
Objekt byl zasažen povodní a v současné době nelze poskytovat ubytování.
Chaloupka se nachází v klidné části obce Lipová - lázně, v ústraní od hlavní silnice. Ubytování zde je ideální pro ty z vás, kteří hledáte především soukromí a pohodu. Celková kapacita apartmánu je 10 osob, což je ideální pro rodinné dovolené, nebo menší akce s přáteli. Soukromí - pokud si u nás objednáte termín, nikdo jiný s vámi ubytovaný nebude (min. cena 1 - 5 osob). K chaloupce patří také udržovaná, oplocená zahrada se zastřešeným posezením a ohništěm, ideální pro letní večery. Potok, který teče hned u zahrady pak tvoří příjemné zátiší.
Pronájem apartmánu pro 10 osob ve 3 ložnicích.
Ložnice, pokoje a další místnosti:
Chaloupka poskytuje možnost ubytování pro 10 osob ve 3 ložnicích - dvě čtyřlůžkové, jedna dvoulůžková.
Sociální zařízení:
Prostorná koupelna - 2x WC, 2x sprchový kout s malým umyvadlem, 1x umyvadlo, fén na vlasy
Vytápění:
Objekt je vytápěn ústředním topením.
Doprava, parkování:
Parkovat je možné přímo u chaloupky, kde jsou místa pro čtyři auta.
Další objekty: Vila U Pošty (č. 8240).
V objektu je k dispozici vybavená kuchyňka - mikrovlnná trouba, lednice, plynový sporák(4 plotýnky), rychlovarná konvice, nádobí, pitná voda. Dále je možnost navštívit nedaleké restaurace.
Lednice, plynový sporák, mikrovlnná trouba, varná konvice, myčka nádobí, WIFI, ohniště, venkovní gril, zastřešené posezení.
Turistika - Zlatorudné mlýny, Přečerpávací vodní elektrárna Dlouhé Stráně - jeden ze 7 divů Česka - Za zlatou horečkou do Zlatých Hor, Lom Rampa u Jeseníku - krásné koupání v čisté vodě, kamenná rozhledna Zlatý Chlum, Jeskyně Na Pomezí, Jeskyně Na Špičáku, Rejvíz Mechové jezírko, rezervace Šerák - Keprník - Vozka - Jiřího chata na Šeráku, originální lesní bar,...
Lyžování - Lázeňský vrch - Lipová - lázně, Lyžařské středisko Bonera - Ramzová, Skipark Filipovice, Ski areál Miroslav,...
cykloturistika - Na kole k Mechovému jezírku, Čarodějnická cyklotrasa v Jeseníkách - po stopách inkvizice na kole, Bikerské Rychlebské stezky.
Možnosti koupání: bazén Jeseník - Priessnitz, koupaliště Jeseník, bazén Česká Ves, lom Žulová - Brankopy, Arcibiskupský lom, lom Vycpálek, lom Rampa, bazén Domašov - Bělá pod Pradědem, lom Žulová, lom Rokliny, lom Vaňkův lom, lom Štachlovice, koupaliště Velká Kraš, lom Kaolinka, Zlaté Jezero.
Blízká lyžařská střediska: Lázeňský vrch, Jeseník - Lázně, Miroslav - Lipová Lázně, Lyžařský areál Na Smrťáku, Kovárna - Horní Lipová, Ramzová - Bonera, Ramzová - Skiaréna R3, Ski klub Ramzová pod Klínem, Filipovice, Dětský lyžařský areál Zetocha Petříkov, Petříkov - Kaste + Relax, Petříkov, Ostružná - JONAS PARK, SKI OSTRUŽNÁ - ŘETĚZÁRNA, Na Hájovně Branná - trvale uzavřen.
Turistické cíle v okolí: Kluziště Jeseník, Šerák.
Letní sezóna: od 1. června do 30. září
Zimní sezóna: od 1. října do 31. května
Minimální délka ubytování 2 noci.
Ceny za noc za apartmán |
Zimní sezona: od 2250 Kč |
Letní sezona: od 1850 Kč |
Silvestr 2025 |
Silvestr nenabízíme |
volné objekty na Silvestra |
Letní sezona: 1.6.- 30.9.
1 - 5 osob 1850,- Kč/noc
- - 6 osob 2220,- Kč/noc
- - 7 osob 2590,- Kč/noc
- - 8 osob 2960,- Kč/noc
- - 9 osob 3240- Kč/noc
- 10 osob 3600- Kč/noc
Zimní sezona: 1.10.- 31.5.
1 - 5 osob 2250,- Kč/noc
- - 6 osob 2640,- Kč/noc
- - 7 osob 3010,- Kč/noc
- - 8 osob 3440,- Kč/noc
- - 9 osob 3780- Kč/noc
- 10 osob 4100,- Kč/noc
V měsíci, červenec a srpen, preferujeme týdenní pobyty.
Ubytování pouze na 1 noc - příplatek 200 Kč k ceně pobytu
Nástup na ubytování od 15: 00 hod, ukončení do 10: 00 hod. (jinak pouze po domluvě).
