chaty a chalupy

Ubytování Smolné Pece - chaty a chalupy, penziony, apartmány, levné ubytování v soukromí v Smolných Pecích - oblast Západní Čechy

Ubytování Smolné Pece

Smolné Pece, okres Karlovy Vary

Zobrazit ubytování v okolí Smolných Pecí na mapě.

Chaty a chalupy v okolních obcích:

Nejdek - Suchá
ubytování Smolné Pece na chalupě k pronajmutí
2 až 8 osob
Nová Role
Penzion na horách - Nová Role Krušné hory
2 až 12 osob
Rájec
ubytování Rájec Chata k pronajmutí
2 až 5 osob
 
Nejdek
Chalupa k pronajmutí - Nejdek Krušné hory
1 až 6 osob
Lesík
ubytování Lesík Penzion na horách
1 až 11 osob

Ubytování v okolí Smolných Pecí

V okolí Smolných Pecí byly nalezeny další možnosti levného i kvalitního ubytování v Západních Čechách v těchto 9 obcích:

Okolní obce:

Možnosti sportu a zábavy

Dostupné skiareály a lyžařské sjezdovky: Pernink Velflink, Pernink - Pod nádražím, Merklín, Nové Hamry, Plešivec, Abertamy, Jáchymov - Náprava, Skipot - Potůčky, Novako, Neklid - Boží Dar.

Vodní plochy v dosahu Smolných Pecí: Děpoltovický rybník, vodní nádrž Lesík, přehrada Tatrovice, Velký rybník Hroznětín, rybník Šindelová - Tajch, koupaliště Horní Blatná, vodní nádrž Přebuz, aquapark Jáchymov, bazén Potůčky, Michal - koupaliště.

Tipy, zajímavosti, informace:

Smolné Pece - přidat informaci nebo Váš tip

K nabídce ubytování naleznete doplňující informace např. na mistopisy.cz/smolne-pece_58.html.

Přidejte svůj tip k obci Smolné Pece

Víte o nějaké zajímavosti v obci Smolné Pece nebo v okolí? Máte zde oblíbenou restauraci, hospůdku, skiareál nebo sjezdovku? Víte o zajímavém místě, možnosti koupání, tipu na výlet či atrakci v Smolných Pecích v Západních Čechách? Podělte se s námi a dejte tip ostatním, kteří se chystájí navštívit Západní Čechy!

Smolné Pece - přidat informaci nebo Váš tip

Navigace: Chaty a chalupy   Katalog 2018   Západní Čechy   Ubytování   Smolné Pece
byty k pronájmu :: ubytování, penziony Západní Čechy :: chaty a chalupy k pronajmutí :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2018 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2019 :: ochrana osobních údajů :: REGISTRACE objektu
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.

e-chalupy.cz