chaty a chalupy

Ubytování v Hlubokém u Kunštátu - chaty a chalupy, penziony, apartmány, levné ubytování v soukromí - oblast Vysočina - Hluboké u Kunštátu

Chaty a chalupy k pronajmutí Hluboké u Kunštátu

Ubytování Hluboké u Kunštátu

Hluboké u Kunštátu - Kunštát, okres Blansko

Chalupa k pronájmu - Hluboké u Kunštátu

Vysočina: Chalupa k pronájmu
8 osob
3 ložnice

Chalupa se nachazi v udoli malebne vesnice Hluboke u Kunstatu, ktera je vyjimecna svym klidem a nadhernou krajinou. Okoli je idealni pro pěší a cyklo turistiku...

ceny ubytování (Chalupa/týden):
Léto: 8.500,-kč / Zima: 6.500,-kč
Mimo sezónu: 5.500,-kč

Okolní chaty a chalupy:

Kunštát
ubytování v Hlubokém u Kunštátu na chatě k pronajmutí
2 až 6 osob
Brumov
Chalupa k pronajmutí - Brumov Vysočina
5 osob
Brumov
Chalupa k pronájmu - okolí Hlubokého u Kunštátu
1 až 6 osob
 
Vranová
ubytování v Hlubokém u Kunštátu v penzionu na horách
18 osob

Ubytování v okolí Hlubokého u Kunštátu

V okolí Hlubokého u Kunštátu byly nalezeny další možnosti levného i kvalitního ubytování na Vysočině v těchto 17 obcích:

Okolní obce:

Můžete se také podívat na ubytování v okolí Hlubokého u Kunštátu na mapě.

Možnosti sportu a zábavy

Dostupné skiareály a lyžařské sjezdovky: Hluboké u Kunštátu, Hodonín u Kunštátu, Olešnice, Nedvědice, Nutrie, SK Věžná, Karasín, Klínek - Předklášteří, Bystré, Hořice.

Vodní plochy v dosahu Hlubokého u Kunštátu: koupaliště Lysice, koupaliště Olešnice, vodní nádrž Letovice, přehrada Křetínka, koupaliště Letovice, koupaliště Černá Hora, bazén Boskovice, koupaliště Boskovice - Červenka , vodní nádrž Vír, koupaliště Tišnov.

Přidejte svůj tip k obci Hluboké u Kunštátu

Víte o nějaké zajímavosti v obci Hluboké u Kunštátu nebo v okolí? Máte zde oblíbenou restauraci, hospůdku, skiareál nebo sjezdovku? Víte o zajímavém místě, možnosti koupání, tipu na výlet či atrakci v Hlubokém u Kunštátu na Vysočině? Podělte se s námi a dejte tip ostatním, kteří se chystájí navštívit Vysočina!

Hluboké u Kunštátu - přidat informaci nebo Váš tip

Navigace: Chaty a chalupy   Katalog 2015   Vysočina   Ubytování   Hluboké u Kunštátu
byty k pronájmu :: ubytování, penziony Vysočina :: chaty a chalupy k pronajmutí :: pizzerie Blansko :: Dovolená last minute ochrana osobních údajů
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.