chaty a chalupy

Ubytování Petrovice - chaty a chalupy, penziony, apartmány, levné ubytování v soukromí v Petrovicích - oblast Vysočina

Chaty a chalupy k pronajmutí Petrovice

Možná hledáte: Petrovice ve Středních Čechách nebo Petrovice v Orlických horách nebo Petrovice v Jeseníkách nebo Petrovice v Západních Čechách.

Ubytování Petrovice

Petrovice - Puklice, okres Jihlava

Petrovický mlýn

ubytování Petrovice na chalupě
15 osob
5 ložnic

!!! LÉTO OBSAZENO!!! Petrovický mlýn je rozsáhlý objekt na samotě nacházející se v údolí řeky Jihlavy. Na druhé straně řeky se rozkládá nově vybudovaná cyklostezka. Za...

ceny ubytování (chalupa/noc):
Léto: 3000 kč

Zobrazit ubytování v okolí Petrovic na mapě.

Chaty a chalupy v okolních obcích:

Ubytování v okolí Petrovic

V okolí Petrovic byly nalezeny další možnosti levného i kvalitního ubytování na Vysočině v těchto 25 obcích:

Okolní obce:

Možnosti sportu a zábavy

Dostupné skiareály a lyžařské sjezdovky: Jalovec, Baby Třebíč - Pod kostelíčkem, Brtnice, Luka nad Jihlavou, SKI DĚDKOV.

Vodní plochy v dosahu Petrovic: Hvězdoňovice Rybník Steklý, plavecký areál Třebíč - Polanka, koupaliště Bransouze, aquapark Třebíč Laguna, koupaliště Kojetice, rybník Rychlov, Nový rybník, rybník Jestřebí, Nárameč - Rybníky, rybník Herádka Rudíkov.

Tipy, zajímavosti, informace:

Petrovice - přidat informaci nebo Váš tip

K nabídce ubytování naleznete doplňující informace např. na mistopisy.cz/petrovice_7322.html.

Přidejte svůj tip k obci Petrovice

Víte o nějaké zajímavosti v obci Petrovice nebo v okolí? Máte zde oblíbenou restauraci, hospůdku, skiareál nebo sjezdovku? Víte o zajímavém místě, možnosti koupání, tipu na výlet či atrakci v Petrovicích na Vysočině? Podělte se s námi a dejte tip ostatním, kteří se chystájí navštívit Vysočina!

Petrovice - přidat informaci nebo Váš tip

Navigace: Chaty a chalupy   Katalog 2017 / 2018   Vysočina   Ubytování   Petrovice
byty k pronájmu :: ubytování, penziony Vysočina :: chaty a chalupy k pronajmutí :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2017 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2018 :: ochrana osobních údajů
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.