chaty a chalupy

Ubytování Dubina - chaty a chalupy, penziony, apartmány, levné ubytování v soukromí v Dubině - oblast Západní Čechy

Ubytování Dubina

Dubina - Šemnice, okres Karlovy Vary

Zobrazit ubytování v okolí Dubiny na mapě.

Chaty a chalupy v okolních obcích:

Radošov-Kyselka
ubytování Dubina v penzionu na horách
1 až 11 osob
Kyselka-Radošov
Penzion na horách - Kyselka - Radošov Krušné hory
1 až 16 osob
Stružná
ubytování Stružná Rekreační dům na horách
8 osob
 

Ubytování v okolí Dubiny

V okolí Dubiny byly nalezeny další možnosti levného i kvalitního ubytování v Západních Čechách v těchto 11 obcích:

Okolní obce:

Možnosti sportu a zábavy

Dostupné skiareály a lyžařské sjezdovky: Merklín, Jáchymov - Náprava, Plešivec, Klínovec, Abertamy, Neklid - Boží Dar, Novako, Loučná pod Klínovcem, Horní Halže, Kovářská.

Vodní plochy v dosahu Dubiny: Velký rybník Hroznětín, přehrada Stanovice, Děpoltovický rybník, aquapark Jáchymov, přehrada Žlutice, aquapark Klášterec nad Ohří, Bečov nad Teplou - Korunní rybník, Luhovský rybník.

Přidejte svůj tip k obci Dubina

Víte o nějaké zajímavosti v obci Dubina nebo v okolí? Máte zde oblíbenou restauraci, hospůdku, skiareál nebo sjezdovku? Víte o zajímavém místě, možnosti koupání, tipu na výlet či atrakci v Dubině v Západních Čechách? Podělte se s námi a dejte tip ostatním, kteří se chystájí navštívit Západní Čechy!

Dubina - přidat informaci nebo Váš tip

byty k pronájmu :: ubytování, penziony Západní Čechy :: chaty a chalupy k pronajmutí :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2018 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2019 :: ochrana osobních údajů :: REGISTRACE objektu
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.

e-chalupy.cz