Drábovna.
Potraviny jsou vzdáleny pouhých 150m od domu, v pěším dosahu je zde několik restauračních zařízení a také cukrárna. Autobusová zastávka (přímé spoje z Prahy do Harrachova) je 450m od domu, vlaková zastávka 500m.
Chalupa k pronajmutí poskytuje ubytování pro 4 až 24 osob v 5 ložnicích.
Ložnice, pokoje a další místnosti:
Apartmán "Zvonek" (přízemí): 7 lůžek (90m²)
- 4lůžkový pokoj (manželská postel+ 1 palanda)
- 3lůžkový pokoj (manželská postel)
- obývací pokoj (sedačka, televize, jídelní stůl)
- plně zařízená kuchyň (myčka nádobí, pračka, mikrovlnná trouba, kávovar, jídelní stůl)
- 1x sprcha + WC
- krbová kamna v kuchyni
Apartmán "Kopretina" (1.patro): 11 lůžek (100m²) a půda 4 - 6 lůžek
- 4lůžkový pokoj ( manželská postel a palanda, vlastní balkon)
- 1lůžkový mini pokoj (samostatné lůžko)
- 4lůžkový velký pokoj (samostatná lůžka, vlastní koupelna)
- 2lůžkový pokoj
- půda: 4 - 6 míst na spaní (lůžka + matrace), pouze květen - září (nevytápěno)
- zařízená kuchyň (lednice, sporák, trouba, mikrovlnná trouba, kávovar... )
- 2x sprcha + WC ( jedna koupelna společná pro 3 pokoje a půdu,
- samostatná koupelna pro 4lůžkový pokoj)
Sociální zařízení:
1x sprcha + WC (Apartmán "Zvonek" přízemí)
2x sprcha + WC (Apartmán "Kopretina" 1.patro)
Vytápění:
Plynové vytápění. Ohřev vody solárními panely. Půda je bez topení, vhodná pro pro období květen - září.
Doprava, parkování:
Malá Skála se nachází u hlavní silnice mezi Turnovem a Železným Brodem.
Zastávka vlaku i autobusu je snadno dosažitelná pešky. Parkovat lze na zahradě objektu.
V obci se nachází obchod ve vzdálenosti 150m od domu a 6 restaurací.
Součástí obou apartmánů je perfektně vybavená kuchyňka s ledničkou, rychlovarnou konvicí, mikrovlnou troubou, vařičem a kávovarem. Nádobí a další vybavení kuchyně je samozřejmostí.
Kuchyně v přízemí má navíc myčku a pračku. K dispozici jsou sušáky na prádlo.
Na zahradě můžete využít zastřešenou pergolu s grilem. Je zde dostatek venkovního nábytku pro až 25 osob (stoly, židle, lehátka, lenošky).
Půda (50 m2)je dostatecně prostorná například pro hraní dětí v nepříznivém počasí nebo jako extra ložnice. Nelze jí však vytápět (nevhodná v zimním období).
Malá Skála a okolí:
Obec Malá Skála se nachází v srdci Chráněné krajinné oblasti Český ráj a je perfektní destinací pro rodiny, milovníky přírody a aktivní turisty. Český ráj a s ním i Malá Skála je jednou z nejhezčích oblastí pro pěsí turistiku a cykloturistiku.
Přímo v obci je velké množství aktivního vyžití: kanoe, rafty, lanové centrum, lezení na skalách, plavání v řece, jízda na inlinech v Dolánkách, tůry pěšky nebo na horském kole. I lidé, kteří hledají kulturu, si tu najdou své. Můžete navštívit zříceninu hradu Vranov Pantheom, hrad Frýdštejn, historický Dlaskův statek v Dolánkach, Malosklaskou galerii v prvním patře restaurace Boučkův Statek nebo letní kino přímo na Malé Skále nebo v Turnově.
Nejbližší lyžařská střediska: Líšný (1km), Koberovy - Hamštejn (5km), Dobrá Voda, Zásada, Větrov, Obří sud Jeřmanice Javorník... atd
Turistické cíle v okolí:
Města Turnov, Železný Brod, Semily, Jičín, Jablonec nad Nisou.
Zámek Hrubý Rohozec, hrad Frýdštejn, hrad Vranov s kostelíkem Pantheon, zámek Sychrov, hrad Valdštejn, zříceniny Rotštejn a Zbihory, hrad Trosky.
Aquapark Babylon v Liberci.
Rozhledna Kopanina.
Pískovcové Suché Skály, skalní bludiště Chléviště u Besedic, Klokočské skály, hora Kozákov, Prachovské skály, Hrubosklaské skalní město.
Kozí farma v Pěncíně u Jablonce.
