chaty a chalupy

Ubytování Dolní Hluboká - chaty a chalupy, penziony, apartmány, levné ubytování v soukromí v Dolní Hluboké - oblast Západní Čechy

Chaty a chalupy k pronajmutí Dolní Hluboká

Ubytování Dolní Hluboká

Dolní Hluboká - Bečov nad Teplou, okres Karlovy Vary

Apartmán - ubytování v soukromí - Dolní Hluboká

ubytování Dolní Hluboká v apartmánu
2 až 4 osoby
2 ložnice

Dvougenerační rodinný dům v Dolní Hluboké u Bečova nad Teplou (okr. Sokolov) v klidném a krásném prostředí CHKO Slavkovský les. Bečov nad Teplou 1,5km, Karlovy Vary...

ceny ubytování (apartmán/týden):
Léto: 5500 kč
Mimo sezónu: 5500 kč

Zobrazit ubytování v okolí Dolní Hluboké na mapě.

Okolní chaty a chalupy:

Bečov nad Teplou
ubytování Dolní Hluboká v apartmánu na horách
1 až 7 osob
Vodná
Apartmán na horách - Vodná u Bečova nad Teplou Západní Čechy
7 osob
Bečov nad Teplou
ubytování Bečov nad Teplou Penzion na horách
1 až 20 osob
 

Ubytování v okolí Dolní Hluboké

V okolí Dolní Hluboké byly nalezeny další možnosti levného i kvalitního ubytování v Západních Čechách v těchto 6 obcích:

Okolní obce:

Možnosti sportu a zábavy

Dostupné skiareály a lyžařské sjezdovky: Mariánské lázně, Merklín, Plešivec, Pernink Velflink, Abertamy, Pernink - Pod nádražím, Jáchymov - Náprava, Nové Hamry, Neklid - Boží Dar, Novako.

Vodní plochy v dosahu Dolní Hluboké: Bečov nad Teplou - Korunní rybník, koupaliště Puleček, přehrada Stanovice, Michal - koupaliště, Luhovský rybník, koupaliště Lido, Děpoltovický rybník, Velký rybník Hroznětín, přehrada Tatrovice, vodní nádrž Lesík .

Přidejte svůj tip k obci Dolní Hluboká

Víte o nějaké zajímavosti v obci Dolní Hluboká nebo v okolí? Máte zde oblíbenou restauraci, hospůdku, skiareál nebo sjezdovku? Víte o zajímavém místě, možnosti koupání, tipu na výlet či atrakci v Dolní Hluboké v Západních Čechách? Podělte se s námi a dejte tip ostatním, kteří se chystájí navštívit Západní Čechy!

Dolní Hluboká - přidat informaci nebo Váš tip

Navigace: Chaty a chalupy   Katalog 2016 / 2017   Západní Čechy   Ubytování   Dolní Hluboká
byty k pronájmu :: ubytování, penziony Západní Čechy :: chaty a chalupy k pronajmutí :: pizzerie Karlovy Vary :: Dovolená last minute ochrana osobních údajů
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.