chaty a chalupy

Ubytování Zdelov - chaty a chalupy, penziony, apartmány, levné ubytování v soukromí ve Zdelově - oblast Východní Čechy

Ubytování Zdelov

Zdelov, okres Rychnov nad Kněžnou

Zobrazit ubytování v okolí Zdelova na mapě.

Chaty a chalupy v okolních obcích:

Svídnice
ubytování Zdelov na chalupě k pronájmu
8 osob
 
Horní Jelení
Chata k pronajmutí - okolí Zdelova
1 až 6 osob

Možnosti sportu a zábavy

Dostupné skiareály a lyžařské sjezdovky: Sopotnice, Sedloňov, Nový Hrádek - Panská stráň, Olešnice v O.h., Hartman - Olešnice v O. h., Kačenčina sjezdovka - Olešnice v O.h., Běloves, sport.klub o.s..

Vodní plochy v dosahu Zdelova: koupaliště Zdelov, koupaliště Borohrádek, koupaliště Kostelec nad Orlicí, lom Rašovice, Týniště nad Orlicí - Písák, koupaliště Vamperk, Holice - Hluboký rybník, koupaliště Choceň, bazén Rychnov nad Kněžnou, koupaliště Rychnov nad Kněžnou.

Tipy, zajímavosti, informace:

Zdelov - přidat informaci nebo Váš tip

K nabídce ubytování naleznete doplňující informace např. na mistopisy.cz/zdelov_10465.html.

Přidejte svůj tip k obci Zdelov

Víte o nějaké zajímavosti v obci Zdelov nebo v okolí? Máte zde oblíbenou restauraci, hospůdku, skiareál nebo sjezdovku? Víte o zajímavém místě, možnosti koupání, tipu na výlet či atrakci ve Zdelově ve Východních Čechách? Podělte se s námi a dejte tip ostatním, kteří se chystájí navštívit Východní Čechy!

Zdelov - přidat informaci nebo Váš tip

byty k pronájmu :: ubytování, penziony Východní Čechy :: chaty a chalupy k pronajmutí :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2018 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2019 :: ochrana osobních údajů :: REGISTRACE objektu
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.

e-chalupy.cz