
Nabízíme příjemné ubytování v nově zrekonstruovaném a útulném apartmánu v obci Mlýneček. Apartmán o velikosti 1 + kk 40 m². Apartmán se nachází v 1.NP bez výtahu. Dispoziční řešení apartmánu: centrální prostorná chodba, ložnice, prostorný obývací pokoj s velkým kuchyňským koutem, samostatná koupelna společně s WC. Možnost využití prostor v přízemí, kde je sociální zařízení a velký stůl pro konání soukromých akcí, uskladnění kol aj.
Pronájem apartmánu pro 1 až 2 osoby v 1 ložnici.
Ložnice, pokoje a další místnosti:
V objektu se nacházejí jedna ložnice.
Sociální zařízení:
1x Sprchový kout, umyvadlo se zrcadlem, 1x WC.
Vytápění:
Elektrický přímotop.
Doprava, parkování:
Parkování přímo u objektu.
Vlastní kuchyň, lednice, mrazák, mikrovlnka, jídelní stůl.
Zařízení chaty - kompletně vybavená kuchyň, včetně chladničky, mrazáku, mikrovlnné trouby.
Ve společenské místnosti v přízemí je velký jídelní stůl a odpočinkový prostor s rádiem, televizí a DVD. WC + koupelna, bojler s teplou vodou. Ložnice včetně peřin a lůžkovin. Venkovní posezení, možnost táborového ohně, opékání buřtů, grilování. Parkování auta přímo před objektem.
Prostředí vybízí k různým sportovním aktivitám, jako je cyklistika, turistika a mnoho dalších.
Možnost koupání v nedalekém Lomečku u Starého Klíčova.
Směrem na západ - Český les.
Směrem na východ - Šumava.
Možnosti koupání: aquapark Kdyně, lom Starý Klíčov, koupaliště Babylon, bazén Domažlice, koupaliště Hájovna Kdyně, koupaliště Stanětice, rybník Podhájí, koupaliště Nýrsko, koupaliště Horšovský Týn, koupaliště Dešenice.
Letní sezóna: 1.5. - 30.9
Minimální délka ubytování 1 noc.
Ceny za noc za apartmán |
Letní sezona: 800 Kč |
Silvestr 2025 |
Silvestr nenabízíme |
volné objekty na Silvestra |
Telefon: Zobrazit telefonní číslo |
autobus | 20m |
vlak | 5 km |
restaurace | 4 km |
koupání |
2 km |
lyžařský vlek | 30 km |
obchod | 2,5 km |
pošta | 3 km |
nákupní centrum | 9 km |
bankomat | 8 km |
les | 20m |
Obecně: zákaz domácích mazlíčků
wifi, internet
nekuřácký objekt
společenská místnost
dětská postýlka k dispozici
majitel v objektu nebo jeho části
Vnitřní vybavení: televize
rychlovarná konvice
mikrovlnná trouba
lednička
pračka
sprchový kout
Venkovní vybavení: terasa
ohniště
gril
pískoviště
houpačka nebo jiné dětské hry
Okolí apartmánu: oploceno
s parkováním
apartmán na samotě
se zahradou
travnatá plocha
u potoku
u lesa
Možnosti zábavy: kola k dispozici
cykloturistika
blízká jízdárna
rybaření
Tento objekt zatím nebyl hodnocen.
Nacházíte se na stránce ubytování Mlýneček na Šumavě, objekt: Pronájem apartmánu, apartmán k pronajmutí.
Chaty a chalupy k pronajmutí -::- webmaster e-chalupy.czDo 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.