chaty a chalupy

Ubytování Loket - chaty a chalupy, penziony, apartmány, levné ubytování v soukromí v Loktu - oblast Západní Čechy

Chaty a chalupy k pronajmutí Loket

Ubytování Loket

Loket - Karlovy Vary, okres Karlovy Vary

Zobrazit ubytování v okolí Loktu na mapě.

Ubytování v okolí Loktu

V okolí Loktu byly nalezeny další možnosti levného i kvalitního ubytování v Západních Čechách v těchto 18 obcích:

Okolní obce:

Možnosti sportu a zábavy

Dostupné skiareály a lyžařské sjezdovky: Merklín, Pernink Velflink, Plešivec, Nové Hamry, Pernink - Pod nádražím, Abertamy, Jáchymov - Náprava, Mariánské lázně, Skipot - Potůčky, Neklid - Boží Dar.

Vodní plochy v dosahu Loktu: Michal - koupaliště, koupaliště Puleček, přehrada Stanovice, přehrada Tatrovice, Děpoltovický rybník, Bečov nad Teplou - Korunní rybník, Velký rybník Hroznětín, vodní nádrž Lesík , aquapark Jáchymov, koupaliště Horní Blatná.

Tipy, zajímavosti, informace:

Loket - přidat informaci nebo Váš tip

K nabídce ubytování naleznete doplňující informace na místopisy.cz - Loket (Sokolov).

Přidejte svůj tip k obci Loket

Víte o nějaké zajímavosti v obci Loket nebo v okolí? Máte zde oblíbenou restauraci, hospůdku, skiareál nebo sjezdovku? Víte o zajímavém místě, možnosti koupání, tipu na výlet či atrakci v Loktu v Západních Čechách? Podělte se s námi a dejte tip ostatním, kteří se chystájí navštívit Západní Čechy!

Loket - přidat informaci nebo Váš tip

byty k pronájmu :: ubytování, penziony Západní Čechy :: chaty a chalupy k pronajmutí :: pizzerie Karlovy Vary :: Dovolená last minute ochrana osobních údajů
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.