Chata Pohoda

ubytování Západní Čechy, Chata Pohoda

Západní Čechy

chata k pronajmutí Radnice Západní Čechy
Navigace: Chaty a chalupy   Katalog 2018   Západní Čechy   chata Radnice u Rokycan

Chata Pohoda - Radnice u Rokycan

(č.0286)
chata ubytování Radnice u Rokycan Západní Čechy
Chata Pohoda

Toto je archivní záznam!!!
>> zobrazit podobné ubytování

Aktuální záznam naleznete zde:
Chata Pohoda


Chata Pohoda nemá již aktivní prezentaci ubytování na e-chalupy.cz! Tato stránka slouží pouze pro možnost zpětného dohledání. K dispozici je úvodní fotka a poloha objektu v obci Radnice u Rokycan.

Prezentace bývá zrušena z různých důvodů: majitelé objekt prodají, začnou ho používat pro vlastní potřebu a již ho dále nepronajímají nebo si u nás nepřejí nadále inzerovat.

Respektujte to prosím, pokud chcete objekt Chata Pohoda kontaktovat použijte kontaktní údaje, které jste získali při komunikaci v minulosti.

Je možné, že objekt Chata Pohoda je v katalogu prezentování znovu pod jiným číslem objektu. Použijte prosím vyhledávání, odkazy v menu nebo výpis podobných objektů níže.Chata Pohoda - podobné ubytování:

Hromnice - Planá
ubytování  na chatě k pronajmutí - Hromnice - Planá
2 až 5 osob
Sebečice
ubytování  na chalupě k pronajmutí - Sebečice
2 až 6 osob

Okolní koupaliště:

Možnosti koupání: vodní nádrž Záskalská, Cekovský rybník, koupaliště Nová Huť, Borecký rybník, aquapark Rokycany, koupaliště Kralovice, koupaliště Plasy, bazén Hořovice, aquapark Hořovice, koupaliště Starý Plzenec.

Podobné ubytování nebo pronájem v okolí Radnice

Vranov : Plzeň - Božkov : Hracholusky : Plzeň Valcha : Zvíkovec : Útěchovice : Pňovany : Komušín : Záhoří : Blahousty

Nacházíte se na stránce ubytování Sebečice v Západních Čechách, objekt: Pronájem chalupy Rokycansko, Chalupa k pronajmutí.

Chaty a chalupy k pronajmutí -::- Archív neaktivních chat a chalup -::- webmaster e-chalupy.cz
ubytování Radnice :: ubytování na chatách a chalupách :: pronájem chaty v Západních Čechách :: penzion Západní Čechy počítadlo :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2018 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2019 :: ochrana osobních údajů :: REGISTRACE objektu
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.