chaty a chalupy

Ubytování Chocenický Újezd - chaty a chalupy, penziony, apartmány, levné ubytování v soukromí v Chocenickém Újezdě - oblast Západní Čechy

Ubytování Chocenický Újezd

Chocenický Újezd - Letiny, okres Plzeň-jih

Zobrazit ubytování v okolí Chocenického Újezdu na mapě.

Chaty a chalupy v okolních obcích:

Řenče
ubytování Chocenický Újezd na chalupě k pronajmutí
2 až 5 osob
Netunice
Chalupa k pronájmu - Netunice Západní Čechy
2 až 5 osob

Ubytování v okolí Chocenického Újezdu

V okolí Chocenického Újezdu byly nalezeny další možnosti levného i kvalitního ubytování v Západních Čechách v těchto 22 obcích:

Okolní obce:

Možnosti sportu a zábavy

Dostupné skiareály a lyžařské sjezdovky: Kocourov.

Vodní plochy v dosahu Chocenického Újezdu: koupaliště Blovice, koupaliště Nezvěstice, koupaliště Čižice, koupaliště Losiná, koupaliště Starý Plzenec, vodní nádrž České Údolí, Myslívský rybník, bazén Plzeň, aquapark Rokycany, Borecký rybník.

Přidejte svůj tip k obci Chocenický Újezd

Víte o nějaké zajímavosti v obci Chocenický Újezd nebo v okolí? Máte zde oblíbenou restauraci, hospůdku, skiareál nebo sjezdovku? Víte o zajímavém místě, možnosti koupání, tipu na výlet či atrakci v Chocenickém Újezdě v Západních Čechách? Podělte se s námi a dejte tip ostatním, kteří se chystájí navštívit Západní Čechy!

Chocenický Újezd - přidat informaci nebo Váš tip

Navigace: Chaty a chalupy   Katalog 2018   Západní Čechy   Ubytování   Chocenický Újezd
byty k pronájmu :: ubytování, penziony Západní Čechy :: chaty a chalupy k pronajmutí :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2018 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2019 :: ochrana osobních údajů :: REGISTRACE objektu
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.

e-chalupy.cz