chaty a chalupy

Ubytování Karlovy Vary - chaty a chalupy, penziony, apartmány, levné ubytování v soukromí v Karlových Varech - oblast Západní Čechy

Chaty a chalupy k pronajmutí Karlovy Vary

Ubytování Karlovy Vary

Karlovy Vary, okres Karlovy Vary

Zobrazit ubytování v okolí Karlových Varů na mapě.

Okolní chaty a chalupy:

Kolová - K. Vary
ubytování Karlovy Vary v apartmánu na horách
1 až 5 osob
Nová Role
ubytování Nová Role Penzion na horách
2 až 14 osob
 
Dubina
Penzion na horách - okolí Karlových Varů
1 až 21 osob
Hroznětín
ubytování Karlovy Vary na chalupě k pronájmu
2 až 12 osob

Ubytování v okolí Karlových Varů

V okolí Karlových Varů byly nalezeny další možnosti levného i kvalitního ubytování v Západních Čechách v těchto 15 obcích:

Okolní obce:

Možnosti sportu a zábavy

Dostupné skiareály a lyžařské sjezdovky: Merklín, Plešivec, Jáchymov - Náprava, Abertamy, Pernink Velflink, Pernink - Pod nádražím, Nové Hamry, Neklid - Boží Dar, Novako, Klínovec.

Vodní plochy v dosahu Karlových Varů: Děpoltovický rybník, Velký rybník Hroznětín, přehrada Stanovice, koupaliště Puleček, přehrada Tatrovice, aquapark Jáchymov, vodní nádrž Lesík , Michal - koupaliště, Bečov nad Teplou - Korunní rybník, koupaliště Horní Blatná.

Tipy, zajímavosti, informace:

Karlovy Vary - přidat informaci nebo Váš tip

K nabídce ubytování naleznete doplňující informace na místopisy.cz - Karlovy Vary (Karlovy Vary).

Přidejte svůj tip k obci Karlovy Vary

Víte o nějaké zajímavosti v obci Karlovy Vary nebo v okolí? Máte zde oblíbenou restauraci, hospůdku, skiareál nebo sjezdovku? Víte o zajímavém místě, možnosti koupání, tipu na výlet či atrakci v Karlových Varech v Západních Čechách? Podělte se s námi a dejte tip ostatním, kteří se chystájí navštívit Západní Čechy!

Karlovy Vary - přidat informaci nebo Váš tip

byty k pronájmu :: ubytování, penziony Západní Čechy :: chaty a chalupy k pronajmutí :: pizzerie Karlovy Vary :: Dovolená last minute ochrana osobních údajů
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.