chaty a chalupy

Ubytování Opatov - chaty a chalupy, penziony, apartmány, levné ubytování v soukromí v Opatově - oblast Vysočina

Chaty a chalupy k pronajmutí Opatov

Možná hledáte: Opatov ve Východních Čechách.

Ubytování Opatov

Opatov, okres Třebíč

Chata u rybníku Vidlák

ubytování Opatov na chatě
8 osob
2 ložnice

Nově zrekonstruovaná dřevěná patrová chata na břehu rybníka v překrásné krajině čisté Vysočiny. Leží v trojúhelníku turisticky přitažlivých měst Telče (20 km), Třebíče (20 km) a...

ceny ubytování (chata/týden):
Léto: 8 000 kč
Mimo sezónu: 6 500 kč

Zobrazit ubytování v okolí Opatova na mapě.

Okolní chaty a chalupy:

Rozseč
ubytování Rozseč Chalupa k pronájmu
12 osob
 

Ubytování v okolí Opatova

V okolí Opatova byly nalezeny další možnosti levného i kvalitního ubytování na Vysočině v těchto 18 obcích:

Okolní obce:

Možnosti sportu a zábavy

Dostupné skiareály a lyžařské sjezdovky: Jalovec, Brtnice, Luka nad Jihlavou, Šacberk.

Vodní plochy v dosahu Opatova: rybník Rychlov, rybník Jestřebí, Hvězdoňovice Rybník Steklý, Nový rybník, koupaliště Bransouze, koupaliště Kojetice, rybník Vidlák, rybník Okrouhlík, koupaliště Luka nad Jihlavou, rybník Hrachovec.

Tipy, zajímavosti, informace:

Opatov - přidat informaci nebo Váš tip

K nabídce ubytování naleznete doplňující informace na místopisy.cz - Opatov (Jihlava).

Opatov Na Moravě

Opatov Na Moravě má krásné prostředí a 5 rybníků kolem. Jeto krásné klidné místo k rekreaci a chaty s koupáním. Rýžovalo se tu a drtilo zlato z rudy .Byly tu sklářské hutě v a tavilo se tu sklo .Je tu zámek .i koně a byly tu i cihelna a mnoho vodních mlýnů .Oklí tu byla i pohádka pro procházky lesem a posezení . Opatov Na Moravě je krásné městečko s okolím Poutě jsou tu na sv Annu s procestvím do poutního místa kaple sv Anny studánka s dobrou vodou ve stínu stromů krásně .V Opatově Na Moravě je i postavený pravoslavný kostel krásný pro věříci .Máme tu Bioplynovou Elektrárnu o výkonu 2 MWh a další zajimavosti Ferdik .

Přidejte svůj tip k obci Opatov

Víte o nějaké zajímavosti v obci Opatov nebo v okolí? Máte zde oblíbenou restauraci, hospůdku, skiareál nebo sjezdovku? Víte o zajímavém místě, možnosti koupání, tipu na výlet či atrakci v Opatově na Vysočině? Podělte se s námi a dejte tip ostatním, kteří se chystájí navštívit Vysočina!

Opatov - přidat informaci nebo Váš tip

byty k pronájmu :: ubytování, penziony Vysočina :: chaty a chalupy k pronajmutí :: pizzerie Třebíč :: Dovolená last minute ochrana osobních údajů
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.