chaty a chalupy

Ubytování Nové Mitrovice - chaty a chalupy, penziony, apartmány, levné ubytování v soukromí v Nových Mitrovicích - oblast Západní Čechy

Chaty a chalupy k pronajmutí Nové Mitrovice

Ubytování Nové Mitrovice

Nové Mitrovice, okres Plzeň-jih

Zobrazit ubytování v okolí Nových Mitrovic na mapě.

Ubytování v okolí Nových Mitrovic

V okolí Nových Mitrovic byly nalezeny další možnosti levného i kvalitního ubytování v Západních Čechách v těchto 14 obcích:

Okolní obce:

Možnosti sportu a zábavy

Vodní plochy v dosahu Nových Mitrovic: koupaliště Blovice, koupaliště Věšín, koupaliště Nezvěstice, Koupaliště Sadoň, aquapark Rokycany, Borecký rybník, Myslívský rybník, Pustý rybník, koupaliště Nová Huť, vodní nádrž Záskalská.

Tipy, zajímavosti, informace:

Nové Mitrovice - přidat informaci nebo Váš tip

K nabídce ubytování naleznete doplňující informace např. na mistopisy.cz/nove-mitrovice_330.html.

Přidejte svůj tip k obci Nové Mitrovice

Víte o nějaké zajímavosti v obci Nové Mitrovice nebo v okolí? Máte zde oblíbenou restauraci, hospůdku, skiareál nebo sjezdovku? Víte o zajímavém místě, možnosti koupání, tipu na výlet či atrakci v Nových Mitrovicích v Západních Čechách? Podělte se s námi a dejte tip ostatním, kteří se chystájí navštívit Západní Čechy!

Nové Mitrovice - přidat informaci nebo Váš tip

Navigace: Chaty a chalupy   Katalog 2018   Západní Čechy   Ubytování   Nové Mitrovice
byty k pronájmu :: ubytování, penziony Západní Čechy :: chaty a chalupy k pronajmutí :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2018 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2019 :: ochrana osobních údajů :: REGISTRACE objektu
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.