Muzeum Českého ráje v Turnově, Galerie Granát, Museum a Pojizerská Galerie Semily.
Jizerské hory (rozhledny, vodopády Jedlové, rašeliniště, přehrady Bedřichov a Josefův Důl.
Bobové dráhy na Javorníku u Hodkovic a v Janově nad Nisou.
Možnosti koupání: Žlutá plovárna - Malá Skála, koupaliště Bělá u Turnova, bazén Výšinka Turnov, koupaliště Turnov, lom Jílové u Držkova, koupaliště Chuchelna, koupaliště Sedmihorky, rybník Bažantník, Roudenský rybník, koupaliště Kacanovy, koupaliště Obří sud - Javorník, Malý a Velký písečák, koupaliště Bumbálka Jesenný, přehrada Mšeno, koupaliště Svijanský Újezd.
Blízká lyžařská střediska: Zásada, Koberovy - Hamštejn, Dráček Alšovice, Rychnov - Zálesí, Turnov - Struhy, Kozákov, Dobrá Voda, Buřín - Hodkovice nad Mohelkou, Nová Ves nad Nisou, Nad Nádražím - Semily.
Letní sezóna: 1.5.-30.9. 2024
Zimní sezóna: 1.3.-30.4., 1.10.-22.12. 2024
Minimální délka ubytování 2 noci.
Ceny za noc za celou chalupu |
Letní sezona: 5900 Kč |
Mimo sezonu: 5900 Kč |
Silvestr 2025 |
Silvestr nenabízíme |
volné objekty na Silvestra |
Ceny jsou platné při obsazení objektu do 10 osob.
Další osoby navíc: 420 Kč/noc/dospělí, 350 Kč/noc/děti do 18 let
Rekreační poplatek 30 Kč/dospělá osoba/noc se platí extra. Na děti se poplatek nevztahuje.
V ceně je zahrnuto povlečení, ručník, energie, závěrečný úklid.
REZERVAČNÍ PODMÍNKY 2024
Pokud není v komunikaci dohodnuto jinak, platí tyto platební podmínky:
50% záloha z celkové ceny pobytu do 14 dnů od potvrzení rezervace (100% záloha pro rezervace obdržené méně než 1 měsíc před příjezdem), doplatek do 7 dnů před začátkem pobytu.
Kauce
Součástí zálohy je kauce 3.000,- Kč.
Kauce se vrací v plné výši po ukončení pronájmu, pokud nedošlo k poškození majetku, a to zasláním na účet.
Storno pobytu:
Rezervace může být bezplatně stornována do 45 dnů před příjezdem. Za storno pobytu v kratší lhůtě účtujeme následující storno poplatky:
44-30 dní pře příjezdem: 50% z celkové ceny pobytu, 29-15 dní před příjezdem: 75% z celkové ceny pobytu, 14 dní a méně: 100% z celkové ceny pobytu
Platby:
Pobyt je možné uhradit pouze bankovním převodem. Omlouváme se, ale platební karty ani hotovost nepřijímáme. Děkujeme za pochopení.
Domluvíte se s námi česky, německy a anglicky. |
Telefon: Zobrazit telefonní číslo |
www.mala-skala.eu/cz/ |
autobus | Malá Skála (300m) |
vlak | Malá Skála (450m) |
restaurace | Restaurace Boučkův Statek (150m) |
koupání |
Žlutá plovárna (500m) |
lyžařský vlek | Líšný (3 km); Kozákov (13 km), Bedřichov (22 km),Tanvald (23 km) |
obchod | Malá Skala (150m) |
pošta | Malá Skála (1000m), Železný Brod (7 km) |
nákupní centrum | Turnov (8 km), Železný Brod (7 km) |
bankomat | CS, KB, GE Turnov (8 km), Železný Brod (7 km) |
les | Malá Skála 300 m |
Obecně: ubytování se psem
wifi, internet
nekuřácký objekt
dětská postýlka k dispozici
Vnitřní vybavení: krb / krbová kamna
televize
rychlovarná konvice
mikrovlnná trouba
lednička
myčka nádobí
pračka
sprchový kout
Venkovní vybavení: terasa
zahradní nábytek
gril
pískoviště
houpačka nebo jiné dětské hry
Okolí chalupy: oploceno
s parkováním
travnatá plocha
Možnosti zábavy: kola k dispozici
cykloturistika
tenisové kurty
rybaření
Tento objekt zatím nebyl hodnocen.
Nacházíte se na stránce ubytování Malá Skála v Českém ráji, objekt: Holiday House Malá Skála, chalupa k pronajmutí.
Chaty a chalupy k pronajmutí -::- webmaster e-chalupy.czDo 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.