chaty a chalupy

Ubytování Bory - chaty a chalupy, penziony, apartmány, levné ubytování v soukromí v Borech - oblast Vysočina

Chaty a chalupy k pronajmutí Bory

Ubytování Bory

Bory, okres Žďár nad Sázavou

Apartmán

ubytování Bory v apartmánu
2 až 6 osob
2 ložnice

Levné ubytování na Vysočině nedaleko Velkého Meziříčí. Moderně zařízený apartmán se nachází v srdci Vysočiny v obci Bory asi 10 km od města Velké Meziříčí. Apartmán...

ceny ubytování (osoba/noc):
Léto: 150 kč / Zima: 150 kč
Mimo sezónu: 150 kč

Zobrazit ubytování v okolí Borů na mapě.

Okolní chaty a chalupy:

Jívoví
ubytování Bory na chatě k pronájmu
7 osob
Moravec
ubytování Moravec Penzion na horách
40 osob
 

Možnosti sportu a zábavy

Dostupné skiareály a lyžařské sjezdovky: Fajtův kopec, SKI DĚDKOV, Harusův kopec - Nové Město na Moravě, Baby Třebíč - Pod kostelíčkem, Telecí, Svratka.

Vodní plochy v dosahu Borů: koupaliště Velké Meziříčí, Pokojov - Rybník Rendlíček, koupaliště Šiklův Mlýn, lom Dolní Rožínka, rybník Herádka Rudíkov, bazén Žďár nad Sázavou, přírodní koupaliště Nové Město na Moravě, Domanínský rybník, Nárameč - Rybníky, vodní nádrž Pilská.

Tipy, zajímavosti, informace:

Bory - přidat informaci nebo Váš tip

K nabídce ubytování naleznete doplňující informace na místopisy.cz - Bory (Velké Meziříčí).

Přidejte svůj tip k obci Bory

Víte o nějaké zajímavosti v obci Bory nebo v okolí? Máte zde oblíbenou restauraci, hospůdku, skiareál nebo sjezdovku? Víte o zajímavém místě, možnosti koupání, tipu na výlet či atrakci v Borech na Vysočině? Podělte se s námi a dejte tip ostatním, kteří se chystájí navštívit Vysočina!

Bory - přidat informaci nebo Váš tip

byty k pronájmu :: ubytování, penziony Vysočina :: chaty a chalupy k pronajmutí :: pizzerie Žďár nad Sázavou :: Dovolená last minute ochrana osobních údajů
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.