chaty a chalupy

Ubytování Chodová Planá - chaty a chalupy, penziony, apartmány, levné ubytování v soukromí v Chodové Plané - oblast Západní Čechy

Ubytování Chodová Planá

Chodová Planá, okres Tachov

Zobrazit ubytování v okolí Chodové Plané na mapě.

Chaty a chalupy v okolních obcích:

 
Mariánské Lázně
Apartmán na horách - okolí Chodové Plané
8 až 12 osob

Ubytování v okolí Chodové Plané

V okolí Chodové Plané byly nalezeny další možnosti levného i kvalitního ubytování v Západních Čechách v těchto 19 obcích:

Okolní obce:

Možnosti sportu a zábavy

Dostupné skiareály a lyžařské sjezdovky: Mariánské lázně, Přímda.

Vodní plochy v dosahu Chodové Plané: koupaliště Lido, koupaliště Tachov, Bečov nad Teplou - Korunní rybník, aquapark Přimda, koupaliště Puleček, Michal - koupaliště, přehrada Stanovice.

Tipy, zajímavosti, informace:

Chodová Planá - přidat informaci nebo Váš tip

K nabídce ubytování naleznete doplňující informace např. na mistopisy.cz/chodova-plana_9739.html.

Přidejte svůj tip k obci Chodová Planá

Víte o nějaké zajímavosti v obci Chodová Planá nebo v okolí? Máte zde oblíbenou restauraci, hospůdku, skiareál nebo sjezdovku? Víte o zajímavém místě, možnosti koupání, tipu na výlet či atrakci v Chodové Plané v Západních Čechách? Podělte se s námi a dejte tip ostatním, kteří se chystájí navštívit Západní Čechy!

Chodová Planá - přidat informaci nebo Váš tip

Navigace: Chaty a chalupy   Katalog 2018   Západní Čechy   Ubytování   Chodová Planá
byty k pronájmu :: ubytování, penziony Západní Čechy :: chaty a chalupy k pronajmutí :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2018 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2019 :: ochrana osobních údajů :: REGISTRACE objektu
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.

e-chalupy.cz