chaty a chalupy

Ubytování Rozsochatec - chaty a chalupy, penziony, apartmány, levné ubytování v soukromí v Rozsochatci - oblast Vysočina

Chaty a chalupy k pronajmutí Rozsochatec

Ubytování Rozsochatec

Rozsochatec, okres Havlíčkův Brod

Zobrazit ubytování v okolí Rozsochatce na mapě.

Chaty a chalupy v okolních obcích:

Bílek
ubytování Rozsochatec v penzionu na horách
1 až 16 osob
Oudoleň
Chalupa k pronájmu - Oudoleň Vysočina
2 až 16 osob
Oudoleň
ubytování Oudoleň Chata k pronajmutí
1 až 5 osob
 

Možnosti sportu a zábavy

Dostupné skiareály a lyžařské sjezdovky: Svatá Anna, Vysoká u Hav. Brodu, Hluboká, Trhová kamenice, Šacberk, Luka nad Jihlavou.

Vodní plochy v dosahu Rozsochatce: Chotěboř - vodní nádrž Břevnice, koupaliště Olešná (u Havličkova Brodu), Havlíčkův Brod - rybník Cihlář, koupaliště Havličkův Brod, bazén Havlíčkův Brod, koupaliště Přibyslav, rybník Ředkovec, lom Borek, Dlouhý rybník, koupaliště Horní Bradlo - Tesla Vršov.

Tipy, zajímavosti, informace:

Rozsochatec - přidat informaci nebo Váš tip

K nabídce ubytování naleznete doplňující informace např. na mistopisy.cz/rozsochatec_5508.html.

Přidejte svůj tip k obci Rozsochatec

Víte o nějaké zajímavosti v obci Rozsochatec nebo v okolí? Máte zde oblíbenou restauraci, hospůdku, skiareál nebo sjezdovku? Víte o zajímavém místě, možnosti koupání, tipu na výlet či atrakci v Rozsochatci na Vysočině? Podělte se s námi a dejte tip ostatním, kteří se chystájí navštívit Vysočina!

Rozsochatec - přidat informaci nebo Váš tip

Navigace: Chaty a chalupy   Katalog 2018   Vysočina   Ubytování   Rozsochatec
byty k pronájmu :: ubytování, penziony Vysočina :: chaty a chalupy k pronajmutí :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2018 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2019 :: ochrana osobních údajů :: REGISTRACE objektu
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.