chaty a chalupy

Ubytování Ořechov u VM - chaty a chalupy, penziony, apartmány, levné ubytování v soukromí v Ořechově u Velkého Meziříčí - oblast Vysočina

Chaty a chalupy k pronajmutí Ořechov u VM

Ubytování Ořechov u VM

Ořechov u VM, okres Žďár nad Sázavou

Rekreační dům

ubytování Ořechov u VM v rodinném domě
6 osob
3 ložnice

Dovolená pro Vaše děti! Pro dospělé máme INFRASAUNU. Domek se nachází v menší obci, na konci slepé ulice. Ze spodního patra je krásný výhled do okolí....

ceny ubytování (rodinný dům/týden):
Léto: 12000 kč / Zima: 10000 kč
Mimo sezónu: 9000 kč

Zobrazit ubytování v okolí Ořechova u Velkého Meziříčí na mapě.

Okolní chaty a chalupy:

Ruda
ubytování Ořechov u VM na chalupě k pronájmu
2 až 7 osob
Vidonín
Chalupa k pronajmutí - Vidonín Vysočina
1 až 5 osob
 
Jívoví
Chata k pronájmu - okolí Ořechova u Velkého Meziříčí
7 osob

Ubytování v okolí Ořechova u Velkého Meziříčí

V okolí Ořechova u Velkého Meziříčí byly nalezeny další možnosti levného i kvalitního ubytování na Vysočině v těchto 23 obcích:

Okolní obce:

Možnosti sportu a zábavy

Dostupné skiareály a lyžařské sjezdovky: Fajtův kopec, SK Věžná, Nutrie, Zbraslav u Brna, Nedvědice, Karasín, Harusův kopec - Nové Město na Moravě, Dalečín, Jimramov.

Vodní plochy v dosahu Ořechova u Velkého Meziříčí: koupaliště Velké Meziříčí, koupaliště Šiklův Mlýn, rybník Herádka Rudíkov, lom Dolní Rožínka, Nárameč - Rybníky, koupaliště Bystřice nad Perštejnem, bazén Bystřice nad Perštejnem, Domanínský rybník, přehrada Dalešice, přírodní koupaliště Nové Město na Moravě.

Tipy, zajímavosti, informace:

Ořechov u VM - přidat informaci nebo Váš tip

Ořechov u Velkého Meziříčí

Obec Ořechov u Velkého Meziříčí se sice jmenuje pouze Ořechov, ale protože se obcí s tímto názvem v ČR a navíc přímo na Vysočině vyskytuje více, hledá se jako Ořechov u Velkého Meziříčí. Obec se rozkládá asi deset kilometrů východně od Velkého Meziříčí, v průměrné výšce 549 metrů nad mořem. Z turistického a geografického hlediska patří do širší oblasti Českomoravské Vysočiny.

Přidejte svůj tip k obci Ořechov u VM

Víte o nějaké zajímavosti v obci Ořechov u VM nebo v okolí? Máte zde oblíbenou restauraci, hospůdku, skiareál nebo sjezdovku? Víte o zajímavém místě, možnosti koupání, tipu na výlet či atrakci v Ořechově u Velkého Meziříčí na Vysočině? Podělte se s námi a dejte tip ostatním, kteří se chystájí navštívit Vysočina!

Ořechov u VM - přidat informaci nebo Váš tip

Navigace: Chaty a chalupy   Katalog 2016 / 2017   Vysočina   Ubytování   Ořechov u VM
byty k pronájmu :: ubytování, penziony Vysočina :: chaty a chalupy k pronajmutí :: pizzerie Žďár nad Sázavou :: Dovolená last minute ochrana osobních údajů
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.