chaty a chalupy

Ubytování Nové Mitrovice - chaty a chalupy, penziony, apartmány, levné ubytování v soukromí v Nových Mitrovicích - oblast Západní Čechy

Chaty a chalupy k pronajmutí Nové Mitrovice

Ubytování Nové Mitrovice

Nové Mitrovice, okres Plzeň-jih

Zobrazit ubytování v okolí Nových Mitrovic na mapě.

Ubytování v okolí Nových Mitrovic

V okolí Nových Mitrovic byly nalezeny další možnosti levného i kvalitního ubytování v Západních Čechách v těchto 13 obcích:

Okolní obce:

Možnosti sportu a zábavy

Vodní plochy v dosahu Nových Mitrovic: koupaliště Věšín, Myslívský rybník, Pustý rybník, vodní nádrž Záskalská, Cekovský rybník, Hnačovský rybník, aquapark Horažďovice, koupaliště Třebohostice, koupaliště Zadní Zborovice, rybník Valcha.

Tipy, zajímavosti, informace:

Nové Mitrovice - přidat informaci nebo Váš tip

K nabídce ubytování naleznete doplňující informace na místopisy.cz - Nové Mitrovice (Blovice).

Přidejte svůj tip k obci Nové Mitrovice

Víte o nějaké zajímavosti v obci Nové Mitrovice nebo v okolí? Máte zde oblíbenou restauraci, hospůdku, skiareál nebo sjezdovku? Víte o zajímavém místě, možnosti koupání, tipu na výlet či atrakci v Nových Mitrovicích v Západních Čechách? Podělte se s námi a dejte tip ostatním, kteří se chystájí navštívit Západní Čechy!

Nové Mitrovice - přidat informaci nebo Váš tip

Navigace: Chaty a chalupy   Katalog 2016 / 2017   Západní Čechy   Ubytování   Nové Mitrovice
byty k pronájmu :: ubytování, penziony Západní Čechy :: chaty a chalupy k pronajmutí :: pizzerie Plzeň-jih :: Dovolená last minute ochrana osobních údajů
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.