chaty a chalupy

Ubytování Šachotín - chaty a chalupy, penziony, apartmány, levné ubytování v soukromí v Šachotíně - oblast Vysočina

Ubytování Šachotín

Šachotín - Šlapanov, okres Havlíčkův Brod

Zobrazit ubytování v okolí Šachotína na mapě.

Chaty a chalupy v okolních obcích:

Nové Dvory
Apartmán na horách - Nové Dvory Vysočina
2 až 10 osob

Ubytování v okolí Šachotína

V okolí Šachotína byly nalezeny další možnosti levného i kvalitního ubytování na Vysočině v těchto 42 obcích:

Okolní obce:

Možnosti sportu a zábavy

Dostupné skiareály a lyžařské sjezdovky: Vysoká u Hav. Brodu, Šacberk, Svatá Anna, Luka nad Jihlavou, Brtnice, Hluboká, Trhová kamenice, Jalovec.

Vodní plochy v dosahu Šachotína: koupaliště Přibyslav, Polná - Zimák, bazén Havlíčkův Brod, Havlíčkův Brod - rybník Cihlář, koupaliště Havličkův Brod, koupaliště Měšín, rybník Pávov, koupaliště Úsobí, Černý rybník u Jihlavy, Jihlava - rybník Borovinka.

Přidejte svůj tip k obci Šachotín

Víte o nějaké zajímavosti v obci Šachotín nebo v okolí? Máte zde oblíbenou restauraci, hospůdku, skiareál nebo sjezdovku? Víte o zajímavém místě, možnosti koupání, tipu na výlet či atrakci v Šachotíně na Vysočině? Podělte se s námi a dejte tip ostatním, kteří se chystájí navštívit Vysočina!

Šachotín - přidat informaci nebo Váš tip

Navigace: Chaty a chalupy   Katalog 2018   Vysočina   Ubytování   Šachotín
byty k pronájmu :: ubytování, penziony Vysočina :: chaty a chalupy k pronajmutí :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2018 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2019 :: ochrana osobních údajů :: REGISTRACE objektu
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.

e-chalupy.cz