V ceně není zahrnutý místní poplatek 20 Kč/os. /noc (neplatí osoby mladší 18 let, osoby nevidomé a osoby s ZTP/P
Povlečení+ ručník je v ceně pobytu.
Pes - pouze malá plemena 100,- Kč/noc
Děti do 2 let(1 rok 365 dní)zdarma - bez nároku na lůžko. Lůžko, dětskou přikrývku, polštář a povlečení lze domluvit-200 Kč/celý pobyt
Dopředu požadujeme zálohu ve výši cca 30 =% ceny z celého pobytu.
Záloha je vratná:
- 0% v případě zrušení 7 a méně dní před příjezdem
-50% v případě zrušení 8-14 dní před příjezdem.
100% v případě zrušení 14 a více dní před příjezdem.
Ceník je platný od 1 .11. 2022
Telefon: Zobrazit telefonní číslo |
www.apartmavoblouku.cz |
FB/ApartmaVOblouku |
autobus | Lipová-lázně,,rest.Selská světnička (125m) |
vlak | Lipová Lázně zast. (250m), Lipová-lázně (2,6km) |
restaurace | Restaurace Na Rychtě (850m) |
koupání |
městské koupaliště Jeseník (3,6km), krytý plavecký bazén Česká Ves 8km, lom Vycpálek (12km), lom Rampa (16km) |
lyžařský vlek | SKI areál Lázaňský vrch (1,8km), SKI CENTRUM Miroslav (3,9km) RAMZOVÁ (9,2km) |
obchod | COOP (260m) |
pošta | Česká pošta - Lipová - lázně (800m) |
nákupní centrum | Kaufland (3,9km), Albert (4,3km) |
bankomat | Lipová - lázně (ČSOB - 1.5km), Jeseník (GE - 3.5km), Jeseník (ČS, KB - 3.7km) |
les | 1km |
Obecně: ubytování se psem
wifi, internet
nekuřácký objekt
dětská postýlka k dispozici
Vnitřní vybavení: televize
rychlovarná konvice
mikrovlnná trouba
lednička
myčka nádobí
sprchový kout
Venkovní vybavení: zahradní nábytek
ohniště
gril
pískoviště
Okolí apartmánu: oploceno
s parkováním
travnatá plocha
u potoku
Možnosti zábavy: cykloturistika
rybaření
Zima 2024 - Jaňďa s více rodinami
Celkové hodnocení: 100%
S ubytováním i komunikací s paní majitelkou jsme byli naprosto spokojeni. V apartmánu bylo čisto, teplo. Nebyl žádný problém.
Můžu všem vřele doporučit.
Léto 2022 - Aleš s rodinou
Celkové hodnocení: 98%
Velmi dobrý příštup ze strany majitelky. Byli jsme spokojeni a budeme se rádi vracet.
Léto 2022 s více rodinami
Celkové hodnocení: 96%
Léto 2021 s rodinou
Celkové hodnocení: 100%
Podzim 2020 se skupinou přátel
Celkové hodnocení: 100%
Léto 2020 v páru
Celkové hodnocení: 96%
Klidné místo. Blízká restaurace Selská světnička nijak neruší - zahrádku má na opačnou stranu do silnice. Čisté a prakticky zařízené vnitřní prostory. Velmi dobrá cena za celou chalupu i pro dva. Hezká zahrada s prostornou pergolou. Ze zahrady přístup k potoku s možností osvěžení. Určitě bychom se někdy příště rádi vrátili.
Pouze drobnost - ve vnitřních prostorách hodně slabá Wi-Fi. Ale pod pergolou funguje v pořádku. Dobrý způsob, jak udržet děti na čerstvém vzduchu:-)
Jaro 2020 - mravenecek s více rodinami
Celkové hodnocení: 98%
Klidné tiché místo. Kousek od Jeseníku . Možnost výběru z několika dostupných lyžařských center . Výborný přístup majitelky.
Snad jen že restaurace vedle ubytování má otevřeno jen pátek a sobota .Škoda když je nově zrestaurovaná ??.Ale to se dá vyřešit procházkou jinam .
Léto 2019 - Veronika s více rodinami
Celkové hodnocení: 100%
Byli jsme všichni moc spokojení. Paní majitelka s manželem moc příjemní a ochotní lidé.
Léto 2019 - Kubincovi se skupinou přátel
Celkové hodnocení: 100%
vstřicnost a ochota paní domácí že nás ubytovala i s dvěma psíky,moc pěkná chalupa které se nemá chybu, 100% spokojenost
žádne
Léto 2019 - Lucie Brzoskova s rodinou
Celkové hodnocení: 100%
Milá majitelka, chalupa perfektní, vybavená kuchyňka, venku gril, pěkná zahrada s grilem a pergolou. Všude blízko, výlety krásné.100%spokojenost!!!
Nacházíte se na stránce ubytování Lipová - lázně v Jeseníkách, objekt: Apartmá V Oblouku, apartmán k pronájmu.
Chaty a chalupy k pronajmutí -::- webmaster e-chalupy.czDo 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.