chaty a chalupy

Ubytování Polná - chaty a chalupy, penziony, apartmány, levné ubytování v soukromí v Polné - oblast Vysočina

Chaty a chalupy k pronajmutí Polná

Ubytování Polná

Polná, okres Jihlava

Zobrazit ubytování v okolí Polné na mapě.

Ubytování v okolí Polné

V okolí Polné byly nalezeny další možnosti levného i kvalitního ubytování na Vysočině v těchto 30 obcích:

Okolní obce:

Možnosti sportu a zábavy

Dostupné skiareály a lyžařské sjezdovky: Vysoká u Hav. Brodu, Šacberk, Luka nad Jihlavou, SKI DĚDKOV, Brtnice, Jalovec, Svatá Anna, Hlinsko, Baby Třebíč - Pod kostelíčkem, Trhová kamenice.

Vodní plochy v dosahu Polné: Polná - Zimák, koupaliště Měšín, rybník Pávov, koupaliště Přibyslav, koupaliště Luka nad Jihlavou, Jihlava - rybník Borovinka, aquapark Jihlava - Vodní Ráj, Pokojov - Rybník Rendlíček, bazén Jihlava, bazén Havlíčkův Brod.

Tipy, zajímavosti, informace:

Polná - přidat informaci nebo Váš tip

K nabídce ubytování naleznete doplňující informace na místopisy.cz - Polná (Jihlava).

Přidejte svůj tip k obci Polná

Víte o nějaké zajímavosti v obci Polná nebo v okolí? Máte zde oblíbenou restauraci, hospůdku, skiareál nebo sjezdovku? Víte o zajímavém místě, možnosti koupání, tipu na výlet či atrakci v Polné na Vysočině? Podělte se s námi a dejte tip ostatním, kteří se chystájí navštívit Vysočina!

Polná - přidat informaci nebo Váš tip

byty k pronájmu :: ubytování, penziony Vysočina :: chaty a chalupy k pronajmutí :: pizzerie Jihlava :: Dovolená last minute ochrana osobních údajů
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.