chaty a chalupy

Ubytování Chocenický Újezd - chaty a chalupy, penziony, apartmány, levné ubytování v soukromí v Chocenickém Újezdě - oblast Západní Čechy

Chaty a chalupy k pronajmutí Chocenický Újezd

Ubytování Chocenický Újezd

Chocenický Újezd - Letiny, okres Plzeň-jih

Zobrazit ubytování v okolí Chocenického Újezdu na mapě.

Okolní chaty a chalupy:

Řenče
ubytování Chocenický Újezd na chalupě k pronajmutí
2 až 5 osob
Netunice
Chalupa k pronájmu - Netunice Západní Čechy
2 až 5 osob

Ubytování v okolí Chocenického Újezdu

V okolí Chocenického Újezdu byly nalezeny další možnosti levného i kvalitního ubytování v Západních Čechách v těchto 18 obcích:

Okolní obce:

Možnosti sportu a zábavy

Dostupné skiareály a lyžařské sjezdovky: Kocourov.

Vodní plochy v dosahu Chocenického Újezdu: vodní nádrž České Údolí, Myslívský rybník, Hnačovský rybník, rybník Valcha, lom Čimické jezírko, rybník Bušek.

Přidejte svůj tip k obci Chocenický Újezd

Víte o nějaké zajímavosti v obci Chocenický Újezd nebo v okolí? Máte zde oblíbenou restauraci, hospůdku, skiareál nebo sjezdovku? Víte o zajímavém místě, možnosti koupání, tipu na výlet či atrakci v Chocenickém Újezdě v Západních Čechách? Podělte se s námi a dejte tip ostatním, kteří se chystájí navštívit Západní Čechy!

Chocenický Újezd - přidat informaci nebo Váš tip

Navigace: Chaty a chalupy   Katalog 2016 / 2017   Západní Čechy   Ubytování   Chocenický Újezd
byty k pronájmu :: ubytování, penziony Západní Čechy :: chaty a chalupy k pronajmutí :: pizzerie Plzeň-jih :: Dovolená last minute ochrana osobních údajů
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.