Ubytování v Pravíkově - mapa

Chaty a chalupy pronajmutí
Podklad mapy:
Navigace: Chaty a chalupy   Katalog 2018   Vysočina   Pravíkov   Mapa

Pravíkov - Vysočina: ubytování na mapě

Pohyb v mapě

Na mapě naleznete oranžové ikony představující různé možnosti ubytování.

Veškerý pohyb na mapě lze provádět pomocí myši. Pokud podržíte ukazatel myši nad oranžovou ikonou zobrazí se název objektu k pronájmu, při kliknutí zobrazíte podrobnější informace.

Na mapě naleznete oranžové ikony představující možnosti ubytování v Pravíkově a okolí (chaty, chalupy, apartmány, penziony, levné ubytování v soukromí). Zelená ikona znázorňuje obec. Mapa zobrazuje pouze nejbližší okolí obce Pravíkov. UPOZORNĚNÍ: poloha některých objektů nemusí odpovídat skutečnosti! Někteří majitelé si nepřejí zveřejňovat přesné umístění svého objektu.

Pohyb v mapě

Veškerý pohyb na mapě chat, chalup a ostatních možností ubytování pro Pravíkov lze provádět pomocí myši. Pokud podržíte ukazatel myši nad oranžovou ikonou zobrazí se název objektu k pronájmu, při kliknutí zobrazíte podrobnější informace.

Pokud se Vám mapa nezobrazuje, zde jsou odkazy na chaty a chalupy a další ubytování v Pravíkově a okolí: Chalupa u Mnicha, penzion Mlýn, Chata Hejlov, Andělský Dvůr, Chalupa Starý Bozděchov, Chalupa Černovice u Tábora, Chata Okrouhlice, ZAPPLE, Chaty Vysočina, Chalupa Lidmaňka - Tvrziny, Chalupa - HOJAVA, Brabčí hnízdo, Chalupa Štítné, Chalupa Lidmaň, Chata Lucinka, Chata Bohdalín, Chata Nová Včelnice, Chalupa Mnich u Kamenice nad Lipou, Venkovská chalupa, Srub, Chalupa u Calvery, Chalupa Žďár u Nové Včelnice, Chata Černovice, Chata Černovice u Tábora, Chalupa Nová Ves, Chalupa Vlasenice, privát Jarda, Chata Bohdalín, Chalupa Horní Radouň, Chata Viola.

byty k pronájmu v Praze :: pizzerie :: ubytování, penziony Vysočina :: chaty a chalupy k pronajmutí :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2018 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2019 :: ochrana osobních údajů :: REGISTRACE objektu
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.