chaty a chalupy

Ubytování Kamýk - chaty a chalupy, penziony, apartmány, levné ubytování v soukromí v Kamýku - oblast Západní Čechy

Chaty a chalupy k pronajmutí Kamýk

Ubytování Kamýk

Kamýk - Švihov, okres Klatovy

chalupa Kovárna

ubytování Kamýk na chalupě
6 osob
2 ložnice

Téměř stoletá venkovská usedlost s uzavřeným dvorem, průběžně rekonstruovaná, s dispozičním řešením 2+kk, kde najdete zázemí pro příjemně strávenou dovolenou max. pro 6 lidí. Perfektní místo...

ceny ubytování (chalupa/týden):
Léto: 6500 kč / Zima: 4500 kč
Mimo sezónu: 4500 kč

Zobrazit ubytování v okolí Kamýku na mapě.

Okolní chaty a chalupy:

Klatovy
Vila na horách - Klatovy Šumava
1 až 10 osob

Ubytování v okolí Kamýku

V okolí Kamýku byly nalezeny další možnosti levného i kvalitního ubytování v Západních Čechách v těchto 7 obcích:

Okolní obce:

Možnosti sportu a zábavy

Dostupné skiareály a lyžařské sjezdovky: Kocourov, Nýrsko, Javorná, Hojsova Stráž - Vyhlídka, Hojsova Stráž - Dlouhá louka, Brčálník - Hojsova Stráž, Pancíř, Železná Ruda - Špičák, Hartmanice, ALPALOUKA - Železná Ruda.

Vodní plochy v dosahu Kamýku: koupaliště Roupov, Hnačovský rybník, rybník Valcha, rybník Bušek, přehrada Nýrsko, vodní nádrž České Údolí, koupaliště Petrovice u Sušice, aquapark Sušice, koupaliště Sušice, koupaliště Hartmanice.

Tipy, zajímavosti, informace:

Kamýk - přidat informaci nebo Váš tip

K nabídce ubytování naleznete doplňující informace na místopisy.cz - Kamýk (Litoměřice).

perfektní toulky po okolí

vodní hrad Švihov, zámek Červené Poříčí, zámek Chudenice, vyhlídka Bolfánek, arboretum - krásná Americká zahrada, poblíž Rusalčino jezírko, klatovské katakomby, barokní lékárna... prostě je kam jít!

Přidejte svůj tip k obci Kamýk

Víte o nějaké zajímavosti v obci Kamýk nebo v okolí? Máte zde oblíbenou restauraci, hospůdku, skiareál nebo sjezdovku? Víte o zajímavém místě, možnosti koupání, tipu na výlet či atrakci v Kamýku v Západních Čechách? Podělte se s námi a dejte tip ostatním, kteří se chystájí navštívit Západní Čechy!

Kamýk - přidat informaci nebo Váš tip

byty k pronájmu :: ubytování, penziony Západní Čechy :: chaty a chalupy k pronajmutí :: pizzerie Klatovy :: Dovolená last minute ochrana osobních údajů
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.