chaty a chalupy

Ubytování Opatov - chaty a chalupy, penziony, apartmány, levné ubytování v soukromí v Opatově - oblast Vysočina

Možná hledáte: Opatov ve Východních Čechách.

Ubytování Opatov

Opatov, okres Třebíč

Chata u rybníku Vidlák

ubytování Opatov na chatě
8 osob
2 ložnice

Zrekonstruovaná dřevěná patrová chata na břehu rybníka v překrásné krajině čisté Vysočiny. Leží v trojúhelníku turisticky přitažlivých měst Telče (20 km), Třebíče (20 km) a Jihlavy...

ceny ubytování (chata/týden):
Léto: 8 000 kč
Mimo sezónu: 6 500 kč

Zobrazit ubytování v okolí Opatova na mapě.

Chaty a chalupy v okolních obcích:

Jestřebí
Chalupa k pronajmutí - Jestřebí Vysočina
10 osob
Rozseč
ubytování Rozseč Chalupa k pronájmu
12 osob
 

Ubytování v okolí Opatova

V okolí Opatova byly nalezeny další možnosti levného i kvalitního ubytování na Vysočině v těchto 26 obcích:

Okolní obce:

Možnosti sportu a zábavy

Dostupné skiareály a lyžařské sjezdovky: Jalovec, Brtnice, Luka nad Jihlavou, Šacberk.

Vodní plochy v dosahu Opatova: rybník Rychlov, rybník Jestřebí, Hvězdoňovice Rybník Steklý, Nový rybník, koupaliště Bransouze, koupaliště Kojetice, rybník Vidlák, rybník Okrouhlík, koupaliště Luka nad Jihlavou, rybník Hrachovec.

Tipy, zajímavosti, informace:

Opatov - přidat informaci nebo Váš tip

K nabídce ubytování naleznete doplňující informace např. na mistopisy.cz/opatov_3895.html.

Opatov Na Moravě

Opatov Na Moravě má krásné prostředí a 5 rybníků kolem. Jeto krásné klidné místo k rekreaci a chaty s koupáním. Rýžovalo se tu a drtilo zlato z rudy .Byly tu sklářské hutě v a tavilo se tu sklo .Je tu zámek .i koně a byly tu i cihelna a mnoho vodních mlýnů .Oklí tu byla i pohádka pro procházky lesem a posezení . Opatov Na Moravě je krásné městečko s okolím Poutě jsou tu na sv Annu s procestvím do poutního místa kaple sv Anny studánka s dobrou vodou ve stínu stromů krásně .V Opatově Na Moravě je i postavený pravoslavný kostel krásný pro věříci .Máme tu Bioplynovou Elektrárnu o výkonu 2 MWh a další zajimavosti Ferdik .

Přidejte svůj tip k obci Opatov

Víte o nějaké zajímavosti v obci Opatov nebo v okolí? Máte zde oblíbenou restauraci, hospůdku, skiareál nebo sjezdovku? Víte o zajímavém místě, možnosti koupání, tipu na výlet či atrakci v Opatově na Vysočině? Podělte se s námi a dejte tip ostatním, kteří se chystájí navštívit Vysočina!

Opatov - přidat informaci nebo Váš tip

byty k pronájmu :: ubytování, penziony Vysočina :: chaty a chalupy k pronajmutí :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2018 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2019 :: ochrana osobních údajů :: REGISTRACE objektu
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.

e-chalupy.cz