chaty a chalupy

Ubytování Okřesaneč - chaty a chalupy, penziony, apartmány, levné ubytování v soukromí v obci Okřesaneč - oblast Východní Čechy

Chaty a chalupy k pronajmutí Okřesaneč

Ubytování Okřesaneč

Okřesaneč, okres Kutná Hora

Zobrazit ubytování v okolí obce Okřesaneč na mapě.

Okolní chaty a chalupy:

Tuchov
Chalupa k pronajmutí - Tuchov Vysočina
2 až 7 osob
Podhradí
ubytování Podhradí Chata k pronajmutí
8 osob
 

Ubytování v okolí obce Okřesaneč

V okolí obce Okřesaneč byly nalezeny další možnosti levného i kvalitního ubytování ve Východních Čechách v těchto 14 obcích:

Okolní obce:

Možnosti sportu a zábavy

Dostupné skiareály a lyžařské sjezdovky: Kadlečák, Melechov, Vysoká u Hav. Brodu.

Vodní plochy v dosahu obce Okřesaneč: přehrada Doubrava, koupaliště Vrdy, koupaliště Čáslav - Vodranty, lom Borek, Sečská přehrada, aquapark Kutná Hora, bazén Kutná Hora, koupaliště Olešná (u Havličkova Brodu), Chotěboř - vodní nádrž Břevnice, rybník Ředkovec.

Tipy, zajímavosti, informace:

Okřesaneč - přidat informaci nebo Váš tip

K nabídce ubytování naleznete doplňující informace např. na mistopisy.cz/okresanec_3999.html.

Přidejte svůj tip k obci Okřesaneč

Víte o nějaké zajímavosti v obci Okřesaneč nebo v okolí? Máte zde oblíbenou restauraci, hospůdku, skiareál nebo sjezdovku? Víte o zajímavém místě, možnosti koupání, tipu na výlet či atrakci v obci Okřesaneč ve Východních Čechách? Podělte se s námi a dejte tip ostatním, kteří se chystájí navštívit Východní Čechy!

Okřesaneč - přidat informaci nebo Váš tip

byty k pronájmu :: ubytování, penziony Východní Čechy :: chaty a chalupy k pronajmutí :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2017 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2018 :: ochrana osobních údajů
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.