chaty a chalupy

Ubytování Vatín - chaty a chalupy, penziony, apartmány, levné ubytování v soukromí na Vatíně - oblast Vysočina

Chaty a chalupy k pronajmutí Vatín

Ubytování Vatín

Vatín, okres Žďár nad Sázavou

Zobrazit ubytování v okolí Vatína na mapě.

Chaty a chalupy v okolních obcích:

Nové Veselí
ubytování Nové Veselí Penzion na horách
1 až 9 osob
 
Hlinné
ubytování Vatín na chatě k pronájmu
18 osob
Pokojov
Chata k pronájmu - Pokojov Vysočina
4 osoby
Radňovice
Penzion na horách - okolí Vatína
30 osob

Možnosti sportu a zábavy

Dostupné skiareály a lyžařské sjezdovky: Harusův kopec - Nové Město na Moravě, SKI DĚDKOV, Fajtův kopec, Svratka, Hlinsko, Trhová kamenice, Hluboká, Baby Třebíč - Pod kostelíčkem.

Vodní plochy v dosahu Vatína: bazén Žďár nad Sázavou, Pokojov - Rybník Rendlíček, vodní nádrž Pilská, přírodní koupaliště Nové Město na Moravě, vodní nádrž Strž, rybník Sykovec, Medlovský rybník, rybník Velké Dářko, koupaliště Šiklův Mlýn, Milovský rybník.

Tipy, zajímavosti, informace:

Vatín - přidat informaci nebo Váš tip

K nabídce ubytování naleznete doplňující informace např. na mistopisy.cz/vatin_9950.html.

Přidejte svůj tip k obci Vatín

Víte o nějaké zajímavosti v obci Vatín nebo v okolí? Máte zde oblíbenou restauraci, hospůdku, skiareál nebo sjezdovku? Víte o zajímavém místě, možnosti koupání, tipu na výlet či atrakci na Vatíně na Vysočině? Podělte se s námi a dejte tip ostatním, kteří se chystájí navštívit Vysočina!

Vatín - přidat informaci nebo Váš tip

byty k pronájmu :: ubytování, penziony Vysočina :: chaty a chalupy k pronajmutí :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2017 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2018 :: ochrana osobních údajů
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.