chaty a chalupy

Ubytování Krašovice - chaty a chalupy, penziony, apartmány, levné ubytování v soukromí v Krašovicích - oblast Západní Čechy

Chaty a chalupy k pronajmutí Krašovice

Ubytování Krašovice

Krašovice, okres Plzeň-sever

Zobrazit ubytování v okolí Krašovic na mapě.

Okolní chaty a chalupy:

Hvozd
ubytování Krašovice v apartmánu na horách
1 až 6 osob

Ubytování v okolí Krašovic

V okolí Krašovic byly nalezeny další možnosti levného i kvalitního ubytování v Západních Čechách v těchto 20 obcích:

Okolní obce:

Možnosti sportu a zábavy

Vodní plochy v dosahu Krašovic: koupaliště Plasy, koupaliště Manětín, přehrada Hracholusky, bazén Plzeň, koupaliště Kralovice, Koupaliště Tlučná, vodní nádrž České Údolí, koupaliště Líně, koupaliště Nýřany, koupaliště Starý Plzenec.

Tipy, zajímavosti, informace:

Krašovice - přidat informaci nebo Váš tip

K nabídce ubytování naleznete doplňující informace např. na mistopisy.cz/krasovice_7485.html.

Přidejte svůj tip k obci Krašovice

Víte o nějaké zajímavosti v obci Krašovice nebo v okolí? Máte zde oblíbenou restauraci, hospůdku, skiareál nebo sjezdovku? Víte o zajímavém místě, možnosti koupání, tipu na výlet či atrakci v Krašovicích v Západních Čechách? Podělte se s námi a dejte tip ostatním, kteří se chystájí navštívit Západní Čechy!

Krašovice - přidat informaci nebo Váš tip

byty k pronájmu :: ubytování, penziony Západní Čechy :: chaty a chalupy k pronajmutí :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2017 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2018 :: ochrana osobních údajů
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.