chaty a chalupy

Ubytování Kamýk - chaty a chalupy, penziony, apartmány, levné ubytování v soukromí v Kamýku - oblast Západní Čechy

Ubytování Kamýk

Kamýk - Švihov, okres Klatovy

chalupa Kovárna

ubytování Kamýk na chalupě
1 až 6 osob
2 ložnice

Téměř stoletá venkovská usedlost s uzavřeným dvorem, průběžně rekonstruovaná, s dispozičním řešením 2+kk, kde najdete zázemí pro příjemně strávenou dovolenou max. pro 6 lidí. Perfektní místo...

ceny ubytování (chalupa/týden):
Léto: 6900 kč / Zima: 4900 kč
Mimo sezónu: 4900 kč

Zobrazit ubytování v okolí Kamýku na mapě.

Chaty a chalupy v okolních obcích:

Předslav
ubytování Kamýk na chalupě k pronajmutí
2 až 9 osob
Mezihoří
Chalupa k pronajmutí - Mezihoří Šumava
1 až 6 osob
 
Klatovy
Vila na horách - okolí Kamýku
1 až 10 osob

Ubytování v okolí Kamýku

V okolí Kamýku byly nalezeny další možnosti levného i kvalitního ubytování v Západních Čechách v těchto 19 obcích:

Okolní obce:

Možnosti sportu a zábavy

Dostupné skiareály a lyžařské sjezdovky: Kocourov, Nýrsko, Javorná, Hojsova Stráž - Vyhlídka, Hojsova Stráž - Dlouhá louka, Brčálník - Hojsova Stráž, Pancíř, Železná Ruda - Špičák, Hartmanice, ALPALOUKA - Železná Ruda.

Vodní plochy v dosahu Kamýku: bazén Klatovy, koupaliště Roupov, Hnačovský rybník, koupaliště Černotín, rybník Valcha, koupaliště Čižice, koupaliště Nýrsko, rybník Bušek, koupaliště Losiná, Biotop Mokrouš.

Tipy, zajímavosti, informace:

Kamýk - přidat informaci nebo Váš tip

K nabídce ubytování naleznete doplňující informace např. na mistopisy.cz/kamyk_3077.html.

perfektní toulky po okolí

vodní hrad Švihov, zámek Červené Poříčí, zámek Chudenice, vyhlídka Bolfánek, arboretum - krásná Americká zahrada, poblíž Rusalčino jezírko, klatovské katakomby, barokní lékárna... prostě je kam jít!

Přidejte svůj tip k obci Kamýk

Víte o nějaké zajímavosti v obci Kamýk nebo v okolí? Máte zde oblíbenou restauraci, hospůdku, skiareál nebo sjezdovku? Víte o zajímavém místě, možnosti koupání, tipu na výlet či atrakci v Kamýku v Západních Čechách? Podělte se s námi a dejte tip ostatním, kteří se chystájí navštívit Západní Čechy!

Kamýk - přidat informaci nebo Váš tip

byty k pronájmu :: ubytování, penziony Západní Čechy :: chaty a chalupy k pronajmutí :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2018 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2019 :: ochrana osobních údajů :: REGISTRACE objektu
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.

e-chalupy.cz