chaty a chalupy

Ubytování Polná - chaty a chalupy, penziony, apartmány, levné ubytování v soukromí v Polné - oblast Vysočina

Ubytování Polná

Polná, okres Jihlava

Zobrazit ubytování v okolí Polné na mapě.

Ubytování v okolí Polné

V okolí Polné byly nalezeny další možnosti levného i kvalitního ubytování na Vysočině v těchto 35 obcích:

Okolní obce:

Možnosti sportu a zábavy

Dostupné skiareály a lyžařské sjezdovky: Vysoká u Hav. Brodu, Šacberk, Luka nad Jihlavou, SKI DĚDKOV, Brtnice, Jalovec, Svatá Anna, Hlinsko, Baby Třebíč - Pod kostelíčkem, Trhová kamenice.

Vodní plochy v dosahu Polné: Polná - Zimák, koupaliště Měšín, rybník Pávov, koupaliště Přibyslav, koupaliště Luka nad Jihlavou, Jihlava - rybník Borovinka, aquapark Jihlava - Vodní Ráj, Pokojov - Rybník Rendlíček, bazén Jihlava, bazén Havlíčkův Brod.

Tipy, zajímavosti, informace:

Polná - přidat informaci nebo Váš tip

K nabídce ubytování naleznete doplňující informace např. na mistopisy.cz/polna_3907.html.

Přidejte svůj tip k obci Polná

Víte o nějaké zajímavosti v obci Polná nebo v okolí? Máte zde oblíbenou restauraci, hospůdku, skiareál nebo sjezdovku? Víte o zajímavém místě, možnosti koupání, tipu na výlet či atrakci v Polné na Vysočině? Podělte se s námi a dejte tip ostatním, kteří se chystájí navštívit Vysočina!

Polná - přidat informaci nebo Váš tip

Navigace: Chaty a chalupy   Katalog 2018   Vysočina   Ubytování   Polná
byty k pronájmu :: ubytování, penziony Vysočina :: chaty a chalupy k pronajmutí :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2018 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2019 :: ochrana osobních údajů :: REGISTRACE objektu
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.

e-chalupy.cz