chaty a chalupy

Ubytování Karlovy Vary - chaty a chalupy, penziony, apartmány, levné ubytování v soukromí v Karlových Varech - oblast Západní Čechy

Chaty a chalupy k pronajmutí Karlovy Vary

Ubytování Karlovy Vary

Karlovy Vary, okres Karlovy Vary

Apartmán ŠIK

ubytování Karlovy Vary v apartmánu
2 až 5 osob
3 ložnice

APARTMÁNY ŠIK - OD KVĚTNA 2018!!!! nabízíme prostorné apartmány ŠIK s panoramatickým výhledem na město KARLOVY VARY. Cena od 350czk za osobu. ZA SUPER...

ceny ubytování (apartmán/týden):
Léto: od 12000 kč

Zobrazit ubytování v okolí Karlových Varů na mapě.

Okolní chaty a chalupy:

Kolová - K. Vary
Apartmán na horách - Kolová okres Karlovy Vary Západní Čechy
1 až 5 osob
 
Nová Role
Penzion na horách - okolí Karlových Varů
2 až 12 osob
Dubina
ubytování Karlovy Vary v penzionu na horách
1 až 21 osob
Hroznětín
Chalupa k pronájmu - Hroznětín Krušné hory
2 až 12 osob
Loket
ubytování Loket u Karlových Varů Chata k pronájmu
4 až 9 osob

Ubytování v okolí Karlových Varů

V okolí Karlových Varů byly nalezeny další možnosti levného i kvalitního ubytování v Západních Čechách v těchto 6 obcích:

Okolní obce:

Možnosti sportu a zábavy

Dostupné skiareály a lyžařské sjezdovky: Merklín, Plešivec, Jáchymov - Náprava, Abertamy, Pernink Velflink, Pernink - Pod nádražím, Nové Hamry, Neklid - Boží Dar, Novako, Klínovec.

Vodní plochy v dosahu Karlových Varů: Děpoltovický rybník, Velký rybník Hroznětín, přehrada Stanovice, koupaliště Puleček, přehrada Tatrovice, aquapark Jáchymov, vodní nádrž Lesík, Michal - koupaliště, Bečov nad Teplou - Korunní rybník, koupaliště Horní Blatná.

Tipy, zajímavosti, informace:

Karlovy Vary - přidat informaci nebo Váš tip

K nabídce ubytování naleznete doplňující informace např. na mistopisy.cz/karlovy-vary_43.html.

Přidejte svůj tip k obci Karlovy Vary

Víte o nějaké zajímavosti v obci Karlovy Vary nebo v okolí? Máte zde oblíbenou restauraci, hospůdku, skiareál nebo sjezdovku? Víte o zajímavém místě, možnosti koupání, tipu na výlet či atrakci v Karlových Varech v Západních Čechách? Podělte se s námi a dejte tip ostatním, kteří se chystájí navštívit Západní Čechy!

Karlovy Vary - přidat informaci nebo Váš tip

byty k pronájmu :: ubytování, penziony Západní Čechy :: chaty a chalupy k pronajmutí :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2017 :: jarní prázdniny 2018 :: ochrana osobních údajů
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.